1

Dobra podpisujcie go i następna misja to Milik

3

Barca zaskakuje. No jeszcze obrońcę niech ogarną i nie będzie już wymówek żadnych co do wygrania lm

5

Barca wraca do zasady 1:1 na bank skoro takie ruchy robi. Oj to może być ciekawe okienko

0

Barca z rozmachem. To teraz nas zaskoczcie i po napadziora idźcie jakiegoś dobrego

0

@kaamil1910 Mają i to dużo tylko ich blokowała zasada ta 1:1

6

Każdy na czacie : FLICK UFAM TOBIE

5

@Bernard777 Robią transfery to źle, nie robią też źle xD Jeszcze wam pokaże jaki dobry bedzie pod wodzą Flicka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No za taką Cene to oczekuje sie ze musi lub nie musi zrobić ok 20 bramek w la lidze. Oby wypalił jak dojdzie do skutku

0

Ja ufam Flickowi. Ale ciekawy jestem bo z Rasfordem. Chyba nie zostaje jeśli taki ruch z tym Gordonem wypali. Albo jako zmiennik będzie za niego

0

@LukaszFan Ja tam wierze,że Flick coś z niego zrobi.

5

Sracie się jakby to miał być niewypał,a przypomnę wam niedowiarki że Cancelo też miał być niewypałem a zobaczcie co robi. Dajcie się Gordonowi wykazać a później oceniajcie

3

Z jednej strony fajnie jakby był zmiennikiem,ale szkoda marnować talentu na takiego bramkarza

0

@Midast No skoro Fermin kontuzja no to przyszło mi do głowy ze za niego jedzie

0

Wydaje mi się że Gavi kosztem Fermina pojechał.

9

Zasłużył sobie na to powołanie i też jak dla mnie miejsce w pierwszym składzie

0

Cortesa na głęboką wodę wystawcie i na pewno zagra tak dobrze jak taki drogi obrońca i nie boje sie tego napisać

1

@gohan77 A ja bym go zostawił. Bo po tej przemianie pokazuje ze dobrze grał i mało błędów popełniał

9

Ja bym go opitolił. 60 baniek możemy dostać za niego

0

@Cules69 No pewnie Putellas dostanie xD

3

No następny do kasacji będzie. Dajesz Flick i drużyna !

19

Dawajcie kobitki chociaż wy wygrajcie tą Ligę

0

@Kinginiesta Skoro Cubarsi z formą wystrzelił to czemu ma Cortes tego nie zrobić? Ja tam wierze w niego

2

@EzioAuditoreDF No mnie przekonał jednym meczem. No ale ciekawe jakby wypadł z poważniejszymi rywalami

0

@Kuchar Ciekawy jestem jednego : Czy należysz do tych osob co nie wierzyło w jego umiejętności jak ogłoszono transfer i skreślało go juz na starcie xd

13

Cortes może wystraszeli z formą jak Cubarsi. Strasznie jestem ciekawy jak wejdzie z buta w nowy sezon. Oby Flick go częściej wpuszczał

21

Z Rashfordem jakoś się pogodziłbym jakby nie został,ale no Cancelo udowodnił niedowiarkom,że potrafi grać w piłkę

0

Zobaczycie że jak lewy odszedł to nagle LM wygramy xD

0

@Soetie A sobie marudo wymieniaj tego Vlahovicia. Jeszcze byś brawo bił mu jakby brame strzelił xD

2

@Krystiansigma2734 No niektórzy czarne mysli mają a ja mam kolorowe xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?