9

Prawdziwy capitán. Visca Carles

0

@FcPortoFan1999 Obyśmy zrobili to samo w grudniu

0

@ArcziArtt to niezłe niestrzelone sytuacje

0

@Tridente2015 Nurkował czy turlał to się Neymar, w tej sytuacji całkowicie zrozumiałe jest wyłożenie się, wykorzystywanie takich sytuacji to część piłki nożnej, czy to się wam futbolowym romantykom podoba, czy nie.

0

@Tridente2015 XD Był minimalny kontakt więc chłopak próbował to wykorzystać i wywalczyć karnego, gdyby wywalczył zapewne byś go chwalił xd

1

@Bartinho1899 Podobno pytali a Tebas na to że jest kibicem realu

0

@MarcepanowyKsiaze To chłop co ratuje nam dupe 3x na mecz nie moze miec jednego gorszego spotkania na sezon? XD

0

Lamine to jest gość

1

Golassoooooooooo

0

czemu on to zatrzymał? XD

0

Jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie można się kłócić

0

Tak czy siak Yamal to ma wejście

2

0

raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Rekin nie ukąsił

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY to samo miałem xdddd

4

@KrychaFCB ten wślizg też mocarny xddd

0

@gaq ziomek co zamiast cieszyć się po niesamowitej remontadzie, dobrych zmianach to tylko dalej będzie narzekał i narzekał, bo to jest po prostu taki typ człowieka, który musi się do czegoś w danym temacie przyjebać, a jak się już przyjebie to nieważne co się stanie i tak się nie odjebie. Tzw. wrzód na dupie. Opinia takich ludzi nie ma żadnego znaczenia xdd

0

@gaq no co widzisz gagatku?

0

No mats, klasycznie bardzo dobrze zagrał, ale że zabrał potężnemu polakowi mvp?

4

Pięknie Robercik ty dziku

0

@CPuyol z 5 km co najmniej

1

xddddddddddddd ale spadłem z nieba na beton

8

Mój ty Ronaldziku wchodzisz po miesiącu i czyścisz jak nikt

0

Ale przynajmniej słychać w końcu naszych na stadionie

0

No i rekin wypuścił ofiarę

0

@yoli Z jednej strony tak, ale z drugiej to robili z niego nowego Cruijffa, przyszłego boga futbolu, więc gdyby był tak niesamowity na jakiego się zapowiadał to wygrał by rywalizacje z każdym. Ogólnie mega mu kibicowałem i do dzisiaj mnie gryzie ten temat, chłopak miał niesamowity talent, szkoda, że to się tak skończyło :/

0

@kejdzi Nie, ale odpocząć to mógł na Mallorce, bo jak na razie to wpierd*lamy ten mecz xd

0

@Bogan no to dzięki za rotację jak na razie sprawdza się bezbłędnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?