Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gloin12 stala gadka przy kazdym mlodym skrzydlowym xD
0
@qbarca a co pokazywal ostatnio Fati? Jakos nikt go nie sprzedaje
3
@kilanosio ojoj
4
W niedziele licze na srodek Vidal -De Jong -Arthur . Dla testu
0
@klopx Jak dla cb ten mecz nie jest nudny to polecam chociazby powtorke Man utd z City
0
@Tasde narazie kazdy z pomocnikow jest pod forma
0
@barcadreed intenstywnie?
4
Nasz pressing jest zabawny
0
@jeyx77x sezon sie zaczal odkad przyszedl Setien
0
@SinMistico odkad Setien przyszedl to Leo nic nie gra
0
@Coutinho007 gramy u siebie
1
@Coutinho007 jutro pewnie sklad bedzie dosc mocno rezerwowy ,Ale w niedziele chce wreszcie zobaczyc dobra gre
5
Redakcja sie chyba na bledach nie uczy xD
0
@Nicko nie ujmujac nic Realowi ale poczekaj do naszego meczu Bo ostatnio Real tez sie meczyl
2
@Misugi14 my bysmy robili dokladnie Tak samo xD
6
@Veb1233 Valverde :)
1
@cules100pro Auba Tak ale wedlug mn my jestemy akutalnie w top 3 najgorzej zarzadzanych klubow
0
@AduŚ07 predzej ktos pierwszy raz o Rodrigo uslyszal niz o Bruno xD
3
@FcBarce mozna oczekiwac ze Leo bedzie podawal do Grieza ktory w ciagu ostatnich meczowi wiele razy wychodzi na pozycje ale I Tak nie dostaje pilek
0
@kiper09 akurat majac sam na Sam I mozliwosc podania na pusta to czemu nie?
14
@Balus za takie cos powinny byc bany
1
@damianex10 Chorwacja to takie Atletico w finalach . Nawet barwy podobne
0
@Janiama to bylo oczywiste ze Jak narazie bedzie jeszcze gorzej zanim trener to wszytsko ogarnie
0
@Hiacynk Jesusa to juz tutaj od dawna chcieli wiec nie jestes jakims wyjatkiem
2
@Transu96 9 wcale nam nie potrzebna ,wcale a wcale
7
@FCMichalo Ten Klub nawet w 10% nie jest przygotowany na odejscie Leo . Nie ma nikogo kto moglby pociagnac gre nawet z taka Ibiza
0
@Rewolucja123 moze by sprobowac 4-4-2 wtedy De Jong z Busim graliby nizej
2
@BarcaInfo no I znowu przygotowanie fizyczne bedzie lezec xD
0
@ShawnC odkad przyszedl Setien to Busi odzyl i jest to Jak narazie jedyny pozytyw . Messi I reszta poza Matsem totalnie bez formy
2
@Janiama U nas zadna formacja nie bedzie funkcjonowac . Nie wazne czy 4-3-3 czy 4-4-2 czy nawet 3-5-2 . Mamy niepewnych srodkowych obroncow. Nie mamy klasowego Prawego Obroncy. Jak przyjdzie wazny mecz to Lewego tez,Bo Alba ma pelno w gaciach. Nie mamy skrzydel I nie mamy 9. Nasza Kadra tylko na papierze wyglada dobrze