2

@novy1899 Nie trać nadziei. Zobaczysz że bedzie dobrze :D

15

Brzydko mówiąc obsrani są bo wiedzą na co stać Barcelonę. Wszyscy dobrze wiemy jak Atletico potrafi mecz sfrajerzyć. Ja tam w ciemno mówie ze ich pykniemy

2

Dobra starczy. Pedriego zdjąć i Yamalka

1

@MagdJanko A sorki źle mi się wcisnęło. Zgadza sie

27

Niebywałe. Mamy 6 punktów przewagi, Yamal wczoraj z dolegliwościami schodził z treningu,Pedri problemy po meczu z Atletico a obaj grają zamiast rotować. Nie no Panie Flick bo się pogniewamy. No ale oby bez kontuzji

0

@Migel Ta oni ci szpaler zrobią xD Juz w finale chyba superpucharu hiszpanii nie zrobili bo Mbappe Madryt cofnał

2

Dobra lige mamy wygraną

0

@mekjulele Musimy grać tym kim mamy

4

@dzefrej234 Trzeba pamiętać że Bitwe wczoraj przegraliśmy ale wojny nie skończyliśmy

13

Gdyby Atletico na 3 strzeliło to juz by było po zawodach ale 2:0 to jest do odrobienia. Jak ktoś nie wierzy to trudno. Robią ich i sami zobaczycie ze bedziemy w półfinale

1

@mekjulele A co ty myślisz,że 2:0 jak Atletico wygrało to już odjechało Barcelonie? Mogę być pewny ze Barca odrobi to i sam zobaczysz na własne oczy i jeszcze bedziesz się cieszył jak małe dziecko

1

@vangoor Garcia a obok Pedriego już będzie Bernal albo Gavito zagra

1

Na mecz z ligowy niech Flick zrobi parę zmian

7

@Calc Odpadamy? To już skreślasz drugi mecz?

18

Wstyd mi za was ludzie jak niektórzy potrafią Barcelonę hejtować bo przegrała i już zaczyna skreślać Barcę z LM. Co wy myślicie że nie odrobią tego 2:0? Co myślicie,że się nie da? 2:0 To jest dużo. Nie potraficie nawet dobrego słowa napisac o Barcelonie że starała się wcisnąć tą bramę na 2:1 aby pomniejszyć stratę. Nie podoba się? To tam do Realu kibicować. Ja tam wam mówię,że będziemy w tym półfinale

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Chłopaki pokazali że pomimo czerwonej kartki potrafią cisanąć. 2:0 to nie jest dużo i ja wierzę,że jesteśmy w stanie to odrobić

2

Pewnie Garcie przesunie do obrony i wejdzie Fermin

2

@Death11 Jeszcze drugi mecz jest a już skreślasz Barcelone. Jeszcze ten sie nie skonczył. Oby nie dali sobie wjebać bramy

1

Ale lipa wyszła

0

@RobertNieLewandowski Weź już może nie pij więcej. To że źle wyszedł z Atletico to nie znaczy ze od miesiąca źle grał

1

@Koziol333 Mi już nawet śniadanie nie smakowało bo tak stresuje sie

23

Jedziemy z tym kokletico ! Wygrać wysoko i bez kontuzji. VeB!

4

@tarantino10 Yamal to nie Vini

0

Dawać czy Lewy od początku gra

0

@Elvisek No w lidze gołym okiem było widać,że oszczędza na ligę mistrzów Alvareza,Lookmana więc no trzeba uważać na nich. Ciężki mecz bedzie ale wierzę że pykniemy ich

4

Ale beda symulować przy Yamalu xD

7

Według mnie Ferran zasługuje na wyjście w pierwszej 11. Nie no żartuje. Wydaje mi się że nie wystawi Olmo razem z Ferminem bo to byłoby zbyt oczywiste po ostatnim meczu. Ja stawiam że Lewy wyjdzie

2

Oby bez straconej bramki i z wygranym meczem. Dawać już to meczycho !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?