CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Prawdziwy capitán. Visca Carles
0
@FcPortoFan1999 Obyśmy zrobili to samo w grudniu
0
@ArcziArtt to niezłe niestrzelone sytuacje
0
@Tridente2015 Nurkował czy turlał to się Neymar, w tej sytuacji całkowicie zrozumiałe jest wyłożenie się, wykorzystywanie takich sytuacji to część piłki nożnej, czy to się wam futbolowym romantykom podoba, czy nie.
0
@Tridente2015 XD Był minimalny kontakt więc chłopak próbował to wykorzystać i wywalczyć karnego, gdyby wywalczył zapewne byś go chwalił xd
1
@Bartinho1899 Podobno pytali a Tebas na to że jest kibicem realu
0
@MarcepanowyKsiaze To chłop co ratuje nam dupe 3x na mecz nie moze miec jednego gorszego spotkania na sezon? XD
0
Lamine to jest gość
1
Golassoooooooooo
0
czemu on to zatrzymał? XD
0
Jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie można się kłócić
0
Tak czy siak Yamal to ma wejście
2
@takisobiektos XDDDDD
0
raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Rekin nie ukąsił
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY to samo miałem xdddd
4
@KrychaFCB ten wślizg też mocarny xddd
0
@gaq ziomek co zamiast cieszyć się po niesamowitej remontadzie, dobrych zmianach to tylko dalej będzie narzekał i narzekał, bo to jest po prostu taki typ człowieka, który musi się do czegoś w danym temacie przyjebać, a jak się już przyjebie to nieważne co się stanie i tak się nie odjebie. Tzw. wrzód na dupie. Opinia takich ludzi nie ma żadnego znaczenia xdd
0
@gaq no co widzisz gagatku?
0
No mats, klasycznie bardzo dobrze zagrał, ale że zabrał potężnemu polakowi mvp?
4
Pięknie Robercik ty dziku
0
@CPuyol z 5 km co najmniej
1
xddddddddddddd ale spadłem z nieba na beton
8
Mój ty Ronaldziku wchodzisz po miesiącu i czyścisz jak nikt
0
Ale przynajmniej słychać w końcu naszych na stadionie
0
No i rekin wypuścił ofiarę
0
@yoli Z jednej strony tak, ale z drugiej to robili z niego nowego Cruijffa, przyszłego boga futbolu, więc gdyby był tak niesamowity na jakiego się zapowiadał to wygrał by rywalizacje z każdym. Ogólnie mega mu kibicowałem i do dzisiaj mnie gryzie ten temat, chłopak miał niesamowity talent, szkoda, że to się tak skończyło :/
0
@kejdzi Nie, ale odpocząć to mógł na Mallorce, bo jak na razie to wpierd*lamy ten mecz xd
0
@Bogan no to dzięki za rotację jak na razie sprawdza się bezbłędnie xD