0

@sebasek99 Nie umiem odpowiedziec, dlaczego go nie ma. Gdzie znalazles, ze to zrobil?

0

@damianex10 i koklusz

0

@salandrill2 pogadaj z Jugolami
Cecha ludzka , nie tylko polska , chociaż w jednym narodzie bardziej widoczna niż w innym

0

@PrinceDamon nie przypominaj „admirała „ bo sie smutno robi
Przyjdzie @sidzej i nas ustawi

0

0

@Chwytliwy ale na Wrestlingu?

0

@Ratamahatta without eggs -
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.???

2

@Janiama nie czytałem , bo za długie , ale ogólnie sie zgadzam

0

@salandrill2 ten rolmops?

0

@PrinceDamon Lily of the Valley

0

@PrinceDamon podobne zdanie - mam ja:) (kolejność )
@kero

0

Pączkują wątki, żyją swoim życiem

3

@kerouac jestem kibolem Barcy w koszulce Armaniego, na dobre i na dobre.

0

@CalvinCandie no mam podobnie . Polska , Barca , Argentyna , Urugwaj , Brazylia . Obejrzę wszytko , bo ich lubię ich lubię i kubicuje . Ponarzekam na styl , a potem znowu obejrzę nawet nawet jak Barca bezie grała z Eibarem a na drugim kanale Finał puchary Angli City vs Lpool.
Nie kazdy tak musi jednak mieć .
Znam Barce bez Messiego , znam Barce bez Guardioli na ławce trenerskiej - klubu juz nie zmienię , mogę być krową

0

@CalvinCandie w sumie Lekko podzielam Twoje zdanie - bo dla mnie mecz Barcy to zawsze święto i żaden zespoł mi jej nie zastąpi .
Mimo wszytko kazdy klub ma sezonowcow, to nie zbrodnia.
@Ratamahatta chyba jednak typowym sezonowcrm nie jest - a pisze to , uważając wiele z jego postów za komiczne lub dziwne.
Mamy tez inny aspekt - kibicowanie Barcelonie , ogólnie tym największym klubom jest po prosti łatwe , nawet jak bezie pare lat posuchy , to zaraz cos wpadnie
Wszyscy jesteśmy kibolami sukcesu

1

@SeeleyBooth bo w ryj moge ...

1

Kiedys to była Barca , teraz juz nie ma Barcy.
;)

0

@nabial dobra okazja gal Gryźmana by sie dobrze zaprezentować pod nieobecność innych crackow.

0

1

@bartekvisca Spokojnie, to nie jest fajna Barca, ale Barca - Snickers czasem pomaga.

2

@Mario96w No szkoda, w Lidlu mozna je wymienic na sok "japkowy".

1

2

@malyras Nie jestem wielkim fanem grzybow, chociaz zjem, ale fajnie w tych koszach wygladaja.

0

Kim wlasciwie jest Coutinho - crackiem, zawodniem w dolku, a moze kims jednak troche przereklamowanym?

1

@Lamora A Ty w ogole to chyba zawsze jestes w pracy...

0

@YouShouldListenToMe Mnie ten post zaciekawil. Ksiazka tez podobno bardzo dobra.

0

@n0MED Cholera, wlasnie mi przypomiales, ze somsiad z osiedla "pozyczyl" kiedys kaseta Big Cyca - Z Gitara wsrod Zwierzat. Chyba juz tam nie mieszka, bo zlozylbym mu porpozycje nie do odrzucenia.
Muzycznie srednio, ale klimat masz racje, niezpomniany. Lubie Skibe, smieszny gosc.

edit - album Wojna Plemnikow

0

@Raiden W sumie gdyb petarda trafil w poprzeczke i pilka lecialaby w strone jego bramki....
raz to widzialem :D

0

@Raiden Z Melem Gibsonem, Ransom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?