4

Dobra coś mi się wydaje ze Valdek dzisiaj zwolniony bedzie.

0

Myślę ze pewnie po zakończeniu sezonu odejdzie. Oby jak najszybciej.

3

Dajcie spokój z tą szklanką... Są o wiele lepsi od niego. Sancho albo Son. To jest moje zdanie. I wesołych świat ;d

0

Szkoda mi Rakiticia. Szkoda ze nie od pierwszego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

to środek pola Busi,Rakitić i De Jong? Na to wychodzi

0

Nie jest źle pany :D

0

na którym kanale można obejrzeć losowanie LM?

0

Panowie mam pytanie. Kiedy losowanie Ligi mistrzów jest?

0

Inaczej nie mogło być. Brawo Leoś

0

@judaszowe_srebrniki Nie ma na TVP sport

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pany a jest wgl jakiś live z obejrzeniem ceremonii?

12

Messiiiiiiiiii goool

0

A Busi gdzie???


7

@KSSniper O Ile kontuzji nie dostanie XD

1

Składzior piękny. Po 3 PKT ! VAMOS

0

A moze jakiegoś Innego grajka ?

0

@Hushovt masz racje. Tylko nadziei sobie niektórzy narobią

1

@LionelM95 A na co nam Neymar?

2

Już wolałbym dybalę albo Rashforda sciagnac niż go

7

Obstawiam ze sie nie dogadają

0

@Beliar7283 Masz rację

4

Mam nadzieje ze Waldek jeszcze powoła Fatiego. Super chłopak

1

Jeszcze Neymara lub Młodzika jakiegoś i zaczynamy sezon :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mimo tego że odjebał manianę z tym pójściem do PSG to i tak chciałbym go widzieć w Barcelonie.

1

Jakby sie nie udało ściągnąc Neymara to mozna bardzo postarac sie o Sterlinga. Ale cos mi sie wydaje ze Guardiola nie puściłby go

12

Mimo tego że odwalił z tym odejściem wcześniej z Barcelony do PSG to chce bardzo tego chłopa w Barcelonie

0

@Pawlik321 Tez tak mozna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?