Brzydko mówiąc obsrani są bo wiedzą na co stać Barcelonę. Wszyscy dobrze wiemy jak Atletico potrafi mecz sfrajerzyć. Ja tam w ciemno mówie ze ich pykniemy
Niebywałe. Mamy 6 punktów przewagi, Yamal wczoraj z dolegliwościami schodził z treningu,Pedri problemy po meczu z Atletico a obaj grają zamiast rotować. Nie no Panie Flick bo się pogniewamy. No ale oby bez kontuzji
Gdyby Atletico na 3 strzeliło to juz by było po zawodach ale 2:0 to jest do odrobienia. Jak ktoś nie wierzy to trudno. Robią ich i sami zobaczycie ze bedziemy w półfinale
@mekjulele A co ty myślisz,że 2:0 jak Atletico wygrało to już odjechało Barcelonie? Mogę być pewny ze Barca odrobi to i sam zobaczysz na własne oczy i jeszcze bedziesz się cieszył jak małe dziecko
Wstyd mi za was ludzie jak niektórzy potrafią Barcelonę hejtować bo przegrała i już zaczyna skreślać Barcę z LM. Co wy myślicie że nie odrobią tego 2:0? Co myślicie,że się nie da? 2:0 To jest dużo. Nie potraficie nawet dobrego słowa napisac o Barcelonie że starała się wcisnąć tą bramę na 2:1 aby pomniejszyć stratę. Nie podoba się? To tam do Realu kibicować. Ja tam wam mówię,że będziemy w tym półfinale
@Elvisek No w lidze gołym okiem było widać,że oszczędza na ligę mistrzów Alvareza,Lookmana więc no trzeba uważać na nich. Ciężki mecz bedzie ale wierzę że pykniemy ich
Według mnie Ferran zasługuje na wyjście w pierwszej 11. Nie no żartuje. Wydaje mi się że nie wystawi Olmo razem z Ferminem bo to byłoby zbyt oczywiste po ostatnim meczu. Ja stawiam że Lewy wyjdzie
2
@novy1899 Nie trać nadziei. Zobaczysz że bedzie dobrze :D
15
Brzydko mówiąc obsrani są bo wiedzą na co stać Barcelonę. Wszyscy dobrze wiemy jak Atletico potrafi mecz sfrajerzyć. Ja tam w ciemno mówie ze ich pykniemy
2
Dobra starczy. Pedriego zdjąć i Yamalka
1
@MagdJanko A sorki źle mi się wcisnęło. Zgadza sie
27
Niebywałe. Mamy 6 punktów przewagi, Yamal wczoraj z dolegliwościami schodził z treningu,Pedri problemy po meczu z Atletico a obaj grają zamiast rotować. Nie no Panie Flick bo się pogniewamy. No ale oby bez kontuzji
0
@Migel Ta oni ci szpaler zrobią xD Juz w finale chyba superpucharu hiszpanii nie zrobili bo Mbappe Madryt cofnał
2
Dobra lige mamy wygraną
0
@mekjulele Musimy grać tym kim mamy
4
@dzefrej234 Trzeba pamiętać że Bitwe wczoraj przegraliśmy ale wojny nie skończyliśmy
13
Gdyby Atletico na 3 strzeliło to juz by było po zawodach ale 2:0 to jest do odrobienia. Jak ktoś nie wierzy to trudno. Robią ich i sami zobaczycie ze bedziemy w półfinale
1
@mekjulele A co ty myślisz,że 2:0 jak Atletico wygrało to już odjechało Barcelonie? Mogę być pewny ze Barca odrobi to i sam zobaczysz na własne oczy i jeszcze bedziesz się cieszył jak małe dziecko
1
@vangoor Garcia a obok Pedriego już będzie Bernal albo Gavito zagra
1
Na mecz z ligowy niech Flick zrobi parę zmian
7
@Calc Odpadamy? To już skreślasz drugi mecz?
18
Wstyd mi za was ludzie jak niektórzy potrafią Barcelonę hejtować bo przegrała i już zaczyna skreślać Barcę z LM. Co wy myślicie że nie odrobią tego 2:0? Co myślicie,że się nie da? 2:0 To jest dużo. Nie potraficie nawet dobrego słowa napisac o Barcelonie że starała się wcisnąć tą bramę na 2:1 aby pomniejszyć stratę. Nie podoba się? To tam do Realu kibicować. Ja tam wam mówię,że będziemy w tym półfinale
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Chłopaki pokazali że pomimo czerwonej kartki potrafią cisanąć. 2:0 to nie jest dużo i ja wierzę,że jesteśmy w stanie to odrobić
2
Pewnie Garcie przesunie do obrony i wejdzie Fermin
2
@Death11 Jeszcze drugi mecz jest a już skreślasz Barcelone. Jeszcze ten sie nie skonczył. Oby nie dali sobie wjebać bramy
1
Ale lipa wyszła
0
@RobertNieLewandowski Weź już może nie pij więcej. To że źle wyszedł z Atletico to nie znaczy ze od miesiąca źle grał
1
@Koziol333 Mi już nawet śniadanie nie smakowało bo tak stresuje sie
23
Jedziemy z tym kokletico ! Wygrać wysoko i bez kontuzji. VeB!
4
@tarantino10 Yamal to nie Vini
0
Dawać czy Lewy od początku gra
0
@Elvisek No w lidze gołym okiem było widać,że oszczędza na ligę mistrzów Alvareza,Lookmana więc no trzeba uważać na nich. Ciężki mecz bedzie ale wierzę że pykniemy ich
4
Ale beda symulować przy Yamalu xD
7
Według mnie Ferran zasługuje na wyjście w pierwszej 11. Nie no żartuje. Wydaje mi się że nie wystawi Olmo razem z Ferminem bo to byłoby zbyt oczywiste po ostatnim meczu. Ja stawiam że Lewy wyjdzie
2
Oby bez straconej bramki i z wygranym meczem. Dawać już to meczycho !