Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebasek99 Nie umiem odpowiedziec, dlaczego go nie ma. Gdzie znalazles, ze to zrobil?
3
Kto byl najszybszy w PL, by osiagnac 50 asyst.
https://external-preview.redd.it/UW9VwFKl6GfU80bYgZkHERh0WoJNBAVbj7I2UruIY5M.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=f46e11809f46ce257f629b28f22c78ad8104d056
0
@damianex10 i koklusz
0
@salandrill2 pogadaj z Jugolami
Cecha ludzka , nie tylko polska , chociaż w jednym narodzie bardziej widoczna niż w innym
0
@PrinceDamon nie przypominaj „admirała „ bo sie smutno robi
Przyjdzie @sidzej i nas ustawi
0
@Ratamahatta a ok
0
@Chwytliwy ale na Wrestlingu?
0
@Ratamahatta without eggs -
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.???
2
@Janiama nie czytałem , bo za długie , ale ogólnie sie zgadzam
0
@salandrill2 ten rolmops?
0
@PrinceDamon Lily of the Valley
0
@PrinceDamon podobne zdanie - mam ja:) (kolejność )
@kero
0
Pączkują wątki, żyją swoim życiem
3
@kerouac jestem kibolem Barcy w koszulce Armaniego, na dobre i na dobre.
0
@CalvinCandie no mam podobnie . Polska , Barca , Argentyna , Urugwaj , Brazylia . Obejrzę wszytko , bo ich lubię ich lubię i kubicuje . Ponarzekam na styl , a potem znowu obejrzę nawet nawet jak Barca bezie grała z Eibarem a na drugim kanale Finał puchary Angli City vs Lpool.
Nie kazdy tak musi jednak mieć .
Znam Barce bez Messiego , znam Barce bez Guardioli na ławce trenerskiej - klubu juz nie zmienię , mogę być krową
0
@CalvinCandie w sumie Lekko podzielam Twoje zdanie - bo dla mnie mecz Barcy to zawsze święto i żaden zespoł mi jej nie zastąpi .
Mimo wszytko kazdy klub ma sezonowcow, to nie zbrodnia.
@Ratamahatta chyba jednak typowym sezonowcrm nie jest - a pisze to , uważając wiele z jego postów za komiczne lub dziwne.
Mamy tez inny aspekt - kibicowanie Barcelonie , ogólnie tym największym klubom jest po prosti łatwe , nawet jak bezie pare lat posuchy , to zaraz cos wpadnie
Wszyscy jesteśmy kibolami sukcesu
1
@SeeleyBooth bo w ryj moge ...
1
Kiedys to była Barca , teraz juz nie ma Barcy.
;)
0
@nabial dobra okazja gal Gryźmana by sie dobrze zaprezentować pod nieobecność innych crackow.
0
@SeeleyBooth hehe
1
@bartekvisca Spokojnie, to nie jest fajna Barca, ale Barca - Snickers czasem pomaga.
2
@Mario96w No szkoda, w Lidlu mozna je wymienic na sok "japkowy".
1
@Mario96w @SeeleyBooth ;)
2
@malyras Nie jestem wielkim fanem grzybow, chociaz zjem, ale fajnie w tych koszach wygladaja.
0
Kim wlasciwie jest Coutinho - crackiem, zawodniem w dolku, a moze kims jednak troche przereklamowanym?
1
@Lamora A Ty w ogole to chyba zawsze jestes w pracy...
0
@YouShouldListenToMe Mnie ten post zaciekawil. Ksiazka tez podobno bardzo dobra.
0
@n0MED Cholera, wlasnie mi przypomiales, ze somsiad z osiedla "pozyczyl" kiedys kaseta Big Cyca - Z Gitara wsrod Zwierzat. Chyba juz tam nie mieszka, bo zlozylbym mu porpozycje nie do odrzucenia.
Muzycznie srednio, ale klimat masz racje, niezpomniany. Lubie Skibe, smieszny gosc.
edit - album Wojna Plemnikow
0
@Raiden W sumie gdyb petarda trafil w poprzeczke i pilka lecialaby w strone jego bramki....
raz to widzialem :D
0
@Raiden Z Melem Gibsonem, Ransom?