1

@takisobiektos wątpię

0

@beznicku1000 Ja tam liczę że Za Realem i Barcelona w lidze będą Sociedad i Sevilla/Getafe

0

@PieN z czego teraz jeden i drugi radzą sobie mocno ,, przeciętnie"

1

@socha przecież ty nie myślisz

1

@Xavinho54 patrząc na to jak my gramy to z wielką przyjemnością się ich oglądało

0

@bixmix Michał Pol ci powie że Barcelona jest najszybszą drużyną w fazie pucharowej bo kupiła Martina xD

8

@masq jeszcze Live i sezon udany xD

8

@Pawelsky
Atleti
Borussia
Atalanta
Lipsk
Bayern
Barcelona
City
Lyon
Wiem że tak nie będzie ale napisałem jakbym chciał żeby było :)

5

@PatrychoO Pol to dzisiaj pijany albo niespełna rozumu . Barca klepie - nuda,chaos
Real klepie- kontrolą meczu
Hipokryzja

17

Pola sie dzisiaj nie da słuchać. Skoro Real cały czas miał mecz pod kontrolą to chyba inny mecz oglądałem

5

Patrząc na Skład to czuję że Real ich klepnie dzisiaj

1

@FutbolToMagia tutaj raczej chodziło o otwieranie wyniku w Barcelonie

0

@norbi77 oczekiwałem chociaż przyzwoitej gry i jakiegoś pomysłu na ten mecz. Jak widać za dużo oczekujemy

3

@DanyX4 przecież Fati to byłby tam przestawiany jak pachołek

0

@Barca_Big_Moment nie wiem gdzie ty Autobus tam widziałeś

2

@Danger204 sam powiedział że w innym zespole by nie wygrywał co jest naturalne że z takim Milanem żaden trener aktualnie nic nie osiągnie,no ale i tak trzeba farmazony pisać. Ktoś ci myślenia zabronił ?

0

@stone80 powód : Ulubionym klubem z Anglii jest United , poza tym irytujący jest hype na Liverpool i ich śmieszni kibice (nie wszyscy) ale to już powód poboczny. Jakieś jeszcze argumenty?

14

@deyna2018 i znów te same komentarze ,bo ludzie nie potrafią przyjąć do siebie że jakiegoś klubu można po prostu NIE LUBIĆ ,tylko odrazu gadka o bólu dupy

2

@barcelonaLM juz od meczu z Valencia to czytam xD

0

@4drian0 oceny według samych statystyk to dla mnie nie oceny

0

Kiedy będą oceny za mecz

0

@IrekPOL Chelsea Bayern 1:1
Lyon Juve 0:2
Napoli Barca 1:1
Real City 2:1

0

@JackPtak pierwszy mecz z Juve był na wyjeździe

0

@Yanek ciekawe jak długo Ronaldo pociągnie

0

@katalonia15 po co wprowadzasz ludzi w błąd

22

@Bartek22 oczywiście że nie aż tak . Jednak tym że napisałeś że faule nie mają wpływu na kontuzje to się totalnie ośmieszyłeś

2

@nadachu tylko że Manolas nawet nic złego nie powiedział

0

@swiergol2 mają 1 miejsce w Lidze. Odchodzą najlepsi piłkarze i po prostu Ajax nie da rady z drużynami Lepszymi ( np Getafe)

2

@jachuu9 poztywnie. Zagrał 15 min więc nie można dużo powiedzieć. Jednak wypracował 2 bramki więc występ na duży plus

0

Getafe zamyka kupon . Wiem że ryzykownie ale mam nadzieję że wejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?