13 stycznia 2020, 15:54
4
Dobra coś mi się wydaje ze Valdek dzisiaj zwolniony bedzie.
13 stycznia 2020, 15:04
0
Myślę ze pewnie po zakończeniu sezonu odejdzie. Oby jak najszybciej.
24 grudnia 2019, 18:00
3
Dajcie spokój z tą szklanką... Są o wiele lepsi od niego. Sancho albo Son. To jest moje zdanie. I wesołych świat ;d
18 grudnia 2019, 18:32
Szkoda mi Rakiticia. Szkoda ze nie od pierwszego
18 grudnia 2019, 18:31
Komentarz usunięty przez użytkownika
16 grudnia 2019, 19:55
2
to środek pola Busi,Rakitić i De Jong? Na to wychodzi
16 grudnia 2019, 12:23
Nie jest źle pany :D
16 grudnia 2019, 08:24
na którym kanale można obejrzeć losowanie LM?
13 grudnia 2019, 08:11
Panowie mam pytanie. Kiedy losowanie Ligi mistrzów jest?
2 grudnia 2019, 21:32
Inaczej nie mogło być. Brawo Leoś
2 grudnia 2019, 19:05
@judaszowe_srebrniki Nie ma na TVP sport
2 grudnia 2019, 18:58
2 grudnia 2019, 18:57
Pany a jest wgl jakiś live z obejrzeniem ceremonii?
1 grudnia 2019, 22:43
12
Messiiiiiiiiii goool
30 listopada 2019, 20:47
A Busi gdzie???
18 października 2019, 12:09
7
@KSSniper O Ile kontuzji nie dostanie XD
17 września 2019, 19:54
1
Składzior piękny. Po 3 PKT ! VAMOS
6 września 2019, 22:43
A moze jakiegoś Innego grajka ?
27 sierpnia 2019, 17:23
@Hushovt masz racje. Tylko nadziei sobie niektórzy narobią
27 sierpnia 2019, 13:15
@LionelM95 A na co nam Neymar?
27 sierpnia 2019, 13:04
Już wolałbym dybalę albo Rashforda sciagnac niż go
27 sierpnia 2019, 12:57
Obstawiam ze sie nie dogadają
25 sierpnia 2019, 23:06
@Beliar7283 Masz rację
25 sierpnia 2019, 23:03
Mam nadzieje ze Waldek jeszcze powoła Fatiego. Super chłopak
4 sierpnia 2019, 13:49
Jeszcze Neymara lub Młodzika jakiegoś i zaczynamy sezon :)
4 sierpnia 2019, 13:48
1 sierpnia 2019, 18:51
Mimo tego że odjebał manianę z tym pójściem do PSG to i tak chciałbym go widzieć w Barcelonie.
20 lipca 2019, 12:46
Jakby sie nie udało ściągnąc Neymara to mozna bardzo postarac sie o Sterlinga. Ale cos mi sie wydaje ze Guardiola nie puściłby go
16 lipca 2019, 21:25
Mimo tego że odwalił z tym odejściem wcześniej z Barcelony do PSG to chce bardzo tego chłopa w Barcelonie
14 lipca 2019, 21:10
@Pawlik321 Tez tak mozna.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Dobra coś mi się wydaje ze Valdek dzisiaj zwolniony bedzie.
0
Myślę ze pewnie po zakończeniu sezonu odejdzie. Oby jak najszybciej.
3
Dajcie spokój z tą szklanką... Są o wiele lepsi od niego. Sancho albo Son. To jest moje zdanie. I wesołych świat ;d
0
Szkoda mi Rakiticia. Szkoda ze nie od pierwszego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
to środek pola Busi,Rakitić i De Jong? Na to wychodzi
0
Nie jest źle pany :D
0
na którym kanale można obejrzeć losowanie LM?
0
Panowie mam pytanie. Kiedy losowanie Ligi mistrzów jest?
0
Inaczej nie mogło być. Brawo Leoś
0
@judaszowe_srebrniki Nie ma na TVP sport
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pany a jest wgl jakiś live z obejrzeniem ceremonii?
12
Messiiiiiiiiii goool
0
A Busi gdzie???
7
@KSSniper O Ile kontuzji nie dostanie XD
1
Składzior piękny. Po 3 PKT ! VAMOS
0
A moze jakiegoś Innego grajka ?
0
@Hushovt masz racje. Tylko nadziei sobie niektórzy narobią
1
@LionelM95 A na co nam Neymar?
2
Już wolałbym dybalę albo Rashforda sciagnac niż go
7
Obstawiam ze sie nie dogadają
0
@Beliar7283 Masz rację
4
Mam nadzieje ze Waldek jeszcze powoła Fatiego. Super chłopak
1
Jeszcze Neymara lub Młodzika jakiegoś i zaczynamy sezon :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mimo tego że odjebał manianę z tym pójściem do PSG to i tak chciałbym go widzieć w Barcelonie.
1
Jakby sie nie udało ściągnąc Neymara to mozna bardzo postarac sie o Sterlinga. Ale cos mi sie wydaje ze Guardiola nie puściłby go
12
Mimo tego że odwalił z tym odejściem wcześniej z Barcelony do PSG to chce bardzo tego chłopa w Barcelonie
0
@Pawlik321 Tez tak mozna.