1

Cou na pewno lepiej wykonuje wolne niż gryzli

4

Wiecie co ? chciałbym Neymara. Ale zrobiłbym tak aby Neymar połowę zapłacił i połowę Barcelona. Wtedy sprawiedliwe by było takie coś

0

Cou niech wejdzie. Nie ma już na co czekać

2

skład Mundo :D

0

Mesiiii

0

Dembiiiiii

1

Ja cie Bez sensu...

2

Ter Stegen-Alba-Lenglet-Pique-Semedo-Arthur-Busi-Vidal-Coutinho-Messi-Dembele

0

Idealnie będzie jak pójdziesz do szkoły i z Pszyry sie pouczysz niż takie teksty wypisywać

0

Nie mieli co wrzucić tylkoz tym Ka$marem

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

A Dlaczego z Paco i Munirem nie zrobią jak ze Stegenem i Cillesenem? Jeden Lm Drugi Puchar króla i La liga

0

Jakby nie było W piłce fair play To Psg mogło by taką pakę zrobić że nawet Z Bramkarzy mieliby Buffona Oblaka i wgl

0

Myślisz że Valvi weźmie zmieni po 45 min? Nie sądzę

0

Krauzulę aktytować i ściągnąć jakiś zmienników za Dembele,Gomesa :) Ale z drugiej strony patrząc to Vidal jest, Arthur, Rakieta, Busi, Roberto :) Ojjj Valvi bedzie miał dylemat kogo wstawić :)

1

Cillesen- Semedo-Pique-Lenglent-Alba- Cou-Busi-Arthur- Messi-Suarez- Malcom

0

Jeszcze jeden mi się marzy jakiś pomocnik

0

Może i to dobry zawodnik ale za dużo kartek by se nasypał tym charakterem

3

Super widzieć jak Malcom śmieje się z kolegami :) To też naprawde bardzo ważne w tej dzisiejszej piłce jak i poza boiskiem :) Oby ten chłopak pokazał to co zrobił we Francji :)

2

Idź sam poprowadź tych cudownych piłkarzy ;) Valverde wie co robi

2

Ja chciałbym aby to tak wyglądało: Roberto na pomoc niech wraca i Barca niech kupi zmiennika dla Semedo i tyle

1

No to masz złe info xd

2

No teraz to mnie Barcula pozytywnie zaskoczyła z Malcomem. Witamy na pokładzie !

0

Niech se kupią Rabiota, Williana,Parejo i wielu innych pomocników.... Boże święty...

1

Możecie se mówić co chcecie ale mimo wieku Williana to w chust dobry zawodkik jest :) Jakby do 60 mln zmniejszyli to ino brać :) Ew 50 mln + jakiegoś np gomesa :)

0

Jak mają gomesa rafinhe i wgl innych sprzedac to 3 takich na rezerwe kupić i tyle

0

Jeszcze tylko Leglet,Willian i Rabiot i ekipa zgrana :) Choć ten Willian to wielkaaaa niewiadoma ...

0

Fichadooooooooo

0

Mogę się założyć że tak samo śmiałeś się z Paulinho że grał w Polskim klubie i że nie zda w Barcie Egzaminu ;) A pokazał że potrafi grac i zamknął gębę wszystkim. Tak może być z Arthurem. Więc nie Oceniaj książki po okładce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?