0

@Homeopata8989 Swietny gracz odszedl wczesniej z Liverpoolu i tez tego nie odczuli. Teraz jest u nas, tzn w Monachium.

1

Cwany lisek ten Lamela, fajna bramka.

0

0

Czasem lepiej grac w 10. fenomen.

3

Kroos podania jak Dembele.
Edit.. wycofuje to

1

Nagla zaczal bronic....

0

@TKWM Dobry poziom, dobrze sie oglada?

0

Niech ta Celta strzeli.

0

Brawo Denis .

0

fajnie ta murawka wyglada, jak w Anglii.

2

@betonito To Garitano kazal mu zrobic te przewrotke w koncowce meczu.

0

@hoeniker oczywiscie, ja tego nie neguje.

0

@G9 zmienil numer

5

@ProMILs Gdyby mu jednak nie pasowal, to myslisz, ze jescze by trenowal Barce?

0

@koksik2700 czasem po prostu pewnie konstelacje nie funkcjonuja tak jak trzeba.

0

Jak glosi plotka - Valverde pasuje Messiemu. Jak myslicie - dlaczego?

1

@koksik2700 Ja go nie bronie. Jesli teraz cos napisze, co do Ciebie nie dotrze, to jest to moja wina, a nie Twoja.
Napisalem, ze nie winie go za to, ze Demble nie potrafi pilki przyjac.
Napisalem nizej, ze szkoda, ze sam sie nie katapultowal po sezonie.


2

@hoeniker Valverde ponosi odpowiedzialnosc za to, ze Dembele w danym dniu pilki nie potrafi przyjac?
"Nie mielismy jasnego pomyslu, jak przeprowadzac ataki"
Jesli trener nie potrafi dotrzec lub wyjasnic jakimi schematami atakujemy, to jednen lub kilku zawodnikow musi wziac druzyne w garsc i probowac zawiazywac akcje na wlasne reke. Potrzeba tu kreatywnosci, woli walki i poparcia druzyny...
Kto taki jest?

3

Jest jeszcze jeden wazny aspekt - wczoraj, chyba trener Bilbao powiedzial, ze z Barca trzeba grac jak rowny z rownym.
Moim zdaniem trzeba odbudowac legende, by przeciwnik wychodzac na mecz myslac podswiadomie - "fak - jak mamy cos tu ugrac???"
Od jakiegos czasu nie ma tego leku przed Barca, a jest jedno przeslanie - Barce moze w tej chwili pokonac kazdy.

0

Taktyka jest zawsze, rozumiem frustracje stylem gry, ale mimo wszystko to nie fair zarzucanie Valverde braku koncepcji.
1. Jest zle dobrana
2. Nie ma przelozenia z jezyka tenera na wykonanie zawodnikow - wina tego, ktrory probuje cos przekazac
3. Zawodnicy rozumieja jak chce grac trener, ale sami sie ograniczaja - brak zrozumienia, brak polotu lub po prostu brak jakosci.

Nie jest tak, ze za kazdy ruch zawodnika odpowiedzialny jest trener - tzn ponosi odpowiedzialnosc za wynik, ale na pewne rzeczy nie ma wplywu - oczywiscie mamy takich coachow jak Pep, ktorzy chca jak najbardziej ingerowac w kazdy aspekt, ale nawet on nie ma na wszystko wplywu - bo gra jest dynamiczyna, nieprzewidywalna, a przeciwnik to nie robot.
Czasem po prostu niektore konstelacje ludzi nie dzialaja, a gdy zadzialaja, to raczej mowi sie o geniuszu Messiego, indywidualnych zrywach , a nie o kolektywie. itd. Pare razy odladalismy fajne Barce, ogranie Liverpoolu bylo na wyciagniecie reki -wystarczylo zagrac mecz na normalnym poziomie.

Szkoda, ze Valverde sam nie odszedl po sezonie.

4

0

@SeeleyBooth Ile kaemow biegles?

5

De Jong w szoku.

0

@matirix20 Ciekawe. Pewnie ostatni raz w tej konstelacji. Obym sie mylil.

3

To jedna z najtragiczniejszych historii w dziejach polskiego sportu. 17 sierpnia 1998 roku tuż przed godziną 18 pod Przybiernowem na Pomorzu Zachodnim w wypadku samochodowym zginęli dwaj mistrzowie olimpijscy, kulomiot Władysław Komar (+58 l.) i tyczkarz Tadeusz Ślusarski (+48 I).

0

@bartoszekkk A trener?

0

@Misanthrope Ja mam troche inaczej. Im jestem starszy, tym bardziej chce mi sie wszystko ogladac, moze nastawienie emocjonalne nie jest takie jak kiedys (np czy Neymar przyjdzie czy nie, to mi to zupelnie wisi) ale z drugiej strony zdaje sobie sprawe, jak krotkie jest zycie, wiec chce widziec druzyne, ktora najbajrdziej lubie, jak najczesciej
Co nie znaczy, ze przymykam oczy na nudy, czy brak polotu. Kazdy by chcial ogladac widowiskowy futbol.
No i jakby nie patrzec - nie umiem juz inaczej, ale kibicuje jednemu z najwiekszych molochow pilkarskch na tej plancecie (i nie zmienia tego juz troche puste hasla jak mas que....) , ktory nawet przy kryzysie w najgorszym przypadku cos tam co pare lat ugra - i tutaj ja moge sobie sam zadac pytanie - moze jestem ukrytym kibicem sukcesu?

0

@fart masakra .

1

Mnie mimo wszystko dzis najbardziej wkurzyla kontuzja Suareza (pierwszy mecz!) i przypomniala, ze tego najbardziej nie lubie w tym, a w zasasdzie, w kazdym sporcie.

0

@Nihas W ARG bym go widzial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?