CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlvaroHanso mało mnie to już obchodzi kim oni są, to jest mecz piłkarski, a nie kongres polityczny, nasz doping obecnie jest ŻAŁOSNY i ktoś go musi prowadzić. Obecnie to jest zlot pikników.
6
hahaha i kto za to beknie? Po pierwsze to przede wszystkim Eintracht powinien pokryć wszelkie koszty szkód spowodowanych przez swoje zwierzęta, po drugie zakaz stadionowy nie podlega żadnej dyskusji. Co to kurwa jest, rzucanie kubkami z moczem w kibiców, dzieciaki też tam pewnie były.. obrzydliwe małpy, za takie coś to powinni wykluczać z rozgrywek europejskich na 5 lat i c*uj. Po trzecie Laporta niech się w końcu obudzi i przestanie blokować Boixos Nois, bo przyjeżdżają jakieś pały z Niemiec, terroryzują zwykłych kibiców i zagłuszają nas skandowaniem "puta barca" w 2 tysiące osób, to jest skandal...
0
@vivalaice21 na razie to słowo klucz, nie dajmy się zwieść temu terroryście z gwizdkiem
0
hahahaha "ja nie wiem czy to był faul"
1
Prostując - Turpin sędziował 9 meczów realu w lm, bilans? 8 wygranych i 1 remis, także nie dziwcie się, że gwiżdże wszystko na stronę realu xd
3
Nie wiem ile razy się sędziowie już pomylili z tymi autami, ze cztery, pięć?
3
@Peciak Lahoz to w tamtym meczu był w innym świecie, kilkanaście tych kartek rozdał xd
35
Ten sędzia to ma jaja, że ich tak krótko trzymał na tym Bernabeu, karał za szczekanie i wyrzucał z boiska bez mrugnięcia okiem. Młody sędzia 32 lata, szacun, może jest jeszcze jakaś nadzieja w tej Hiszpanii.
0
Jakby za te symulki faktycznie były kary czasowe to by się takiemu piniemu odechciało nurkowania w końcówce
0
@Krzyniu po nowym roku jakos dopiero luty czy cos
2
przeciez hansi dobrze widzi jaki on ma potencjal, wprowadza go po prostu powoli, z glowa, przygotowuje go fizycznie, mentalnie i patrzcie co sie dzieje
0
26 minut za nami i Maldini jak zwykle najlepszy w defensywie
1
ten maly szwed to jest diament
1
@th@les Julek nigdzie nie zostanie, bo się zmęczy tym klubem jeszcze w ciągu tego sezonu i będzie naciskał na odejście, nie ma szans, żeby taki piłkarz się kisił w tym kotletico, tym bardziej, że tam tak na prawdę Simeone jest większy od klubu, więc wujek Argentyńczyk też z Julka niewolnika nie będzie robił, specyficzna jest ta sytuacja. Czy Barcelonę będzie stać to się okaże, bo do lata jeszcze kupa czasu, a transfer zawsze można rozłożyć w ratach. Może też podlizy Laporty do Tebasa się w końcu opłacą i też nam popuści trochę z tym ffp, nawet żeby dojebać Perezowi. No na pewno będzie ciekawa saga xd
0
@Rupert_Haubica albo równie dobrze może mieć już 2000 złotych piłek, po co to gdybanie?
1
@Rupert_Haubica rashford powinien być w primie, a yamal ma na to jeszcze ponad 10 lat xd
0
@directedbyfcb taki niesamowity on jest jak niesamowicie zmotywował chłopaków na rewanż na anfield
1
@CurryTheGoat30 trochę umniejszyłeś Jagielloni, bo potężny Siemieniec by zrobił z nich sieczkę
1
Ciekawe czy w Bilbao kiedyś zatrudnią trenera z kompetencjami czy kolejne 10 lat będą męczyć leśnego dziadka Valverde xd
0
Nie no nie bylo co sie ludzic, Bilbao jest tragiczne
13
Zawsze wiedziałem żeś swój chłop Cholo
3
Rok temu Barcelona po 15 spotkaniach miała 34 punkty. Teraz na tym etapie zanotowała już 37 oczek na swoim koncie, mając ogromne problemy kadrowe.
0
Co tam sie w meczu city dzieje xd
0
ROBERDZIKU PROSZE
1
@czarny20 Po 1. to nie Yamal przywołuje Messiego w wywiadach, a dziennikarze zadający pytania, tak jak było w tym przypadku.
Po 2. Z czego wyczytałeś to, że jego zdaniem siedzi przy jednym stole z Messim, bo nic takiego nie padło, dopisałeś to sobie
Po 3. Ciężko o rozmowe na poziomie z kimś, kto kultywuje hejt na dzieciaka, który jest aktualnie finansowym i sportowym zbawieniem twojego ukochanego klubu.
2
@rodineusz co ci nie pasowało w tym wywiadzie rodi, bo dla mnie 3 pytanie od końca zaprzecza wizerunkowi balet kinga.
0
@czarny20 odklejka ciornego
5
Nie no jak faktycznie niefortunnie stopę postawiła no to ciężko się czepiać repki w takich przypadkach, sytuacja losowa totalnie.
4
Atletico broni honoru la ligi, co za czasy by żyć panie jebas xd
0
@barcanawieki no ta wina yamalka ze ronaldinho sie odkleil jak zwykle i nie ma kto mu dogrywac bez pedriego