3

@Kamiloza91 Co za scena. Michael Madsen i ucho. tylko tytul piosenki wylecial mi z glowy. cos tam z You... stuck..

0

J-Lo.
Niedawno pisalem o najbardziej wplywowym basiscie wszechczasow, ktory zmienil oblicze tej gitary. Gral on na 4, czy 5 plytach legendarnego zespolu fusion - Weather Report.
Szukam sobie na YT roznych wersji utowru Havona z plyty Heavy Weather. Glownie wyskakujea covery, zapisy nutowe, big bandy. A tu nagle patrze, a ktos sobie to zmiksowal z utowrem Jennifer Lopez. :)


2

@Alan985 Ja nigdy nie moglem sie do Rafinii przekonac, czegos mi zawsze brakowalo jak na Barce. Dzis jednak jego dzien, szalal, czarowal.
Semedo tez calkiem, calkiem.

0

Kto kojarzy? Firebirds - Harry

Nie wiem nawet jak
Jak to się mogło stać
Bardzo spokojny był
Nie mówił do nikogo nic
W fotelu siedział przez cały czas
Uśmiech łagodny miał
Wzrok wbity w jeden punkt
W ogromne drzwi
Zamknięte od lat


0

@PrinceDamon Potrafia, potrafia. Jeden mecz czasem zamydla oczy. a moze to teraz Ci ktorzy mniej sie udzielali podczas gorszej gry , sa glosniejsi.

6

W sumie to jest ciekawe. Czesto narzeka sie na kibicow Barcelony, ze nie potrafia dopingowac gdy idzie nam gorzej. Podobnie jest z la Rambla. Zachwyty sa, gdy druzny gra widowiskowo, ale gdy jest w dolku to narzekanie i przede wszystkim brak wsparcia. Bo w sumie my kibice jestesmy glownie od wsparcia, czy nie?
Oczywiscie, ktos moze napisac, ze co da wsparcie tuataj na LR, ale w ten sposob mozemy wiele rzeczy podwazyc.
Nie chce bysmy odwracali wzrok, badzmy krytyczni, konstruktywni, ale jednak wspierajacy ulubione ekipe czyli Man City.

A tak na marginesi, to niektorzy uzytkownicy wysmiewajacy tzw polactwo i januszowstwo (ze narzekanie, ze pesymizm, wieczne niezadowolenie itd), wlasnie tak zachowuje sie w stosunku do swojego klubu
Oczywsice pojedyncze mecze to jedak fala emocji, dzis akurat pozytywnych, dlatego taki post latwiej napisac teraz niz po przegranym spotakniu.

0

@Hushovt Sprawd sobie. O ile to prawda, to moim zdaniem jest chyba na drugim lub trzecim miejsuc w Europie. Oczwiscie, ze duzo jest wzgledne, ale przypusczam, ze ta suma na nim robi wraznie.

0

@Hushovt Chyba piszesz to z przekasem. A moze dla Ciebie to nie jest duzo, burżuju ;)

0

Kiedys pisalem (jak ja nie lubie tego zwrotu), ze fajnie gdyby Valverde podal sie do dymisji po zakonczeniu sezonu. Zapomnailem tylko o jednym, o aspekcie, ktory glownie podnosi sie w przypaadku pilkarzy (schapany na kase).
Ciezko odejsc, gdy mozna w rok przytulic tak niezla sumke.

2

@sidzej Druga strona medalu jest taka, ze nie kazdy mecz za Pepa byl ladny, nie wspominajac juz o czsach bezpepowych.
Valverde jest z otoczenia Barcy, on wie czego sie tu wymaga. Gdzies komunikacja nie dziala i tyle.

0

Humory dopisuja.

0

@JimMorrisonFCB Zaraz ktos napisze, ze to Griezmann wygral mecz, a nie trener.

5

Swietna bramka Cristiano.
https://streamja.com/JEeb

2

W koncu de Jong chociaz troche zadowolony

21

Jedna jaskolka wiosny nie czyni, ale gratulacje.. Pokazalismy pazur, pokazalismy, ze jest potencjal, sa checi, ambicja.
Griezmann mial okazje by sie wykazac i jej nie zmarnowal - walczyl, biegal, podejmowal decyzje, widzial partnerow, strzelal, byl liderem bez popisywania sie.
Moze odzyskacie checi i bedziecie wyczekiwac meczow Barcy.

ps. i to wszystko przy trenerze, ktory w szatni powiedzial - grajcie nudno i zachowawczo ;)

1

Niech maja. Piekny gol.

5

To City ten slaby Betis chyba 12 -0 by pokonalo.

3

Messi zawsze nam mecze wygrywa.

0

Fajnie, ze Griezmann w takim momencie pokazuje sie z tej strony.

28

Bramka, wina Valverde.

1

@antylegionista Ja tez Ci niczego nie zarzuucalem Po prostu napisale, by nie otwierac noweg watku.

0

@antylegionista i to mimu Valverde. Bunt?

2

Ludzie podobno juz nie wyczekuja meczow Barcy. Dla nich mam linki do powtorek meczow City oraz kompilacji Sterlinga (Pep zrobil z niego potwora).

3

Jest piszczel. Ale gol sie liczy.

0

A gdzie City ?

2

Nie mam zupelnie problemu, a nawet lubie stare filmy, nie musze miec dobrej jakosci obrazu, jesli fabula jest dobra. Jednak sport czy filmy przyrodnicze daja o wiele wieksza frajde w nowszych formatach.

0

@sebasek99 Ogolnie trzeba wszystko sprawdzac, a mi sie czasem nie chce. No "zaufalem" tam komus, ze jak robi grafike, to przynajmniej solidnie.
Nety

6

Tej Wilson, popatrz tam, w prawym gornym rogu taka pajeczynka wisi. Nieladnie to wyglada.
https://streamvi.com/watch.php?video=1566740879
@Chwytliwy

1

@Chwytliwy Wiesz co to jest streamvi?

0

streamvi pada po golu Wilsona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?