28 maja 2026, 15:59
1
Dobra podpisujcie go i następna misja to Milik
28 maja 2026, 11:23
3
Barca zaskakuje. No jeszcze obrońcę niech ogarną i nie będzie już wymówek żadnych co do wygrania lm
28 maja 2026, 11:01
5
Barca wraca do zasady 1:1 na bank skoro takie ruchy robi. Oj to może być ciekawe okienko
28 maja 2026, 03:07
0
Barca z rozmachem. To teraz nas zaskoczcie i po napadziora idźcie jakiegoś dobrego
27 maja 2026, 20:53
@kaamil1910 Mają i to dużo tylko ich blokowała zasada ta 1:1
27 maja 2026, 20:51
6
Każdy na czacie : FLICK UFAM TOBIE
27 maja 2026, 19:17
@Bernard777 Robią transfery to źle, nie robią też źle xD Jeszcze wam pokaże jaki dobry bedzie pod wodzą Flicka
27 maja 2026, 19:13
Komentarz usunięty przez użytkownika
27 maja 2026, 19:05
No za taką Cene to oczekuje sie ze musi lub nie musi zrobić ok 20 bramek w la lidze. Oby wypalił jak dojdzie do skutku
27 maja 2026, 18:47
Ja ufam Flickowi. Ale ciekawy jestem bo z Rasfordem. Chyba nie zostaje jeśli taki ruch z tym Gordonem wypali. Albo jako zmiennik będzie za niego
27 maja 2026, 17:16
@LukaszFan Ja tam wierze,że Flick coś z niego zrobi.
27 maja 2026, 16:56
Sracie się jakby to miał być niewypał,a przypomnę wam niedowiarki że Cancelo też miał być niewypałem a zobaczcie co robi. Dajcie się Gordonowi wykazać a później oceniajcie
26 maja 2026, 21:52
Z jednej strony fajnie jakby był zmiennikiem,ale szkoda marnować talentu na takiego bramkarza
26 maja 2026, 15:02
@Midast No skoro Fermin kontuzja no to przyszło mi do głowy ze za niego jedzie
25 maja 2026, 22:21
Wydaje mi się że Gavi kosztem Fermina pojechał.
25 maja 2026, 18:32
9
Zasłużył sobie na to powołanie i też jak dla mnie miejsce w pierwszym składzie
25 maja 2026, 17:44
Cortesa na głęboką wodę wystawcie i na pewno zagra tak dobrze jak taki drogi obrońca i nie boje sie tego napisać
24 maja 2026, 18:37
@gohan77 A ja bym go zostawił. Bo po tej przemianie pokazuje ze dobrze grał i mało błędów popełniał
24 maja 2026, 18:32
Ja bym go opitolił. 60 baniek możemy dostać za niego
24 maja 2026, 10:03
@Cules69 No pewnie Putellas dostanie xD
24 maja 2026, 08:06
No następny do kasacji będzie. Dajesz Flick i drużyna !
