0

Ja bym widział jednak Doku w Barcelonie

4

A kursy na wygraną Barcy spadają. Juz 1.65. Do 1.40 dojdzie do niedzieli xD

1

@kryhaa Jesli takie cuda będą się dziać w Madrycie to moze być wysoko. Z 3:0 typuje. Na pewno Barca wygra ten mecz

1

@kryhaa Przecież Raphinha będzie grał. Z kontuzjowanych tylko Christiensena nie ma i Yamala. Dadzą radę na spokojnie

20

Miód na moje oczęta. Ale ich Barca złoi ojejku. To czuć nawet

12

Można nie lubić PSG ale Enrique zrobił pakę

4

Wjeb dostaną jak nie wiem i jestem tego pewny

1

@kocuur Estevao jeszcze jeszcze ale Enzo nie leży mi.Ale to jest moje zdanie

6

No i to jest wiadomość. Jeszcze Ter Stegena sie pozbyć i to już wgl bajka będzie

2

Jedynami grajkami co chciałbym widzieć są to Cucurella i Joao Pedro a o reszcie nie chce słyszeć

1

No to pchane zwycięstwo pod Madryciaków

5

Ojej i co Kokletico? Znowu bez pucharu?

1

@kch Barca ma takich piłkarzy,że każdy może tam strzelić

8

Dawajcie już to el clasico to Barca ich manitką ustawi do pionu

0

@Cule1797 Wystarczy że wymieniłeś go. Eric na pewno jest nietykalny w Barcelonie. kounde opierdzielić za 80 mln

0

80 Baniek jakby za Kounde dali? Bajka

3

@Cule1797 Nie no z tym Eric to żeś dowalił

1

@RezerwowyWojtus A na lewą stronę kogo byś dał?

1

no chyba cię Simeone coś pojeba..

5

To już taniej wyjdzie Doku i chętnie go zobaczę w koszulce Barcelony

1

@bartoszek Niech wygra real a my Za tydzień z nimi wygramy i lepiej będzie się oglądało to świętowanie

21

Wojtuś co żeś odjaniepawlił tam ? przyznaj się xD

12

Wolałbym abyśmy Real pykneli za tydzień i wtedy mistrzostwo zdobyli. Wtedy podwójnie by smakowało

7

Mamy to!!! Jeszcze Zgnoić Real za tydzień i można zakonczyć sezon tak nieoficjalnie. Brawo Barca !

3

@grzechu1999 No na pewno Gaviego sprzedadzą xD

4

No to po 3 punkty ! VeB ! Lewy z brameczką !

0

@RobertNieLewandowski No dobra tylko nie zdajesz sobie sprawy z tego,że później jakby Raphinha odszedł to pewnie dla Barcy też priorytetem bedzie kupienie skrzydła

1

Jak odejdzie to jednak teoria będzie prawdziwa ze Brazole lubią pieniądze. No ale szkoda będzie jak odejdzie. Niech mu dobre pieniadze zaproponuje Laporta to się zastanowi

3

90 mln jak chcą za Raphinhe zapłacić to jest plucie w Barcelone i przede wszystkim w samego zawodnika

20

Ale takiego Oyarzabala bym widział w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?