0

@JaroCoach Griez/Dembele

2

Niemal wszyscy zadowoleni ze składu,więc zapewne przegramy

1

@cinero1996 beczunia

0

@BarcaInfo Niech grają rezerwami hehe :)

0

Wiadomo coś wiecej czy Leo zagra w finale?

0

@Maykello No cóż

5

@Murazor mnie bardziej zastanawia brak szans dla Martina którego sam szybciej zabrał z wypożyczenia

1

I jaka nagła ekscytacja po bramkach Realu xD

1

@zielin_pro A to od Ciebie też chyba za bardzo obiektywizmu nie możemy oczekiwać przyjacielu

28

Oglądam powtórkę. 2 bramki Bilabo, A komentatorzy zero emocji, jakby przygnębieni byli . Nie ukrywam że źle się tego słucha

4

Nie ma co się cieszyć za wcześnie. Bilbao może być groźne. Trzeba wygrać ten mecz bo może to Dac dużego kopa dla całej drużyny i dla pewności samego Kumana.

0

@dzagos Pol jest czasami zabawny. Nie wiem czemu on tak usprawiedliwia ten Real. Ostatnio też mówił że jak jest mecz o stawkę to Real zawsze wygrywa

0

@Midast To ty myśl zanim coś napiszesz ,albo chociaż naucz się czytać. Napisałem że Messi się zwraca z koszulek I innych gadżetów. Użyj mózgu i pomyśl ile pieniędzy Messi generuje

0

@jedrek7000 zawsze to jakieś usprawiedliwie. Gdyby nie ten wynik to byliby w finale . Ajaj szkoda

0

@dzagos Nie xD. To jest nasz podstawowy skład poza Martinem i Oscarem

0

@Batys Z tą kasą to tak trochę śmiesznie brzmi. Gdzie mu lepiej zapłacą niż w Barcelonie?

1

@A_Gomesinho_21 No nie wiem ja w Oscarze narazie nie widzę potencjału na top obrońce, w przeciwieństwie do Araujo
No ale obym się mylił

11

@LucasW123 No dla mnie beznadziejne

7

Mnie jedynie śmieszą komentarze na notatku jak się po nas przyjadą w niedziele,( jest to możliwe) jednocześnie nie rozgrywając jeszcze swojego meczu XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Coutinho007 Pewnie 60 biegał, A drugie 60 się toczył

1

@dmcteam A potem się obudzisz

0

@arkasath I bardzo dobrze

0

Im się widzę nawet nie śpieszy xD
Niech wbija samobója odrazu I spokój. Cyrk

2

@Szpadla nie będzie żadnego finału

0

@SinMistico Dest ostatnio też jest cienki. Odpoczynek dobrze mu zrobi

0

@Tomek54321 To Puig zagra na skrzydle bądź śo? XD

15

@Criss18Barca A kto inny to gwarantuje? xD

2

@czar007 Spoiler: Setien by sobie nie poradził, nawet jakby byl tu x lat. Stracił szatnie i nie miał autorytetu wśród piłkarzy

18

To jest chyba jakiś żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?