0

Zaś ci Francuscy śo xd Najpierw Umtiteusz, teraz ten, oby żuls nie skończył podobnie.


Klątwa rzucona.

1

I bardzo dobrze, kolejny pomocnik jest nam mniej potrzebny niż głuchemu słuchawki xd Xavi chyba wziął zbyt dosłownie słowa Guardioli o idealnej jedenastce złożonej z samych pomocników xddd

0

O wielki Andersonie, proszę stąp na ziemie obiecaną i rozświetl nam drogę do finału w Londynie. XD

0

@Maysterme A szczerze dziwisz mu się? Chłopy biegają walą z łokcia, przepychają, robią sobie na boisku dosłownie co chcą, a sędzia nie reaguje. Wielu nerwy by puściły.

0

@Zielony55 XD To nie jest 2010 rok i złota jedenastka guardioli grająca wspaniałą tiki takę, te czasy już nie wrócą, piłka poszła do przodu i granie w ten sposób nie ma sensu to po pierwsze, a po drugie nie mamy piłkarzy którzy by się odnaleźli w takiej grze (może pedri, fdj i kto poza nimi?). Po trzecie gra nie była aż taka tragiczna, jak na warunki tego meczu które były katastrofalne, więc wstydzić się tu nie ma czego. Mieliśmy dogodne sytuacje i niepodyktowanego karnego, zawiodły skuteczność i sędziowanie, do tego rapha obejrzał czerwo, tak samo zresztą jak Xavi który dostał czerwonke za dyskusje z bocznym arbitrem, kiedy to bordalas sobie bezkarnie WBIEGAŁ NA BOISKO. Tego meczu nie dało się rozegrać normalnie, bo nie był kurwa normalny.

1

@Fenelon A po co ma być skoro nie jest potrzebny xD

0

@Zielony55 A jakiej gry oczekujesz ekspercie w starciu z rywalem który broni w jedenastu, do tego zawodnikom ewidentnie p*jebały się wczoraj dyscypliny i zrobili sobie mały trening mma, a sędzia biegał po tym boisku chyba w pier*dlonych alkogoglach. Koledze już podziękujemy za swoje zdanie bo jest chujowe i nikogo nie obchodzi.

3

@Fenelon A na ch*j nam ten ls jak nim nawet nie gramy xD

3

@oleoleole I na prawdę uważasz za normalne, że Ancelotti pierdoli coś o zmniejszaniu znaczenia varu, akurat po sezonie, gdy ten var odebrał im parę punktów, a szef komitetu sędziowskiego mu przytakuje i przyznaję rację? Prezesinio ligi publicznie ogłasza, że jest kibicem jednej z drużyn xD Przecież to co się dzieje w tej lidze, to jakaś pierdolona abstrakcja i nieśmieszny żart.

5

@oleoleole Wina jest po stronie Barcy bo jakiś nieudacznik w jasnoczerwonej szmacie wyrzuca nam trenera, kiedy ich małpka skacze i pucuję się cały mecz, że Suarez pierwszą kartkę ogląda w 82 minucie, gdy zapracował na nią 3 krotnie w pierwszej połowie, że okradli nas z karnego?? Gdyby gwizdał ktoś, kto nie ma wodogłowia, to mielibyśmy 3 punkty.

3

@David_Martin no zajebisty xddd

1

Tyle człowiek czeka na start ligi i dostaje coś takiego w pierwszej kolejce xd to się nie zmieni w tej lidze

1

@RanDiFCB Na prawdę dziwi cię to, że bramkarz woli zachować czyste konto? xD co jest z wami nie tak ludzie

0

@Lucerfi Zdecydowanie każdy bramkarz woli zachować czyste konto niż wyjmować piłkę z siatki 4 razy xD

0

@sebixolo Jeden Rabin powie tak, drugi Rabin powie nie, natomiast na wszystkie doniesienia medialne, powinniśmy patrzeć z przymrużeniem oka, bo to zwyczajna walka o jak największą liczbę wyświetleń artykułu i promowanie danego dziennika.

0

@MesQueUnClub_87 Jeszcze Diablo, no chyba, że już nekromanta nabity na 100lvl xdd

0

@Zoker No ale przecież strzelił Realowi XD

0

@wojpie6377 W ważnych meczach gundo będzie grał w miejsce Romeu na śpd, a reszta to fdj pedri i wlasnie gavi

0

Nie chce zapeszać, ale ten chłopak jest niesamowity. To jak gładziutko robił sobie piłkarzy Tottenhamu zwaliło mnie z nóg.

0

@Tomek54321 Spójrz na źródło i wszystko stanie się jasne.

0

@OldMc84 iksde

0

@MarcepanowyKsiaze A i sam mam wątpliwości co do jego transferu, bo fakt, wiele jest sprzecznych, czy to wiek, podatność na kontuzję czy właśnie przymus totalnej zmiany taktycznej na sezon. Ale, Neymar da mi i większości kibiców to, za co pokochaliśmy ten klub, magię. Nikt o zdrowych zmysłach na wygraną ligę mistrzów nie liczy, cudem jest w ogóle to, że po perypetiach z Bartkiem ten statek jeszcze nie zatonął, a do tego wygrał la ligę.

1

@FCBurnley Skłaniam się jednak ku opcji że jebas po prostu zrobił z najlepszej ligi świata pośmiewisko xD

0

@MarcepanowyKsiaze Chłopie XD Piszesz mi coś o pojęciu na temat piłki, a pierdolisz 3 po 3 o szeroko grającym dembele, który odchodzi z klubu xD Brawo mądralo, mamy system z 4 pomocnikami w kwadracie i to już od ubiegłego sezonu, co nie zmienia faktu, że w takiej sytuacji zadaniem xaviego jest znalezienie mu miejsca w składzie, a nie odrzucanie gościa, który bije wszystkich naszych skrzydłowych razem wziętych na łeb, kiedy ten nam oferuję zejście z pensji. 35 dni jesteś na tej stronie i coś się na temat piłki do mnie wypruwasz xD

0

@Matt_i1992 Nad kolejnym ferranem, albo silvą jak mamy obsadzony środek pola. Zarząd powinien mieć wy*ebane w te prośby szawiego bo chłop nie ma najmniejszego pojęcia o transferach i jego ruchy to totalna porażka.

1

@BARCA1899Messi Trochę jak z Bartomeu xD

0

@madryt91 xDDDDDDDDD

7

PL wydało na transfery w tym oknie prawie tyle samo, co pozostałe cztery top ligi razem wzięte xd finanszial fer plej

0

@Franek17 Jest lepszy niż każdy zawodnik naszej pierwszej linii

0

@AlphaNumeric Żeby nie zrozumieć tak prostego sarkazmu to już na prawdę trzeba mieć problemy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?