0

@gloin12 stala gadka przy kazdym mlodym skrzydlowym xD

0

@qbarca a co pokazywal ostatnio Fati? Jakos nikt go nie sprzedaje

3

@kilanosio ojoj

4

W niedziele licze na srodek Vidal -De Jong -Arthur . Dla testu

0

@klopx Jak dla cb ten mecz nie jest nudny to polecam chociazby powtorke Man utd z City

0

@Tasde narazie kazdy z pomocnikow jest pod forma

0

@barcadreed intenstywnie?

4

Nasz pressing jest zabawny

0

@jeyx77x sezon sie zaczal odkad przyszedl Setien

0

@SinMistico odkad Setien przyszedl to Leo nic nie gra

0

@Coutinho007 gramy u siebie

1

@Coutinho007 jutro pewnie sklad bedzie dosc mocno rezerwowy ,Ale w niedziele chce wreszcie zobaczyc dobra gre

5

Redakcja sie chyba na bledach nie uczy xD

0

@Nicko nie ujmujac nic Realowi ale poczekaj do naszego meczu Bo ostatnio Real tez sie meczyl

2

@Misugi14 my bysmy robili dokladnie Tak samo xD

6

@Veb1233 Valverde :)

1

@cules100pro Auba Tak ale wedlug mn my jestemy akutalnie w top 3 najgorzej zarzadzanych klubow

0

@AduŚ07 predzej ktos pierwszy raz o Rodrigo uslyszal niz o Bruno xD

3

@FcBarce mozna oczekiwac ze Leo bedzie podawal do Grieza ktory w ciagu ostatnich meczowi wiele razy wychodzi na pozycje ale I Tak nie dostaje pilek

0

@kiper09 akurat majac sam na Sam I mozliwosc podania na pusta to czemu nie?

14

@Balus za takie cos powinny byc bany

1

@damianex10 Chorwacja to takie Atletico w finalach . Nawet barwy podobne

0

@Janiama to bylo oczywiste ze Jak narazie bedzie jeszcze gorzej zanim trener to wszytsko ogarnie

0

@Hiacynk Jesusa to juz tutaj od dawna chcieli wiec nie jestes jakims wyjatkiem

2

@Transu96 9 wcale nam nie potrzebna ,wcale a wcale

7

@FCMichalo Ten Klub nawet w 10% nie jest przygotowany na odejscie Leo . Nie ma nikogo kto moglby pociagnac gre nawet z taka Ibiza

0

@Rewolucja123 moze by sprobowac 4-4-2 wtedy De Jong z Busim graliby nizej

2

@BarcaInfo no I znowu przygotowanie fizyczne bedzie lezec xD

0

@ShawnC odkad przyszedl Setien to Busi odzyl i jest to Jak narazie jedyny pozytyw . Messi I reszta poza Matsem totalnie bez formy

2

@Janiama U nas zadna formacja nie bedzie funkcjonowac . Nie wazne czy 4-3-3 czy 4-4-2 czy nawet 3-5-2 . Mamy niepewnych srodkowych obroncow. Nie mamy klasowego Prawego Obroncy. Jak przyjdzie wazny mecz to Lewego tez,Bo Alba ma pelno w gaciach. Nie mamy skrzydel I nie mamy 9. Nasza Kadra tylko na papierze wyglada dobrze

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?