5

@IronSanHybrid nie ma to jak POPiS przekrzykujący się o skalę łajdactwa :)

0

@Barca_Big_Moment teraz juz nie , ale wcześniej gadka była .

1

@Odesseiron dzieki 500plus rośnie w sile i tak juz potężna Polska RP Alkoholowa :)
Dobra nie zmiana.

3

@Barca_Big_Moment i byśmy mieli codzienne modły trenera do Messiego. Leo to bożek dla Sampaolego i tu był problem

0

@MesQueUnClub96 jesli juz to bardzo umiarkowany, ale głowy nie dam .

6

Pewnie wielu z Was uzna to za głupotę czy masochizm - wedle zasady - skoro dają, to bierz, ale istnieje ruch - oddaje500plus challange.
Zapoczątkował go libertarianin - Marek Zemsta, ktory przeznacza te środki na cele charytatywne. Jest przeciwny redystrybucji pieniądza i przekupywaniu obywateli .
Skrin
http://oddaje500plus.pl/screeny/oddaje500plus1.png
https://www.wykop.pl/link/5066873/oddaje500plus-challenge-kontestacjatv/

1

@Socjopata ja ulubionego albumu/ wykonawcy nie wybiorę , nie mówiąc o piosence .
U Ciebie Narvana?

3

@Adamski69 tak, nawet takà mapkę widziałem - zreszta z Maradona było podobnie . Hagi - Maradona Karpat .

1

@PawelPetek Bogurodzica

1

Pamiętacie urodzonego w Bośni, niemieckiego Messiego - Marco Marina ?
Tzn miał być Messim, ale na „miał” się skończyło.

0

@IronSanHybrid Można, skoro się tak mowi. Język jest żywy i zmienia się z biegiem czasu. Błędy zawsze bedą, nawet nasi umiłowaniu przywódcy z Popisu je często popełniają - dobrych wzorców jest jak na lekarstwo.

16

155 lat temu urodził się Roman Dmowski.
„Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować.”

0

@lucas/catalan całkiem ładna :)

0

@FafitFCB 1) Niby wszystko, co tam jest w kinie juz bylo, ale mimo tego oglada sie jak cos swiezego.
2) Swietna gra aktorow.
3) Swietny klimat tamtych czasow plus scenografia i kostiumy

ps. pytanie, co wczesniej ogladales i czego nie lubisz.

0

@kolo123 Bronisława Wildsteina.
A Tommy troche Dolpha Lundgrena.

0

@bafi Moja znajoma ma aplikacje - no niby nic, ale jednak - pokazuje jej ile zaoszczedza nie palac. W pare miesiecy mogla kupic samochodzik.

0

Caly czas chodzilo za mna, kogo przypomina mi Billy Kimber z Peaky Blinders..
Juz wiem, szczegolnie, gdy otwieral buzie.
https://thumbs.gfycat.com/BowedInfiniteBlowfish-poster.jpg

1

@Buksza Pewnie rezerwacja ;)

0

@lucas/catalan Z MLS?
;)

0

@lucas/catalan Kogo Lucas masz tym razem w profilowym`?

0

@mistrzu1704 Wiedza, na czy stoja - okresiles sie jako samoblub - wiec nie oczekuja czego innego.
Pytanko - Czy jestes w jakiesj hierarchii, np zawodowej, gdzie masz nad soba przelozonych, jestes wtedy tez taki?

0

@xJLx Jesli ucina tekst, to musisz gdziesz wstawic np. spacje, wtedy powroci do stanu przed ucieciem.

0

@ngif pewvie marketing, bo wiem , ze zawartość kofeiny moze troche sie różnic

1

@ngif ze zwiekszona ilością?

1

@mlodykibic24 nie wiem , czy mniej popularne , ale sprawdź Down Phila Anselmo
fear factory , Moonspell , Bathory ,
Therion , Machine Head, In flames , Opeth - chyba jednak wszystkie znasz

1

@Ratamahatta nasi umiłowani przywódcy , elyta

0

@NGTRX nie słyszałem zbyt wiele

0

Słyszał ktos z Was o nowej platformie Jordana Petesona - Thinkspot - gdzie praktycznie nie ma być cenzury - tylko swobodna wymiana poglądów ?

0

@sebasek99 jeszcze jest wolny ... jeszcze

1

Czesto piszemy o tym, ze szkoda, ze ten czy tamten do nas nie trafil.
A z jakich transferow / grubych plotek transferowych jestescie zadowoleni, ktore nie doszly do skutku - czyli dobrze, ze do nas NIE trafil?.
Zaczne od Mustafiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?