Carlosss
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cena dobra i dobry zawodnik. Nie nazwalbym go zapchaj dziura. On moze jeszcze wszystkich zaskoczyc. Pamietajmy ze zaufanie nowego trenera moze zyskac kazdy jesli tylko to udowodni. Busi ma zmiennika bo Masche to unas w obronie pogra bo ma niezle crossy.
0
Powiem tak o wiekszosci tansferow media wiedza. Ale o transfer ktore odbywaja sie w pelnej tajemnicy nikt nie wie bo pewnie zawieraja klauzule poufnosci. Przyklad pierwszy z brzegu Adriano to byl szok w calej hiszpani bo mowilo sie o felipe wowczas. Ja sie ciesze ze nie o wszystkich tranferach media wiedza bo przynajmiej jestem milej zaskoczony. Media obocenie nawet w kiblu by byly ciekawe co robisz. ;)
0
Ja slyszalem o kwocie 19 mil Euro i ogloszeniu transferu na dniach.
0
Przejsc w meczu z 4-3-3 na 3-4-3 jest latwo o ile przeciwnik ci na to pozwala. Mi tam sie podoba gra Barcy. Wiec ufam Tito.
0
Szczerze mowiac powalila mnie gra Pinto. Spisalem go juz dawno na straty. Ale jednak Mlody Oier to nie ten poziom jeszcze.
0
Jesli klub nie ucierpi finansowo to jestem na TAK. Jesli mamy zwiekszyc dlug to wole aby wdrazana byla polityka oszczednosci.
0
Jedno jest pewne Guardiola na zawsze zapisał sie w kartach historii klubu i w pamięci wielu zawodników. Ja jako fan FCB byłem dumny mogąc miec takiego trenera. Było w nim cos magicznego.
0
Nie wiedzialem ze mozna wyporzyczac zawodnika na dwa lata. Hmm oby sie sprawdził. Ma dwa lata czasu aby wykazac się. Za dwa lata bedzie mozna ocenic czy sie nadaje.
0
Dobra opcja lepiej wyporzyczyc niz kupic w ciemno.
0
Hiszpanie znow maja pokolenie zdolnych pilkarzy. We francji bedzie coraz gorzej wiec tam czarnych gra niz rodowitych francuzow. Ale tak to jest jak sie daje obywatelstwa.
0
Sprawa sie rozwiazala nie jako odejscie Seydu niejako pozwala na transfer obroncy.
0
koszulki są świetne.
0
To cieszy ze trafia odrazu do druzyny z Premier Division.
0
Alba Martiznez Mata mogą zdobyć dwa tytuły w przeciągu kilku miesięcy :)
0
Hiszpanie cos czuje ze beda bic glowa w mur. A wlosi jedna akcja zakoncza spotkanie.
0
Hiszpani brakuje skrzydeł. Alba Ramos-Pique-Arbeloa Xavi-Xabi-Iniesta Pedro-Fabrega-Navas tak powinna grac Hiszpania. Ewentualnie Silva za kogos. Tak jest moja opienia jesli chodzi o gre bez naapastnika.
0
Ja jestem spokojny. Nie jedno krotnie szlo zauwazyc Guardiole pytajacego Tito o rade. Tito moze bedzie bardziej taktyczny niz Pep ale wazne ze to swoj chlop. Nie kazdy trener ktory przyszedl by z zewnatrz chcialby sie dostoswac do systemu i filozofii klubu.
0
Perisić anie zaden Peiszić.
Ludzie skąd wy bierzecie te sklady...
0
Co jest najpiekniejsze? To ze kibice ktorzy sie nie interesuja pilka na codzien jak widzieli go wczoraj w akcji to stwierdzili ze jest wiele lepszych zawodnikow na tych mistrzostwach. Dla mnie zawsze bedzie nizej niz Messi. Do Luisa Figo mu brakuje wiele. Luis był kluczem i motorem zespołu a CR7 jest tylko przepłaconą gwiazdą.
0
Dede sila i szybkosc.
0
Toby Alderweireld!
0
Ale to pograł. Genialnie współpracuje z Higuainem i Di Maria.
0
To smutne.
0
Tito mam nadzieje ze nie sprzeda Affelaya.
0
Rafał--,
Moze nie komfortowo sie w nich czuje?:)
0
Ja bym na niego postawil.
0
http://www.blaugrana.pl/news/9719/odkryj_artystow_la_masii:_georgios_spanoudakis.html
Nowy Xavi a La Masii
0
Dlaczego mialby odchodzic pokaze sie z dobrej strony na Mistrzostwach to jeszcze z nim kontrakt przedluza zobaczycie :)
0
squad podobny do WC 2010.
0
Te domowe są nieźle zrobione, na żywo będą wyglądać okazale.