0

Za Williana to tyle kasy nie ;/ Ja bym zrobił tak że 55 mln + Paulinho :)

6

Może zachował się jak gimb ale bardzo bym chciał go w Barcie spowrotem

0

To teraz Arthur,Eriksen/Salah,Leglet i zmiennika za gryzonia i lecimy !

1

Eriksen albo Salah ;)

0

Gdzie można obejrzec tą cała telenowelę? xd

1

Spójrzmy prawdzie w oczy... Chce pokazać nam tą swoją decyzję poprzez Video. Gdyby chciał to by powiedział normalnie że nie odchodzi i zostaje. Cos mi tu pachnie transferem :) Ale mogę sie mylić

1

Zostanie i pogódźmy się z tym :)

7

Zostanie i wszyscy powinni sie z tym pogodzić :) I dobrze :) Pomocników dwóch kupić trza, I jakby załóżmy Paco Odszedł Zmiennika dobrego i Tyle :)

0

Jak ktoś mi NIE ! powie to zabije! Ale bym tego typka chciał :) !

0

Czyli Eriksen jak dla mnie ;)

0

Jak mają kase to niech się starają :) Ale jeśli chodzi o Eriksena to ta sama gadka będzie.Będzię się ciągłoooo tak długo jak transfer Cou do Barcy :)

1

Nie wiem czy chcecie tak ale Wolałbym Eriksena zamiast Griezmanna :) Thiago zbyt często kontuzji doznaje. Gomes do sprzedania i za niego Arthur i Leglet i tyle :)

0

Zgodzę się z tobą :) Ale i tak wolałbym aby Griezmann, Leglet i Ali U nas byli :)

0

Ja bym wolał aby przyszedł: Griezmann, Leglet, Ali\Eriksen :) Albo w ewentualności Kluivert :)

1

Ale Cou przyjebał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze niech Eriksen Ewentualnie Ali niech zawita i więcej już nam nie potrzeba :)

17

No to Paco jak Dla mnie za Suareza a na Bokach Dembele i Cou i tyle ;) A Mina od 1

0

Ja miałem ochotę was uderzyć ale nie zrobię tego bo za daleko mieszkacie to po 1, po 2 Za bardzo was kochamy a po 3 Nie można lekcewarzyć każdego zawodnika i bluzgac na niego :)

1

Może Neymar Zawinił bo powąchał kasiorkę ale i tak go chciałbym W Barcelonie :) Ale jedną wadę musiałby zmienić... Nie Rądź cały czas dziecinny ;)

4

Dembele jaki dzik :D

0

Bardzo piękny rajd Dembele :) ! Brawo! :) Tego mu trzeba :)

0

Widzę że Pani od Polaka cię nie uczyła czytać ze zrozumieniem hahah

0

Też poszukuję bo oglądam na Rosyjskim kanale ;/

0

Znając życie Semedo za Cou wejdzie :)

0

Oho załączył się Robertowi Balotelli...

0

Może Pique na wylocie? haha :D

0

Do końca kolejki w 1 składzie a nie ! ;)

1

Lepiej kupić dobrego Pomocnika np Ali albo Eriksen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?