@KibicBarcy84 Wejdź w buty Pana Laporty i zacznij działać. Klub z miliardowym długiem i myślisz ze od tak wszystko naprawi na pstryknięcie palca? Laporta i tak dużo zrobił i pokazuje to na każdym kroku. Jeszcze powiedz czemu Messiego nie zatrzymał i zacznij go wyzywać
8
Pomimo wieku Neuera to przekozak dziś mecz zagrał
0
No Bayern jeszcze niech z dwie wpakuje i będzie baja
0
Mbappe gra więc jest dobrze. Będa gówno grać. Bayern zróbcie z nimi porządek
25
Panie Flick cała Barca na was jutro będzie patrzeć ! Dajcie dobre widowisko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie musisz Vini wspierać Yamala. Ma wsparcie a z takimi hejterkami w porównaniu do ciebie umie sobie radzić
0
Trzeba go zargnąć. Wczoraj pięknie zagrał przeciwko Romie
20
Jeśli ja miałbym wybierać to : Casado,Ferran,Araujo,Balde,Christensen
0
Całe szczęście że tylko 10 dni
0
Wiecie co wam powiem? Tą wczorajszą porażką Arsenalu zacząłem wierzyć,że są do pokonania w lidze mistrzów
6
Jeszcze niech powie ze 2 połowe dominowali xD
6
Wujek Flick jak zawsze trzyma poziom. Co nam się trener trafił
16
Cancelo co kocur. Niech cię omijają kontuzje chłopie. Super mecz zagrał
7
Mission complete. Większy mróz w madrycie jest? Jest xd Piękna sobota
1
Nawet dobrze grał a niestety znowu czarne chmury przyszły
2
Dobra trzeba tą czerwień wykorzystać. Ale bede sie cieszył jak wygramy
2
Brawo Olmo ! Brawo Marcuś i brawo Araujo !
0
Ja pierdziele Flick co żeś tu wymyślił. Olmo na napadzie,marcus na lewej lub Fermin na lewą a Marcus atak
2
Tak wszyscy wiemy ze to twoja wina xDD
8
Hahha Marolca jak ja cię kocham !
0
@BorneoW środę będzie
8
@Borneo A De Jonga nie liczysz?
7
Cieszą powroty. Jechać z kokletico !
1
@addept Ja tylko swoje podejrzenia napisałem,ale pewnie wyjdzie Cancelo na lewej a za Raphe Marcus
1
Coś mi się wydaje ze postawi jednak na Balde na lewej stronie a da Cancelo za Raphe
2
Wyobraźcie sobie jakby Flick nie przedłużył. Ale by tego Laporte chyba na stosie podpalili
2
Rozjechać to kokletico w 3 meczach i będę zadowolony
3
Nie no weźcie mnie trzymajcie. Bym coś napisał ale zbanują mnie
6
@KibicBarcy84 Wejdź w buty Pana Laporty i zacznij działać. Klub z miliardowym długiem i myślisz ze od tak wszystko naprawi na pstryknięcie palca? Laporta i tak dużo zrobił i pokazuje to na każdym kroku. Jeszcze powiedz czemu Messiego nie zatrzymał i zacznij go wyzywać
34
No jak dla mnie Balde powinien usiąść bo Cancelo dobrze sobie radzi na jego pozycji