0

@Kidd chcialbym zobaczyc Pepa w troche mniejszym klubie niz scisly top. Nie mowie tutaj o Milanie Bo tego to zaden trener nie pouklada. Moze taka Borussia( pomimo ze trenowal Bayern)

0

@damian777 De Jong Motm

0

@AlvaroHanso Prawa lawka

0

@amanter to niezly trol xDD

0

Nikt mnie Tak nie irytuje Jak Messi

0

@Kondziubarca z tym ze Messi tez

7

Gramy najlepszy wyjazdowy mecz Setiena a tu narzekanie jakbysmy 2;0 przegrywali

4

@ricardo0705 slepy jestes ?

0

@Stoiczkow700 A Messi Ile bierze?

0

@DanielOOL mecz z Betisem duzo lepszy dla oka wiec nie wiem o czym gadasz

0

8

@Kokokokok chlopie many tylko 3 napastnikow a jest Luty dopiero. Myslenia troche. Trzeba oszczedzac 17 latka

3

@FCMichalo nie wina Setiena ze Messi I Griez zmarnowali setki a Busi swojaka wbil

2

@sylwestr za to Ivan Arthur czy Alba w rewelacyjnej formie

0

@ForcaMilosz Rakitic co mecz pokazuje jaki to nasz najlepszy pomocnik

0

@Bartex gdzie ktos pisal o wieku xD

10

@wierbafcb gra glowa ,umiejetnosc ustawiania sie Tam gdzie trzeba I przede wszytskim metalnosc zwyciezcy . Z kolei Leo ma lepszy drybling ,podania ,przeglad pola.

0

@FDJ Messi jest pod forma strzelecka . Musi sie odblokowac Bo bez jego bramek nic nie ugramy

0

@VanBarca Messi pare minut pozniej zmarnowal jeszcze lepsza setke

0

Jezeli dzisiaj bylo dobrze to Nie ma co liczyc na ladna gre z naszej strony

1

@Xavinho54 bylo mowione ze nie bierze hajsu za zerwanie kontraktu

0

@Klimach fan Setien sobie moze probowac . Pilkarze biegali tylko z Granada , teraz juz olali sprawe

0

@kuz zagralismy doskonale :)

0

@vangoor niech nasz Leo w bramke wkoncu trafi

0

@kielon93 skad wiesz jaki byl pomysl

0

@Volk przeciez gramy w podstwowym skladzie. Jedynie Grieza brakuje xD

0

@jedrek7000 co nas obchodzi czy odechciewa ci sie ogl?

0

@Skaramuczi czy ja wiem
Liczby liczbami ,Mbappe napewno mlodszy I duzo wiekszy hape na niego
Jednak uwazam ze biorac pod uwage caloksztalt to Neymar jest duzo bardziej kompletny

0

@koziar moze zmienic na 4-4-2 z Roberto na boku

1

@Witekk10 a dlaczego odkad odszedl nie wygralismy jej Ani razu?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?