Krauzulę aktytować i ściągnąć jakiś zmienników za Dembele,Gomesa :) Ale z drugiej strony patrząc to Vidal jest, Arthur, Rakieta, Busi, Roberto :) Ojjj Valvi bedzie miał dylemat kogo wstawić :)
Super widzieć jak Malcom śmieje się z kolegami :) To też naprawde bardzo ważne w tej dzisiejszej piłce jak i poza boiskiem :) Oby ten chłopak pokazał to co zrobił we Francji :)
Możecie se mówić co chcecie ale mimo wieku Williana to w chust dobry zawodkik jest :) Jakby do 60 mln zmniejszyli to ino brać :) Ew 50 mln + jakiegoś np gomesa :)
Mogę się założyć że tak samo śmiałeś się z Paulinho że grał w Polskim klubie i że nie zda w Barcie Egzaminu ;) A pokazał że potrafi grac i zamknął gębę wszystkim. Tak może być z Arthurem. Więc nie Oceniaj książki po okładce :)
1
Cou na pewno lepiej wykonuje wolne niż gryzli
4
Wiecie co ? chciałbym Neymara. Ale zrobiłbym tak aby Neymar połowę zapłacił i połowę Barcelona. Wtedy sprawiedliwe by było takie coś
0
Cou niech wejdzie. Nie ma już na co czekać
2
skład Mundo :D
0
Mesiiii
0
Dembiiiiii
1
Ja cie Bez sensu...
2
Ter Stegen-Alba-Lenglet-Pique-Semedo-Arthur-Busi-Vidal-Coutinho-Messi-Dembele
0
Idealnie będzie jak pójdziesz do szkoły i z Pszyry sie pouczysz niż takie teksty wypisywać
0
Nie mieli co wrzucić tylkoz tym Ka$marem
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
A Dlaczego z Paco i Munirem nie zrobią jak ze Stegenem i Cillesenem? Jeden Lm Drugi Puchar króla i La liga
0
Jakby nie było W piłce fair play To Psg mogło by taką pakę zrobić że nawet Z Bramkarzy mieliby Buffona Oblaka i wgl
0
Myślisz że Valvi weźmie zmieni po 45 min? Nie sądzę
0
Krauzulę aktytować i ściągnąć jakiś zmienników za Dembele,Gomesa :) Ale z drugiej strony patrząc to Vidal jest, Arthur, Rakieta, Busi, Roberto :) Ojjj Valvi bedzie miał dylemat kogo wstawić :)
1
Cillesen- Semedo-Pique-Lenglent-Alba- Cou-Busi-Arthur- Messi-Suarez- Malcom
0
Jeszcze jeden mi się marzy jakiś pomocnik
0
Może i to dobry zawodnik ale za dużo kartek by se nasypał tym charakterem
3
Super widzieć jak Malcom śmieje się z kolegami :) To też naprawde bardzo ważne w tej dzisiejszej piłce jak i poza boiskiem :) Oby ten chłopak pokazał to co zrobił we Francji :)
2
Idź sam poprowadź tych cudownych piłkarzy ;) Valverde wie co robi
2
Ja chciałbym aby to tak wyglądało: Roberto na pomoc niech wraca i Barca niech kupi zmiennika dla Semedo i tyle
1
No to masz złe info xd
2
No teraz to mnie Barcula pozytywnie zaskoczyła z Malcomem. Witamy na pokładzie !
0
Niech se kupią Rabiota, Williana,Parejo i wielu innych pomocników.... Boże święty...
1
Możecie se mówić co chcecie ale mimo wieku Williana to w chust dobry zawodkik jest :) Jakby do 60 mln zmniejszyli to ino brać :) Ew 50 mln + jakiegoś np gomesa :)
0
Jak mają gomesa rafinhe i wgl innych sprzedac to 3 takich na rezerwe kupić i tyle
0
Jeszcze tylko Leglet,Willian i Rabiot i ekipa zgrana :) Choć ten Willian to wielkaaaa niewiadoma ...
0
Fichadooooooooo
0
Mogę się założyć że tak samo śmiałeś się z Paulinho że grał w Polskim klubie i że nie zda w Barcie Egzaminu ;) A pokazał że potrafi grac i zamknął gębę wszystkim. Tak może być z Arthurem. Więc nie Oceniaj książki po okładce :)
0
http://www.sport.pl/mundial/7,154361,23650770,oficjalnie-paulinho-wraca-do-chin-barcelona-wypozycza-swojego.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campa Oficjalnie