2

Dzis wtorek, dla fanów elektroniki cotygodniowa audycja w programie trzecim . El Trojka, krótko po 22.

0

@Vxb93 ten w długich włosach ?

2

@barcanawieki kwasna cytryna
Limonka
Rabarbar

2

Cena wypożyczenia - to cena po znajomosci, natomiast cena wykupu juz nie jest promocyjna - K.H. Rummenigge.

0

@fajny_football jakieś boty

1

Bylo kilu takich piłkarzy, którzy nie lubili treningów , praktycznie codziennie imprezowali i robili większość rzeczy odwrotnie do zaleceń - typowy przykład Romario . Ten zawodnik bronił sie jednak zawszw na murawie - jeden z najlepszych w swoim fachu . , kontuzje tez jakoś sie go szczególnie nie trzymały .
https://igol.pl/futbol-jest-wielki-swiety-romario/

3

@kerouac nigdy nie oglądałem sezonami , ale znam sporo odcinków . Dobry humor

0

Dobrze, ze nasz klub nie jest mafią - bo tego wybryku, a właściwie wsześniejszych mógłby Dembelski nie przeżyć .

0

@zenoowity taki lekki menelek z niego

1

@adi7adi8 stopera zapomniałem wyłączyć

0

477:14:41,52 .

3

Dembele myslal , ze kontuzje leczy sie jak w Fifie

0

@Szreko i tak dużo

0

@AllBundy hehe .

0

@student97r to właśnie jest w tum 222 najgorsze

0

@Szreko Stara Ekipa :)
Jorginho - prawy obroNca podczas oklepu od Ajax

0

@BarcaInfo to Ty wstawiłeś fimik , na którym się „macał”? Masz go?

1

Ktos te kontuzje musiał po Verminatorze

0

Przez ten Bayern to juz sporo Canarinhos* sie przewinęło . Ilu pamiętacie? (Z głowy !)
*to nie kanar

1

@MESSIah16 Forlan w swoim prime to kozak jakich mało .

1

@Commando Ogórkowa jest zajęta ;)

0

@FC1899Barca Neymar ! Nie wracaj, Valverde Cię zniszczy ;)

0

0

@NGTRX no niby wszystko możliwe ;)

0

@Bartek22 pytanie otwarte - tak okoliczności dodają smaku plus jakieś dziwne transfery

0

Jaki byłby dla Was najgorszy scenariusz w nadchodzącym sezonie (la Liga i LM) ?

0

@Skaramuczi podobne

0

@Danny Gaucho najpierw by przeczytał nizej - kiedys tak robiłem (serio ) juz mi sie nie chce

6

@Vxb93 tak zbudowane są cale media . no mniej więcej - łatka , marka , rozpoznawalność , uprzedzenie lub jego brak .
@kerouac cos Ci powie - ma rozkminke nt psychologii

0

@eydem nie jestek wielkim smakoszem (większość mi smakuje , chociaż nie wszystkie ) ale zimniutkie po tenisie czy piłce , ten pierwszy łyk - poezja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?