Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos wątpię
0
@beznicku1000 Ja tam liczę że Za Realem i Barcelona w lidze będą Sociedad i Sevilla/Getafe
0
@PieN z czego teraz jeden i drugi radzą sobie mocno ,, przeciętnie"
1
@socha przecież ty nie myślisz
1
@Xavinho54 patrząc na to jak my gramy to z wielką przyjemnością się ich oglądało
0
@bixmix Michał Pol ci powie że Barcelona jest najszybszą drużyną w fazie pucharowej bo kupiła Martina xD
8
@masq jeszcze Live i sezon udany xD
8
@Pawelsky
Atleti
Borussia
Atalanta
Lipsk
Bayern
Barcelona
City
Lyon
Wiem że tak nie będzie ale napisałem jakbym chciał żeby było :)
5
@PatrychoO Pol to dzisiaj pijany albo niespełna rozumu . Barca klepie - nuda,chaos
Real klepie- kontrolą meczu
Hipokryzja
17
Pola sie dzisiaj nie da słuchać. Skoro Real cały czas miał mecz pod kontrolą to chyba inny mecz oglądałem
5
Patrząc na Skład to czuję że Real ich klepnie dzisiaj
1
@FutbolToMagia tutaj raczej chodziło o otwieranie wyniku w Barcelonie
0
@norbi77 oczekiwałem chociaż przyzwoitej gry i jakiegoś pomysłu na ten mecz. Jak widać za dużo oczekujemy
3
@DanyX4 przecież Fati to byłby tam przestawiany jak pachołek
0
@Barca_Big_Moment nie wiem gdzie ty Autobus tam widziałeś
2
@Danger204 sam powiedział że w innym zespole by nie wygrywał co jest naturalne że z takim Milanem żaden trener aktualnie nic nie osiągnie,no ale i tak trzeba farmazony pisać. Ktoś ci myślenia zabronił ?
0
@stone80 powód : Ulubionym klubem z Anglii jest United , poza tym irytujący jest hype na Liverpool i ich śmieszni kibice (nie wszyscy) ale to już powód poboczny. Jakieś jeszcze argumenty?
14
@deyna2018 i znów te same komentarze ,bo ludzie nie potrafią przyjąć do siebie że jakiegoś klubu można po prostu NIE LUBIĆ ,tylko odrazu gadka o bólu dupy
2
@barcelonaLM juz od meczu z Valencia to czytam xD
0
@4drian0 oceny według samych statystyk to dla mnie nie oceny
0
Kiedy będą oceny za mecz
0
@IrekPOL Chelsea Bayern 1:1
Lyon Juve 0:2
Napoli Barca 1:1
Real City 2:1
0
@JackPtak pierwszy mecz z Juve był na wyjeździe
0
@Yanek ciekawe jak długo Ronaldo pociągnie
0
@katalonia15 po co wprowadzasz ludzi w błąd
22
@Bartek22 oczywiście że nie aż tak . Jednak tym że napisałeś że faule nie mają wpływu na kontuzje to się totalnie ośmieszyłeś
2
@nadachu tylko że Manolas nawet nic złego nie powiedział
0
@swiergol2 mają 1 miejsce w Lidze. Odchodzą najlepsi piłkarze i po prostu Ajax nie da rady z drużynami Lepszymi ( np Getafe)
2
@jachuu9 poztywnie. Zagrał 15 min więc nie można dużo powiedzieć. Jednak wypracował 2 bramki więc występ na duży plus
0
Getafe zamyka kupon . Wiem że ryzykownie ale mam nadzieję że wejdzie