Spójrzmy prawdzie w oczy... Chce pokazać nam tą swoją decyzję poprzez Video. Gdyby chciał to by powiedział normalnie że nie odchodzi i zostaje. Cos mi tu pachnie transferem :) Ale mogę sie mylić
Nie wiem czy chcecie tak ale Wolałbym Eriksena zamiast Griezmanna :) Thiago zbyt często kontuzji doznaje. Gomes do sprzedania i za niego Arthur i Leglet i tyle :)
Ja miałem ochotę was uderzyć ale nie zrobię tego bo za daleko mieszkacie to po 1, po 2 Za bardzo was kochamy a po 3 Nie można lekcewarzyć każdego zawodnika i bluzgac na niego :)
0
Za Williana to tyle kasy nie ;/ Ja bym zrobił tak że 55 mln + Paulinho :)
6
Może zachował się jak gimb ale bardzo bym chciał go w Barcie spowrotem
0
To teraz Arthur,Eriksen/Salah,Leglet i zmiennika za gryzonia i lecimy !
1
Eriksen albo Salah ;)
0
Gdzie można obejrzec tą cała telenowelę? xd
1
Spójrzmy prawdzie w oczy... Chce pokazać nam tą swoją decyzję poprzez Video. Gdyby chciał to by powiedział normalnie że nie odchodzi i zostaje. Cos mi tu pachnie transferem :) Ale mogę sie mylić
1
Zostanie i pogódźmy się z tym :)
7
Zostanie i wszyscy powinni sie z tym pogodzić :) I dobrze :) Pomocników dwóch kupić trza, I jakby załóżmy Paco Odszedł Zmiennika dobrego i Tyle :)
0
Jak ktoś mi NIE ! powie to zabije! Ale bym tego typka chciał :) !
0
Czyli Eriksen jak dla mnie ;)
0
Jak mają kase to niech się starają :) Ale jeśli chodzi o Eriksena to ta sama gadka będzie.Będzię się ciągłoooo tak długo jak transfer Cou do Barcy :)
1
Nie wiem czy chcecie tak ale Wolałbym Eriksena zamiast Griezmanna :) Thiago zbyt często kontuzji doznaje. Gomes do sprzedania i za niego Arthur i Leglet i tyle :)
0
http://www.sport.pl/pilka/7,65082,23478321,primera-division-zinedine-zidane-odchodzi-z-realu-madryt.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
0
Zgodzę się z tobą :) Ale i tak wolałbym aby Griezmann, Leglet i Ali U nas byli :)
0
Ja bym wolał aby przyszedł: Griezmann, Leglet, Ali\Eriksen :) Albo w ewentualności Kluivert :)
1
Ale Cou przyjebał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze niech Eriksen Ewentualnie Ali niech zawita i więcej już nam nie potrzeba :)
17
No to Paco jak Dla mnie za Suareza a na Bokach Dembele i Cou i tyle ;) A Mina od 1
0
Ja miałem ochotę was uderzyć ale nie zrobię tego bo za daleko mieszkacie to po 1, po 2 Za bardzo was kochamy a po 3 Nie można lekcewarzyć każdego zawodnika i bluzgac na niego :)
1
Może Neymar Zawinił bo powąchał kasiorkę ale i tak go chciałbym W Barcelonie :) Ale jedną wadę musiałby zmienić... Nie Rądź cały czas dziecinny ;)
4
Dembele jaki dzik :D
0
Bardzo piękny rajd Dembele :) ! Brawo! :) Tego mu trzeba :)
0
Widzę że Pani od Polaka cię nie uczyła czytać ze zrozumieniem hahah
0
Też poszukuję bo oglądam na Rosyjskim kanale ;/
0
Znając życie Semedo za Cou wejdzie :)
0
Oho załączył się Robertowi Balotelli...
0
Może Pique na wylocie? haha :D
0
Do końca kolejki w 1 składzie a nie ! ;)
1
Lepiej kupić dobrego Pomocnika np Ali albo Eriksen