23 maja 2026, 17:06
19
Dawajcie kobitki chociaż wy wygrajcie tą Ligę
20 maja 2026, 23:30
@Kinginiesta Skoro Cubarsi z formą wystrzelił to czemu ma Cortes tego nie zrobić? Ja tam wierze w niego
20 maja 2026, 17:53
2
@EzioAuditoreDF No mnie przekonał jednym meczem. No ale ciekawe jakby wypadł z poważniejszymi rywalami
20 maja 2026, 17:34
@Kuchar Ciekawy jestem jednego : Czy należysz do tych osob co nie wierzyło w jego umiejętności jak ogłoszono transfer i skreślało go juz na starcie xd
20 maja 2026, 17:32
13
Cortes może wystraszeli z formą jak Cubarsi. Strasznie jestem ciekawy jak wejdzie z buta w nowy sezon. Oby Flick go częściej wpuszczał
19 maja 2026, 23:46
21
Z Rashfordem jakoś się pogodziłbym jakby nie został,ale no Cancelo udowodnił niedowiarkom,że potrafi grać w piłkę
19 maja 2026, 22:15
Zobaczycie że jak lewy odszedł to nagle LM wygramy xD
18 maja 2026, 20:03
@Soetie A sobie marudo wymieniaj tego Vlahovicia. Jeszcze byś brawo bił mu jakby brame strzelił xD
18 maja 2026, 16:39
@Krystiansigma2734 No niektórzy czarne mysli mają a ja mam kolorowe xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Dobra podpisujcie go i następna misja to Milik
3
Barca zaskakuje. No jeszcze obrońcę niech ogarną i nie będzie już wymówek żadnych co do wygrania lm
5
Barca wraca do zasady 1:1 na bank skoro takie ruchy robi. Oj to może być ciekawe okienko
0
Barca z rozmachem. To teraz nas zaskoczcie i po napadziora idźcie jakiegoś dobrego
0
@kaamil1910 Mają i to dużo tylko ich blokowała zasada ta 1:1
6
Każdy na czacie : FLICK UFAM TOBIE
5
@Bernard777 Robią transfery to źle, nie robią też źle xD Jeszcze wam pokaże jaki dobry bedzie pod wodzą Flicka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No za taką Cene to oczekuje sie ze musi lub nie musi zrobić ok 20 bramek w la lidze. Oby wypalił jak dojdzie do skutku
0
Ja ufam Flickowi. Ale ciekawy jestem bo z Rasfordem. Chyba nie zostaje jeśli taki ruch z tym Gordonem wypali. Albo jako zmiennik będzie za niego
0
@LukaszFan Ja tam wierze,że Flick coś z niego zrobi.
5
Sracie się jakby to miał być niewypał,a przypomnę wam niedowiarki że Cancelo też miał być niewypałem a zobaczcie co robi. Dajcie się Gordonowi wykazać a później oceniajcie
3
Z jednej strony fajnie jakby był zmiennikiem,ale szkoda marnować talentu na takiego bramkarza
0
@Midast No skoro Fermin kontuzja no to przyszło mi do głowy ze za niego jedzie
0
Wydaje mi się że Gavi kosztem Fermina pojechał.
9
Zasłużył sobie na to powołanie i też jak dla mnie miejsce w pierwszym składzie
0
Cortesa na głęboką wodę wystawcie i na pewno zagra tak dobrze jak taki drogi obrońca i nie boje sie tego napisać
1
@gohan77 A ja bym go zostawił. Bo po tej przemianie pokazuje ze dobrze grał i mało błędów popełniał
9
Ja bym go opitolił. 60 baniek możemy dostać za niego
0
@Cules69 No pewnie Putellas dostanie xD
3
No następny do kasacji będzie. Dajesz Flick i drużyna !
19
Dawajcie kobitki chociaż wy wygrajcie tą Ligę
0
@Kinginiesta Skoro Cubarsi z formą wystrzelił to czemu ma Cortes tego nie zrobić? Ja tam wierze w niego
2
@EzioAuditoreDF No mnie przekonał jednym meczem. No ale ciekawe jakby wypadł z poważniejszymi rywalami
0
@Kuchar Ciekawy jestem jednego : Czy należysz do tych osob co nie wierzyło w jego umiejętności jak ogłoszono transfer i skreślało go juz na starcie xd
13
Cortes może wystraszeli z formą jak Cubarsi. Strasznie jestem ciekawy jak wejdzie z buta w nowy sezon. Oby Flick go częściej wpuszczał
21
Z Rashfordem jakoś się pogodziłbym jakby nie został,ale no Cancelo udowodnił niedowiarkom,że potrafi grać w piłkę
0
Zobaczycie że jak lewy odszedł to nagle LM wygramy xD
0
@Soetie A sobie marudo wymieniaj tego Vlahovicia. Jeszcze byś brawo bił mu jakby brame strzelił xD
2
@Krystiansigma2734 No niektórzy czarne mysli mają a ja mam kolorowe xd