Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 ciekawe gdzie xD
1
Morales to naprawdę jest kawał piłkarza, pomimo wieku
1
Jestem ciekawy czy Huesca dzisiaj też się ustawi całą drużyna w swoim polu karnym, tak jak w meczu z nami.
0
@Rewolucja123 ty tak poważnie xD?
0
Ta jeszcze niech go 8 razy operują. Dramat
19
Ten dwumecz jedynie w półfinale to bezsens. Skoro cały format rozgrywek to jeden mecz
0
@Tomifcbarca 13
2
Sędzia tam już tłumaczy bramkarzowi Betisu jak ma się rzucać żeby przegrali xD
3
Może chociaż po dogrywce dadzą jakieś karne dla Betisu :)
5
Zdegradować tych rzeźników
0
@Miszcz Textu FCB Gorzej jak skonczymy z 0:3 na Camp Nou
1
@tomcias10 Dla Nas to nie problem. 2 mecze po 2:2 i cyk dogryweczka
0
@Azi co ma powiedzieć Real xD
0
@TheNekro94 kto u nas tych błędów w obronie nie popełnia? Najgorsze jest ze żaden obrońca do Araujo nie daje nam żadnej pewności
0
@tmQbassive Miałem na myśli tylko i wyłącznie sam fakt że Real czy np. City i Live kiedy drużyna się broni to próbują wrzucać bo to jest wtedy jedyną sensowną opcją. Za Setiena ten mecz skończył by się 0:2 i 1500 podań, 80% posiadania. Więc zmiana jak najbardziej na plus
0
@tmQbassive A ciasteczko nie może być jednocześnie wrzutką?
1
3 Albo 4 bramki zdobyliśmy praktycznie z Wrzutek. Nie ma co się śmiać z Realu. Na takie autobusy wrzutki są niekiedy jedynym sposobem
9
@Szogi wystarczyło żeby nam kilka z 30 strzałow wpadło i byłaby dwucyfrówka xD
Takie gadanie z dupy
0
@arkasath Gramy jak zawsze, wynik jak zawsze. Pełna kontrola, marnowane setki, wylew w obronie
2
@Tomek_TF niestety xD
1
Przecież ten skład to żart xDD
0
Uważam ze nie ma co ryzykować z graniem Umtitim co kilka dni. Fajnie jakby mógł odpocząć także FDJ
5
@Laza Wtedy też trzeba nam pomocnika podobnego profilem do Busiego. Granie FDJ na jego pozycji to marnowanie potencjału Holendra
0
@mattinhoziomek szkoda tylko że Coutinho wróci gdzieś w kwietniu także xD
0
@Cvzx Ta, juz po karierze xDD
1
@Azi Co wy macie do chłopa. Nawet szansy nie dostał
0
@Kapsel12 Jeden I drugi na duży plus
2
@VanBarca tak to jest jak się mecz ogląda na LaRambli xD
0
@yla nie ,nie wygrał xD
0
@Kwiatek67 A dla czego mają grać,jak nie dla kasy ? xDD
To jest praktycznie ich praca więc chcą za to należyte wynagrodzenie. Mam rozumieć ze ty pracujesz za darmo