0

@JaSzymon Z linkiem za duzo roboty, nie dziekuj ;)

0

@JaSzymon W sumie radio bywa specyficzne, kiedys ok 10 rano, puscili te piosenke Franka Zappy, tylko po angielsku.
Ojciec Riley i różni uczestnicy przyjęcia:]
Katolickie dziewczęta
Z delikatnym wąsikiem
Katolickie dziewczęta
Czy wiecie, jak dają?*
Katolickie dziewczęta
W piwnicy na plebanii
Ojciec Riley to pedzio
Lecz to Mary nie szkodzi.
Katolickie dziewczęta
W Oazie
Katolickie dziewczęta
Czy wiecie, jak dają?
Katolickie dziewczęta
Nie można zastąpić
Tego jak dają, po występie.

[Joe]
Całą sobą
Oto, jak dają.
Każdego dnia
I żadna z ich mam nie zdaje sobie sprawy
Hip-hip-hurra
Dla klasy, jaką pokazują.
Nie ma jak katolicka dziewczyna
w Oazie
gdzie uczą się dmuchać...

[Ojciec Riley]
One uczą się dmuchać
wszystkich katolickich chłopców!

[Ojciec Riley]
Katolickich chłopców!

[Mary:]
Całkiem młody, całkiem łał!

[Ojciec Riley]
Katolickich chłopców!

[Mary:]
Vinnie Colaiuta...

[Chór:]:
Gdzie one są teraz?
Czy wszystkie ślubowały?

[Ojciec Riley]
Katolickie dziewczęta

[Warren:]
Carmenita Scarfone!

[Ojciec Riley]
Katolickie dziewczęta

[Policjant Butzis:]
Hej! Ona sprzedała mi syfa!

[Ojciec Riley]
Katolickie dziewczęta

[Warren:]
Toni Carbone!

[Chór:]
Z językiem jak krowa
Mogła zrobić ci... łał!

[Joe:]
WR**, ładi, wudi
Zaraz na miejscu
Oto, jak dają
Każdego dnia.
Gdy tylko ich mamy wezmą je na występ
Przedstawienie
Podaj proszę popcorn
Nie ma, jak katolicka dziewczyna
Z ręką w swoich majtkach
Gdy klęczy na kolanach

[Larry:]
Klęczała na kolanach,
Moja katolicka dziewczynka.

[Chór:]
W białej sukieneczce
Katolickie dziewczęta
Nigdy nie wyznają grzechów
Katolickie dziewczęta
Wezmę jedną dla kuzyna
Uwielbiam, jak dają
więc przyślij mi tuzin
Katolickie dziewczęta
Ooooooch!
Katolickie dziewczęta
Ooooooch!
(etc.)

[Centralny Kontroler:]
Mówi Centralny Kontroler...
Joe miał dziewczynę o imieniu Mary.
Chodziła co tydzień do klubu kościelnego.
Spotykali się tam
Trzymali za ręce
I myśleli czyste myśli.
Lecz pewnego wieczoru na spotkaniu klubu
Mary się nie pojawiła...
Ciągnęła druta za sceną w Zbrojowni
Żeby dostać wejściówkę
i zobaczyć wielką kapelę rockową za friko...


0

@Vxb93 NO dobra, skoro tak namawiasz, niech Ci bedzie.

2

@kerouac Sam Neil tam po prostu genialnie zagral.

0

@Vxb93 Ostatnio nie, ale kiedys pisalem, ze tyle osob to polecalo, a mi sie go odechcialo ogladac - byc moze zestawienie z Narcosem bylo zbyt szokujace ;)

1

@kerouac Dobrze gadac!
A ktory sezon naj? Sorry, Ney?

