0

Balde co zakręcił xdd

2

@luka1995 nie powołają.

0

@Zielony55 owszem, Danzel sam jest zrezygnowany, sfrustrowany. Wczoraj miał jakieś spięcie z Balde podczas meczu przy linii. Ogólnie byłem jednym z optymistów przed tym sezonem, tym bardziej po towarzyskim klasyku, ale zaczynam tracić nadzieje.

21

"Z kolei Xavi powiedział, że uraz Cancelo nie jest poważny."
No już się Danzel nie martw, twoja ekipa z Kataru o niego zadba XDDD

1

Mental tej drużyny to jest jakaś katastrofa, spięcia między piłkarzami, spuszczanie głów, machanie łapami. FdJ czeka na piłkę, rywal ją przejmuje, a ten stoi w miejscu i rozkłada ręce mimo, że akcja toczy się dalej. Tragedia.

0

Roque - 18 latek, bardzo aktywny, kapitalne wyjścia na pozycje, nie czeka aż mu piła spadnie pod nogi, dobry w pressingu, łatwo dochodzący do sytuacji
La bamba - #!*@# Lewanboskiego to byście zjedli, nieczysto trafił w piłkę, o boże tragedia
xdd

0

@LM10GOAT poczytaj co piszą poniektórzy kibice w innych social mediach na jego temat to zrozumiesz czemu nie załapaliśmy xd

5

hahahahaahahahhahaha

1

@LM10GOAT No widać, że kręci sobie beczkę, mnie np. rozbawił, nie wiem, gdzie widzisz problem.

0

@qbuteq cały system to my opieramy na FdJ

0

@igoliwerwitaofficial po prostu po ostatnich wynikach i grze zespołu większość komentujących ma nieciekawy nastrój, jeśli chodzi o Barce xD

1

@Slot hahahhahah no no odpali

0

to was wyjasni potezne wasisko
@Joopiter wrocil i od razu brame zaladowal grozny tygrys

2

@Naker jeszcze miesiąc i go brazol posadzi

9

@Tomek54321 no ta Cancelo też sam się ustawił na lewej obronie i posadził Balde na ławce xD Nie uważam Xaviego za trenerskiego geniusza, ale trzeba mu oddać, że wręcz perfekcyjny mecz Cancelo wynikał z wystawienia go na lewej stronie zamiast Balde, pamiętajmy, że to jest dopiero 3 sezon Xaviego w poważnej trenerce, gdzie jak dobrze pamiętamy przychodził do klubu w momencie znajdowania się na dziewiątej pozycji w tabeli! A i tak udało mu się sezon zakończyć na drugim miejscu. Wy wszyscy zawsze zwalniacie trenerów, a potem przychodzi nowy, który gra jeszcze większy syf i zaczyna się lament i płacz, że trzeba było poprzednika zostawić jeszcze na jakiś czas. Zobaczmy, jak drużyna będzie funkcjonować z Brazolem, który stylem gry pasuje do Barcy x razy bardziej od Lewandowskiego, poczekajmy, aż drużyna ponownie się zorganizuje w defensywie, bo w poprzednim sezonie wyglądało to dobrze, nie perfekcyjnie, ale na pewno lepiej, niż teraz i dajmy Xaviemu się rozwijać, w jego miejsce nikt lepszy nie przyjdzie, już chodzą plotki, że w razie jego zwolnenia, drużyne miałby objąć Marquez XD

0

@Hiroshima Póki co to chłopak skończył ledwo 20 lat, a ty wymagasz od niego stałej formy xd

0

@Hiroshima No faktycznie, prawie że emeryt, swój prime ma już dawno za sobą xd

5

Minęły już dwie godziny, a mi się nadal chce rzygać. Mecz z kategorii do zapomnienia, ale za chuja go nie zapomnisz. K O M P R O M I T A C J A odc. 5932

0

@Zielony55 jak się zdarzyć?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Felix dzisiaj forma mutant, niesamowity jest chłopak

6

@partymaker ty chyba inny mecz oglądałeś

5

@Rioletto No ta yamal wcale nie jest rewelacją xD To przecież klasyk, że wchodzący z buta 16-latek ładuje gola w debiucie w dorosłej kadrze Hiszpanii czy w Barcelonie, a ogranych od paru lat dojrzałych obrońców mija jak dzieci xD

0

@zaky274 xddddd

1

sędzia co zabrał 2 pkt xdd

0

@FanBarcYxD będzie jeszcze okazja, ich to zawsze jak klepiemy to srogo, włącza im się wtedy jakiś inny mental, szkoda, że na lm tego nie potrafią przenieść xd

0

Rekin znowu gryzie

0

Yamal to jest taki kozak

5

@Encore co jak co, ale nie spodziewałem to się dopiero czegoś takiego po boxdelu xd

0

@zodiak_10 xdddddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?