CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman Raczej nie grupa, będzie trzeba poczekać do lutego
1
Jedną sprawą jest to, że Jebas jest skorumpowany, a drugą jest to, że nikt z tym nic nie robi. Chłop jawnie przyznaje się do kibicowania (czyt. faworyzowania) jednej z ekip w prowadzonej przez siebie lidze, teraz na totalnym luzie mówi, że to, iż Barca płaci Felixowi 400k euro, nie ma znaczenia, bo on i tak sobie wpisze w rubryczkę tyle, ile będzie chciał. Uważam, że problem korupcji nie tyle w piłce nożnej, co ogólnie w sporcie jest dużo większy, niż nam się wydaję. Gdzie w takich momentach ja się pytam jest Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu? MEKiS? Przecież to jest chore. "Być może sprzeda świetnego zawodnika i zrobi ogromny krok do przodu." Człowieku, my w tym okienku zarobiliśmy prawie 100 baniek na czysto. Japierdole mi już po prostu brakuje słów i siły na denerwowanie się tym wszystkim. Najpierw jeden Bartomeu który doprowadził klub do ruiny, to teraz drugi szczur, gdy Lapcio zaczął stawiać na nowo fundamenty chce zmieść je z powierzchni ziemi, a wszyscy jedynie stoją i się przyglądają socząc szampana, przy okazji robiąc z dziesiątek milionów kibiców idiotów.
6
@Kessie Myślałem, że czarni mają większe
0
@JarMario Owszem, to wy żyjecie czasami kiedy w Bayernie był faktycznie niesamowity. No właśnie BYŁ. To że kiedyś był fenomenalnym piłkarzem nie oznacza ze jest nim nadal. Aktualnie od 9 miesięcy kopie się po czole, a wy myślicie, ze 35 letni piłkarz nagle odpali i wróci do swojego primu. No nie, nie wróci i pogódźcie się z tym w końcu.
3
@zebba Dzięki za opinię ekspercie, szkoda, że zwróciłeś uwagę na to, iż potrafi trafić w bramkę na pustą z 5 metrów, czy z karniaka, ale na to że piłka odbiła się od niego w tym sezonie jak od drewnianej deski już co najmniej z 10 razy, to już nie. To jest żałosne, może kiedyś ty i ludzie twojego pokroju zrozumieją, że Barcelona to drużyna, która potrzebuje napastnika szybkiego, mobilnego, potrafiącego dograć niesamowitą piłkę, a nie gościa który dobija na pustą. Nie zrozumiałeś tego w zeszłym roku ligi mistrzów? Z lewym na napadzie osiągneliśmy tam dokładnie to samo, co rok wcześniej gdy z przodu zasuwał sobie Depay czy Braithwaite. Módlcie się, żeby Roque przyszedł w zimie na fazę pucharową LM, bo znowu się skompromitujemy.
1
@Borneo znając danzela to go wpakuje do pierwszego składu na Betis po to żeby se połamał te plery
0
@K4tsuuu Prawda, w każdym razie w obu przypadkach ten hype wystrzelił poza skalę, oby tylko się nie skończyło jak z Ansu.
1
@MaroBrd Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że na zawodnika miesiąca Bellingham zasługiwał bardziej niż na u-21, więc dostał.
1
@K4tsuuu Wydaje mi się, że już jest nawet większy.
Czuwaj sztabie nad jego zdrowiem i nie pozwalaj Hernandezom wystawiać go co mecz od pierwszej minuty
3
Żałosny jest ten śmieszny klubik xD
0
@Mario96w XDDDD
0
W końcu lewus i w końcu sędzia
1
No Lewus to twój moment xd
0
No to do dzieła
0
Mówiłem, że umie hehe
0
No to teraz jedziemy
0
Brawo Żuls sigma
0
Moze szybciej zejdzie przynajmniej xd
0
To mi się podoba :)
3
@Joint21 Gorszy od obecnego lewego na pewno nie będzie xDDD
0
@BISHBASHBOSH A wy kiedyś zrozumiecie że oprócz dobijania na pustą liczy się też styl gry i napastnikowi takiego klubu jak Barca po prostu nie wypada być tak drewnianym? Od gościa się piłka odbija jakby był betonową ścianą, nie da się na to patrzeć.
0
@Andrzej92 hahaahha no kot od którego się piłka odbija, lekko kaleki ten nasz drapieżnik xD Ty mnie możesz trzymać za słowo, że jeszcze 4-5 meczy i sam będziesz miał dość.
0
Co wam przeszkadza że linie stworzyły strefę dla ludzi którzy chcą po prostu spędzić lot w ciszy, lub uwaga zaskoczę was, np. go przespać :OOOO Czujecie się przez to gorsi czy o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem wasze oburzenie xD Typowy mental polaczków - ja muszę słuchać codziennie darcia swojego dziecka, więc ty też musisz!!!!xD
2
W takiej grupie to można myśleć o komplecie punktów xDD
6
@czaroFCB Może wstrzymajmy się po prostu z tą dziesiątką xD Legendarny numer, który nakłada gigantyczną presję na zawodnika, jak ktoś zasłuży i przy tym będzie już rozwiniętym w kwicie wieku piłkarzem to powinien dostać, nie ma co moim zdaniem takiego numeru dawać nastolatkom, tak jak wcześniej Ansu bo różnie się to może skończyć.
0
United, Milan oraz Lens bym bardzo prosił. Niesamowicie liczę na prawdziwą weryfikacje :)
0
@mcsarna Nie, po prostu chodzi o to, że dostęp do 500+ mają również osoby niepracujące, które te dzieci robią sobie tylko po to, żeby mieć za co chlać. To, że masz dzieci i dostajesz 500+ nie znaczy, że to zdanie było skierowane do ciebie, a właśnie do niepracujących moczymord.
1
@MesQueUnClub96 Przecież od niego się ta piłka odbijała jakby był drewnianą ścianą xD To już trzeba mieć niezłe klapy na oczach i być ślepo w kogoś zapatrzonym ,żeby po takim meczu stwierdzać, że zagrał przynajmniej poprawnie xD
0
@mcsarna Nie, ale jeśli zadajesz tak durne pytanie to jesteś idiotą xD
2
@GeneralXavi Jak dla psa to Marcos się nada perfekcyjnie