Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JaroCoach Griez/Dembele
2
Niemal wszyscy zadowoleni ze składu,więc zapewne przegramy
1
@cinero1996 beczunia
0
@BarcaInfo Niech grają rezerwami hehe :)
0
Wiadomo coś wiecej czy Leo zagra w finale?
0
@Maykello No cóż
5
@Murazor mnie bardziej zastanawia brak szans dla Martina którego sam szybciej zabrał z wypożyczenia
1
I jaka nagła ekscytacja po bramkach Realu xD
1
@zielin_pro A to od Ciebie też chyba za bardzo obiektywizmu nie możemy oczekiwać przyjacielu
28
Oglądam powtórkę. 2 bramki Bilabo, A komentatorzy zero emocji, jakby przygnębieni byli . Nie ukrywam że źle się tego słucha
4
Nie ma co się cieszyć za wcześnie. Bilbao może być groźne. Trzeba wygrać ten mecz bo może to Dac dużego kopa dla całej drużyny i dla pewności samego Kumana.
0
@dzagos Pol jest czasami zabawny. Nie wiem czemu on tak usprawiedliwia ten Real. Ostatnio też mówił że jak jest mecz o stawkę to Real zawsze wygrywa
0
@Midast To ty myśl zanim coś napiszesz ,albo chociaż naucz się czytać. Napisałem że Messi się zwraca z koszulek I innych gadżetów. Użyj mózgu i pomyśl ile pieniędzy Messi generuje
0
@jedrek7000 zawsze to jakieś usprawiedliwie. Gdyby nie ten wynik to byliby w finale . Ajaj szkoda
0
@dzagos Nie xD. To jest nasz podstawowy skład poza Martinem i Oscarem
0
@Batys Z tą kasą to tak trochę śmiesznie brzmi. Gdzie mu lepiej zapłacą niż w Barcelonie?
1
@A_Gomesinho_21 No nie wiem ja w Oscarze narazie nie widzę potencjału na top obrońce, w przeciwieństwie do Araujo
No ale obym się mylił
11
@LucasW123 No dla mnie beznadziejne
7
Mnie jedynie śmieszą komentarze na notatku jak się po nas przyjadą w niedziele,( jest to możliwe) jednocześnie nie rozgrywając jeszcze swojego meczu XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Coutinho007 Pewnie 60 biegał, A drugie 60 się toczył
1
@dmcteam A potem się obudzisz
0
@arkasath I bardzo dobrze
0
Im się widzę nawet nie śpieszy xD
Niech wbija samobója odrazu I spokój. Cyrk
2
@Szpadla nie będzie żadnego finału
0
@SinMistico Dest ostatnio też jest cienki. Odpoczynek dobrze mu zrobi
0
@Tomek54321 To Puig zagra na skrzydle bądź śo? XD
15
@Criss18Barca A kto inny to gwarantuje? xD
2
@czar007 Spoiler: Setien by sobie nie poradził, nawet jakby byl tu x lat. Stracił szatnie i nie miał autorytetu wśród piłkarzy
18
To jest chyba jakiś żart