0

Jaka jest waszym zdaniem minimalna ilosc produktow spozywczych, by przezyc caly rok i nie zachorowac np. na szkorbut. Jakie to produkty?

ps. wiem, wiem pi"f"ko

1

@gorgota "jajco sie blysko, widcznie co majdruja"

7

Niewolnica Isaura, niewolnik Neymar.
Podziwiam (troche przesadne slowo) ludzi, ktorym sie jeszcze chce...
Mi sie juz dawno znudzilo. Przyjdzie, to przyjdzie, nie - to niech sie wypcha do Realu.

Zaraz, czy ja wlasnie....?

0

@G9 Got me... nie ogladalem The Office.


8

@barcelonaLM To juz Ci sie nie oplaca ladowac telefonu.

1

Te zamiany avatarow i podobne akcje - przypomnialy mi troche fabule Battlestar Galactica.
Slowo kluczowe - Cyloni lub jesli ktos woli Blade Runnera - Replikanci.

1

Serial "Ich Piecioro" (Party of Five), doczekal sie nowej odslony.

1

@Chwytliwy Wilk z lasu?

1

Zagubiony cykl @gorgota , "Co sadzisz o...?"
#Co sadzisz o Jared Leto?

0

@Xavinho54 Ktora zamowiles, Verde?

7

Najlepsze zagranie w meczu Newcastle vs Arsenal.
https://streamja.com/2aoz

0

@Barca1922 Nie gram w ogole. Dlaczego?

0

@Ratamahatta Po prostu przypomnial, ze w kazdym srodowisku ukrywaja sie pedofile, nie tylko w kosciele. Wiadomo, ze niektorym to nie pasuje.
Gdyby krytykowal Kosciol, to juz pewnie atencjuszem bys go nie nazywal.

0

@Ratamahatta ja tylko go kojarzę z roli w starym serialu „Pitbull” .
Skoro byłby lepszym aktorem , to juz jego wpis byłoby ok?
Mówił , ze artykuł w WP to manipulacja .

5

Aktor holenderskiego pochodzenia, Redbard Klynstra wyleciał z serialu, a jego agencja rozwiązała z nim umowę, po tweecie na temat LGBTQ+ „Czy w Polsce pedofile są częścią LGBTQ+ , czy nie, kto czuje się kompetentny by odpowiedzieć?”
Oczywiście oficjalnym powodem wylanie były tzw różnice artystyczne .
WP zmanipulowalo artykuł na jego temat, a sam aktor napotkał falę heltu.
Wspominał, ze w rodzinnej Holandii od dawna mowi sie o tym, ze rownież do tego środowiska przyklejają sie pedofile szukając swojej szansy . Niektórzy starają sie nawet tę okropną dewiację przemianować na orientację.
Sam aktor uważa, ze osobom innym niż heteroseksualne , powinno żyć się bardzo dobrze w naszym kraju , a jednak dostał łatkę homofoba, której raczej nie odczepi.
Dostał list od holenderskiego geja , ktory widzi problem pedofili w środowisku, ale jak pisze - za same skłonności sie nie karze .

5

Jego antycypacja gry przeciwnika jest niesamowita.

0

@Pawlak1992 a dziala Tobie amazon prime`?

0

Ktory kanal w danmy kraju trasmituje dany mecz, na przykladzie West Ham vs City.
https://www.livesoccertv.com/match/3328869/west-ham-united-vs-manchester-city/

1

@Commando Pu Erh - jedna z moich ulubionych. NIe pije czesto, ale jest pyszna.
Mleczny Oolong tez mozesz sporbowac,

6

Piekne zagranie Salaha. https://streamable.com/yeijm

0

Najlepsza formacja defensywna w historii?
Tasotti - Baresi - Costacurta - Maldini.


0

@Pawlak1992 A gdzie kupowales?
No wlasnie @nieprzysiadalnosc ten box ma jeszcze chromecasta, ktora osobno kosztuje dosc sporo.

0

@barcelonaLM W podkladzie byl ten utwor.


2

Premier League w tym okienku.
https://i.redd.it/9nkcmqbyzkf31.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?