20

Dla mnie lepszą opcją by było Sancho ściągnąć niż Neymara. Jeszcze parę Milionow zostaje i np Dembele z Totków ściągnąć za to

1

Messi vs Bilbao :)

8

Nie ma Messi vs Bilbao? szkoda....

3

Sancho zamiast Neymara

1

zdecydowanie :)

1

Dobra mam składy : Stegen-alba-Umtiti-Pique-Semedo-Artur- busi -de jong- messi griezmann i vidal

0

@Bangra Nie wydawało ci się,ale podobnież jest w stanie grać

3

Każdy widzę prawię stawia na Braithwiata. I dobrze. Nie zdziwiłbym sie jakby zrobił furorę i dał zwycięstwo Barcelonie. VeB!

2

Uff dobrze że Alba się wykurował

0

Bez Griezmanna? No to pięknie....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

według Mundo i lecimy VeB !

0

@RydwanFaraona wątpie

0

Fati to jest gość. Na spokojnie wygryzie Dembele.

0

dobra skład super

0

Ja bym na miejscu Barcy Cavaniego ściągnął choć ma swoje lata ale zawsze coś albo ewentualnie Mario Gotze

0

Ciężko to widzę. Bartek nerwicy dostanie jak odpadniemy z Napoli w LM

0

Jednak leganes. Jest dobrze ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chciałbym Widzieć Immobile w Barcelonie. Super gość

0

@Maykello Jakby tak patrzeć jakby inny trener był to my byśmy z Tottenhamem grali w finale.

0

25 stycznia z Valencią na wyjeździe bedzie miał pierwszy egzamin :D Trzymamy kciuki i witamy na pokładzie. Koniec męczarni i kompromitacji

1

hahaha. Zostaje trenerem jeszcze. Masakra

0

Wiec juz wiemy że Setien bedzie trenerem

0

@shoZu A co ma sylwetka do tego?

0

Ja bym widział tak czy siak tu Pochettino. Ale na marne nie przyjechał w sumie Setien.

0

Jakoś nie jestem przekonany do Setiena,ale no zobaczymy

0

Marcal Lorente mial o 19 zapowiadać coś. Pewnie nie wie jak nam Kibicom powiedzieć ze zostaje Valdek

1

ohoo..opuścili Camp Nou. Ciekawe co dalej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?