8

Pomimo wieku Neuera to przekozak dziś mecz zagrał

0

No Bayern jeszcze niech z dwie wpakuje i będzie baja

0

Mbappe gra więc jest dobrze. Będa gówno grać. Bayern zróbcie z nimi porządek

25

Panie Flick cała Barca na was jutro będzie patrzeć ! Dajcie dobre widowisko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie musisz Vini wspierać Yamala. Ma wsparcie a z takimi hejterkami w porównaniu do ciebie umie sobie radzić

0

Trzeba go zargnąć. Wczoraj pięknie zagrał przeciwko Romie

20

Jeśli ja miałbym wybierać to : Casado,Ferran,Araujo,Balde,Christensen

0

Całe szczęście że tylko 10 dni

0

Wiecie co wam powiem? Tą wczorajszą porażką Arsenalu zacząłem wierzyć,że są do pokonania w lidze mistrzów

6

Jeszcze niech powie ze 2 połowe dominowali xD

6

Wujek Flick jak zawsze trzyma poziom. Co nam się trener trafił

16

Cancelo co kocur. Niech cię omijają kontuzje chłopie. Super mecz zagrał

7

Mission complete. Większy mróz w madrycie jest? Jest xd Piękna sobota

1

Nawet dobrze grał a niestety znowu czarne chmury przyszły

2

Dobra trzeba tą czerwień wykorzystać. Ale bede sie cieszył jak wygramy

2

Brawo Olmo ! Brawo Marcuś i brawo Araujo !

0

Ja pierdziele Flick co żeś tu wymyślił. Olmo na napadzie,marcus na lewej lub Fermin na lewą a Marcus atak

2

Tak wszyscy wiemy ze to twoja wina xDD

8

Hahha Marolca jak ja cię kocham !

0

@BorneoW środę będzie

8

@Borneo A De Jonga nie liczysz?

7

Cieszą powroty. Jechać z kokletico !

1

@addept Ja tylko swoje podejrzenia napisałem,ale pewnie wyjdzie Cancelo na lewej a za Raphe Marcus

1

Coś mi się wydaje ze postawi jednak na Balde na lewej stronie a da Cancelo za Raphe

2

Wyobraźcie sobie jakby Flick nie przedłużył. Ale by tego Laporte chyba na stosie podpalili

2

Rozjechać to kokletico w 3 meczach i będę zadowolony

3

Nie no weźcie mnie trzymajcie. Bym coś napisał ale zbanują mnie

6

@KibicBarcy84 Wejdź w buty Pana Laporty i zacznij działać. Klub z miliardowym długiem i myślisz ze od tak wszystko naprawi na pstryknięcie palca? Laporta i tak dużo zrobił i pokazuje to na każdym kroku. Jeszcze powiedz czemu Messiego nie zatrzymał i zacznij go wyzywać

34

No jak dla mnie Balde powinien usiąść bo Cancelo dobrze sobie radzi na jego pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?