0

@Midast Już nawet Laporta mówił że Messi zwraca się z koszulek, promocji i tym podobnych rzeczy

2

@messi564 Alena dzisiaj pozytywnie. Nie było rewelacji, ale według mnie dobrze zagrał

1

@FDJ Przecież Barca w tym sezonie niemal do ostatniej kolejki musiała walczyć o mistrza bo pogubiła punkty wczensiej I Real dogonił. Więc nie mów że nie grali o nic

0

@NaFazieHitman No jak narazie to już Eleche do przodu

0

@Krzychu1010 lepiej nie komentować

0

Co ten Masip teraz zrobił...

1

@Coutinho007 I tak już ledwo chodzi xD

0

@Ratamahatta On od X lat nie jezt w stanie wytrzymać 90 min na boisku

10

Arthur już rękawami oddycha. Ten chłop się ledwo teraz toczy po boisku

3

@prokofiew To wychodzi że w La Liga nikt nie jest poważnym rywalem?

1

@BARCA1899Messi Tylko gdzie on tam miał grymas bólu na twarzy?

0

@th@les Może była? Nikt nic nie powiedział o dolegliwościach Messiego

1

@Kosteq73 Możliwe że jest to jedyny puchar który możemy wygrać xD

0

@DanielOOL no Akurat mecz z Alaves czy Eibarem fajnie mi się oglądało:)

0

Inter już 1:0 w pape xD

0

Jak Pedri dzisiaj?

0

@Azi A jak niby gramy?

0

@kamiVeB 1:0 Dla Granady

0

@jeyx77x A co zrobił Font ,którego plan brzmi :Xavi, Xavi,Xavi" xD
Font raz mówi coś innego, A potem sam sobie zaprzecza. Nie ma idealnego kandydata. Laporta już raz ten klub z bagna wyciągnął więc można mu dac kolejną szansę

2

@marcin000019 No jednak te statystki pokazują jak dziurawa jest obrona Bayernu. Gdyby nie Neuer byłoby znacznie gorzej

4

@PatrychoO oni w nich kiedyś chociaż zagrają ?

0

@Wymyslilemtosobie ktoś taki jako zamiennik jest potrzebny. Może zagrać na wielu pozycjach kiedy mamy problemy kadrowe. Szkoda ze wiele osób tutaj nie potrafi tego zrozumieć

0

@BarcaInfo I tak co mecz. Niby może ale jednak nie xD

0

@Foton błędy w tym wieku dla obrońcy są normalne

4

@ArturS Messi zawyżone? Miał udział przy każdej naszej bramce. Bardzo udany mecz. Oczywiście nota w dół za Podarowanie bramki dla Bilabo, więc 8 jest słuszne.

1

@george321213 Przecież ma wyraźnie obniżoną xDD

0

@FutbolToMagia No nie .Destowi też jest potrzebny odpoczynek. Poza tym Liczę że Roberto zostanie coraz częściej przesuwany na spd za Busiego

0

@Cochise nie pamiętam żeby Araujo zrobił babola z Huesca. Chyba że chodzi Ci o mecz z Eibarem?

0

@Kettger wyjątek potwierdza regułę

5

Wniosek jest prosty:Barca musi lecieć na C+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?