6 kwietnia 2020, 12:22
20
Dla mnie lepszą opcją by było Sancho ściągnąć niż Neymara. Jeszcze parę Milionow zostaje i np Dembele z Totków ściągnąć za to
23 marca 2020, 20:45
1
Messi vs Bilbao :)
17 marca 2020, 19:38
8
Nie ma Messi vs Bilbao? szkoda....
15 marca 2020, 20:54
3
Sancho zamiast Neymara
15 marca 2020, 20:34
1 marca 2020, 19:54
Dobra mam składy : Stegen-alba-Umtiti-Pique-Semedo-Artur- busi -de jong- messi griezmann i vidal
1 marca 2020, 19:46
0
@Bangra Nie wydawało ci się,ale podobnież jest w stanie grać
1 marca 2020, 14:25
Każdy widzę prawię stawia na Braithwiata. I dobrze. Nie zdziwiłbym sie jakby zrobił furorę i dał zwycięstwo Barcelonie. VeB!
29 lutego 2020, 13:21
2
Uff dobrze że Alba się wykurował
6 lutego 2020, 19:58
Bez Griezmanna? No to pięknie....
6 lutego 2020, 19:57
Komentarz usunięty przez użytkownika
6 lutego 2020, 15:33
według Mundo i lecimy VeB !
2 lutego 2020, 21:40
@RydwanFaraona wątpie
2 lutego 2020, 21:35
Fati to jest gość. Na spokojnie wygryzie Dembele.
30 stycznia 2020, 18:16
dobra skład super
29 stycznia 2020, 00:14
Ja bym na miejscu Barcy Cavaniego ściągnął choć ma swoje lata ale zawsze coś albo ewentualnie Mario Gotze
25 stycznia 2020, 17:54
Ciężko to widzę. Bartek nerwicy dostanie jak odpadniemy z Napoli w LM
24 stycznia 2020, 13:36
Jednak leganes. Jest dobrze ;d
24 stycznia 2020, 13:11
21 stycznia 2020, 19:51
Chciałbym Widzieć Immobile w Barcelonie. Super gość
14 stycznia 2020, 00:46
@Maykello Jakby tak patrzeć jakby inny trener był to my byśmy z Tottenhamem grali w finale.
14 stycznia 2020, 00:41
25 stycznia z Valencią na wyjeździe bedzie miał pierwszy egzamin :D Trzymamy kciuki i witamy na pokładzie. Koniec męczarni i kompromitacji
13 stycznia 2020, 21:54
hahaha. Zostaje trenerem jeszcze. Masakra
13 stycznia 2020, 21:32
Wiec juz wiemy że Setien bedzie trenerem
13 stycznia 2020, 19:46
@shoZu A co ma sylwetka do tego?
13 stycznia 2020, 19:41
Ja bym widział tak czy siak tu Pochettino. Ale na marne nie przyjechał w sumie Setien.
13 stycznia 2020, 19:19
Jakoś nie jestem przekonany do Setiena,ale no zobaczymy
13 stycznia 2020, 19:11
Marcal Lorente mial o 19 zapowiadać coś. Pewnie nie wie jak nam Kibicom powiedzieć ze zostaje Valdek
13 stycznia 2020, 18:15
ohoo..opuścili Camp Nou. Ciekawe co dalej
13 stycznia 2020, 17:51
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
20
Dla mnie lepszą opcją by było Sancho ściągnąć niż Neymara. Jeszcze parę Milionow zostaje i np Dembele z Totków ściągnąć za to
1
Messi vs Bilbao :)
8
Nie ma Messi vs Bilbao? szkoda....
3
Sancho zamiast Neymara
1
1
Dobra mam składy : Stegen-alba-Umtiti-Pique-Semedo-Artur- busi -de jong- messi griezmann i vidal
0
@Bangra Nie wydawało ci się,ale podobnież jest w stanie grać
3
Każdy widzę prawię stawia na Braithwiata. I dobrze. Nie zdziwiłbym sie jakby zrobił furorę i dał zwycięstwo Barcelonie. VeB!
2
Uff dobrze że Alba się wykurował
0
Bez Griezmanna? No to pięknie....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
według Mundo i lecimy VeB !
0
@RydwanFaraona wątpie
0
Fati to jest gość. Na spokojnie wygryzie Dembele.
0
dobra skład super
0
Ja bym na miejscu Barcy Cavaniego ściągnął choć ma swoje lata ale zawsze coś albo ewentualnie Mario Gotze
0
Ciężko to widzę. Bartek nerwicy dostanie jak odpadniemy z Napoli w LM
0
Jednak leganes. Jest dobrze ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chciałbym Widzieć Immobile w Barcelonie. Super gość
0
@Maykello Jakby tak patrzeć jakby inny trener był to my byśmy z Tottenhamem grali w finale.
0
25 stycznia z Valencią na wyjeździe bedzie miał pierwszy egzamin :D Trzymamy kciuki i witamy na pokładzie. Koniec męczarni i kompromitacji
1
hahaha. Zostaje trenerem jeszcze. Masakra
0
Wiec juz wiemy że Setien bedzie trenerem
0
@shoZu A co ma sylwetka do tego?
0
Ja bym widział tak czy siak tu Pochettino. Ale na marne nie przyjechał w sumie Setien.
0
Jakoś nie jestem przekonany do Setiena,ale no zobaczymy
0
Marcal Lorente mial o 19 zapowiadać coś. Pewnie nie wie jak nam Kibicom powiedzieć ze zostaje Valdek
1
ohoo..opuścili Camp Nou. Ciekawe co dalej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika