0

@Bobo25 ciekawe gdzie xD

1

Morales to naprawdę jest kawał piłkarza, pomimo wieku

1

Jestem ciekawy czy Huesca dzisiaj też się ustawi całą drużyna w swoim polu karnym, tak jak w meczu z nami.

0

@Rewolucja123 ty tak poważnie xD?

0

Ta jeszcze niech go 8 razy operują. Dramat

19

Ten dwumecz jedynie w półfinale to bezsens. Skoro cały format rozgrywek to jeden mecz

0

2

Sędzia tam już tłumaczy bramkarzowi Betisu jak ma się rzucać żeby przegrali xD

3

Może chociaż po dogrywce dadzą jakieś karne dla Betisu :)

5

Zdegradować tych rzeźników

0

@Miszcz Textu FCB Gorzej jak skonczymy z 0:3 na Camp Nou

1

@tomcias10 Dla Nas to nie problem. 2 mecze po 2:2 i cyk dogryweczka

0

@Azi co ma powiedzieć Real xD

0

@TheNekro94 kto u nas tych błędów w obronie nie popełnia? Najgorsze jest ze żaden obrońca do Araujo nie daje nam żadnej pewności

0

@tmQbassive Miałem na myśli tylko i wyłącznie sam fakt że Real czy np. City i Live kiedy drużyna się broni to próbują wrzucać bo to jest wtedy jedyną sensowną opcją. Za Setiena ten mecz skończył by się 0:2 i 1500 podań, 80% posiadania. Więc zmiana jak najbardziej na plus

0

@tmQbassive A ciasteczko nie może być jednocześnie wrzutką?

1

3 Albo 4 bramki zdobyliśmy praktycznie z Wrzutek. Nie ma co się śmiać z Realu. Na takie autobusy wrzutki są niekiedy jedynym sposobem

9

@Szogi wystarczyło żeby nam kilka z 30 strzałow wpadło i byłaby dwucyfrówka xD
Takie gadanie z dupy

0

@arkasath Gramy jak zawsze, wynik jak zawsze. Pełna kontrola, marnowane setki, wylew w obronie

2

@Tomek_TF niestety xD

1

Przecież ten skład to żart xDD

0

Uważam ze nie ma co ryzykować z graniem Umtitim co kilka dni. Fajnie jakby mógł odpocząć także FDJ

5

@Laza Wtedy też trzeba nam pomocnika podobnego profilem do Busiego. Granie FDJ na jego pozycji to marnowanie potencjału Holendra

0

@mattinhoziomek szkoda tylko że Coutinho wróci gdzieś w kwietniu także xD

0

@Cvzx Ta, juz po karierze xDD

1

@Azi Co wy macie do chłopa. Nawet szansy nie dostał

0

@Kapsel12 Jeden I drugi na duży plus

2

@VanBarca tak to jest jak się mecz ogląda na LaRambli xD

0

@yla nie ,nie wygrał xD

0

@Kwiatek67 A dla czego mają grać,jak nie dla kasy ? xDD
To jest praktycznie ich praca więc chcą za to należyte wynagrodzenie. Mam rozumieć ze ty pracujesz za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?