Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd chcialbym zobaczyc Pepa w troche mniejszym klubie niz scisly top. Nie mowie tutaj o Milanie Bo tego to zaden trener nie pouklada. Moze taka Borussia( pomimo ze trenowal Bayern)
0
@damian777 De Jong Motm
0
@AlvaroHanso Prawa lawka
0
@amanter to niezly trol xDD
0
Nikt mnie Tak nie irytuje Jak Messi
0
@Kondziubarca z tym ze Messi tez
7
Gramy najlepszy wyjazdowy mecz Setiena a tu narzekanie jakbysmy 2;0 przegrywali
4
@ricardo0705 slepy jestes ?
0
@Stoiczkow700 A Messi Ile bierze?
0
@DanielOOL mecz z Betisem duzo lepszy dla oka wiec nie wiem o czym gadasz
0
@Kubsti 3
8
@Kokokokok chlopie many tylko 3 napastnikow a jest Luty dopiero. Myslenia troche. Trzeba oszczedzac 17 latka
3
@FCMichalo nie wina Setiena ze Messi I Griez zmarnowali setki a Busi swojaka wbil
2
@sylwestr za to Ivan Arthur czy Alba w rewelacyjnej formie
0
@ForcaMilosz Rakitic co mecz pokazuje jaki to nasz najlepszy pomocnik
0
@Bartex gdzie ktos pisal o wieku xD
10
@wierbafcb gra glowa ,umiejetnosc ustawiania sie Tam gdzie trzeba I przede wszytskim metalnosc zwyciezcy . Z kolei Leo ma lepszy drybling ,podania ,przeglad pola.
0
@FDJ Messi jest pod forma strzelecka . Musi sie odblokowac Bo bez jego bramek nic nie ugramy
0
@VanBarca Messi pare minut pozniej zmarnowal jeszcze lepsza setke
0
Jezeli dzisiaj bylo dobrze to Nie ma co liczyc na ladna gre z naszej strony
1
@Xavinho54 bylo mowione ze nie bierze hajsu za zerwanie kontraktu
0
@Klimach fan Setien sobie moze probowac . Pilkarze biegali tylko z Granada , teraz juz olali sprawe
0
@kuz zagralismy doskonale :)
0
@vangoor niech nasz Leo w bramke wkoncu trafi
0
@kielon93 skad wiesz jaki byl pomysl
0
@Volk przeciez gramy w podstwowym skladzie. Jedynie Grieza brakuje xD
0
@jedrek7000 co nas obchodzi czy odechciewa ci sie ogl?
0
@Skaramuczi czy ja wiem
Liczby liczbami ,Mbappe napewno mlodszy I duzo wiekszy hape na niego
Jednak uwazam ze biorac pod uwage caloksztalt to Neymar jest duzo bardziej kompletny
0
@koziar moze zmienic na 4-4-2 z Roberto na boku
1
@Witekk10 a dlaczego odkad odszedl nie wygralismy jej Ani razu?