1

@mlodykibic24 nie wiem , czy mniej popularne , ale sprawdź Down Phila Anselmo
fear factory , Moonspell , Bathory ,
Therion , Machine Head, In flames , Opeth - chyba jednak wszystkie znasz

1

@Ratamahatta nasi umiłowani przywódcy , elyta

0

@NGTRX nie słyszałem zbyt wiele

0

Słyszał ktos z Was o nowej platformie Jordana Petesona - Thinkspot - gdzie praktycznie nie ma być cenzury - tylko swobodna wymiana poglądów ?

0

@sebasek99 jeszcze jest wolny ... jeszcze

1

Czesto piszemy o tym, ze szkoda, ze ten czy tamten do nas nie trafil.
A z jakich transferow / grubych plotek transferowych jestescie zadowoleni, ktore nie doszly do skutku - czyli dobrze, ze do nas NIE trafil?.
Zaczne od Mustafiego.

0

@kenneth99 Te z Papierowego Domu.

4

3 bańki ofiarowal Salah na Narodowy Insytut Walki z Rakiem.

0

Byly zawodnik Arsenalu (JVC), Ian Wright - lubil spiewac.


0

@sidzej Rola to tylko mały przykład , po prostu nie godzę sie , ze pod przykrywka walki z mowa nienawiści , likwiduje sie inne zdanie . Paragraf znajdzie sie na każdego.
Tolerancyjni - nietolerancyjni .

0

@sidzej to łamanie czy nie skoro jest odblokowany ?

0

@sidzej no to sie doczekałas . Rola wydaje mi sie osobiście niegroźny , chociaż czasem gada głupoty. Zreszta naprodukowałem sie w postach wyżej i pisałem nie tylko o „realu24”, a raczej o tym , ze wlasvie polityczni przeciwnicy powinni upomnieć sie o wolność słowa dla swoich konkurentów .
Dużo więcej w takim razie trzeba kanałów pozamykać - a ja nie jestem za przesadyzmen, ktory idzie w groteskę i dmuchanie na zimne czy prewencja ala Minority Report.

Tak jak pisałem : Rola troche zbyt infantylny jest by mieć zamiary eksterminacji kogokolwiek

3

I w pyry .

4

Mogli jeszcze po golach pokazać podkoszulkę z : „pozdrawiamy la Ramble „

7

Zmilikowana szansa na gola.

1

@Tiisso 17 minut.

16

Gdyby Dembele do tej szybkości dodał troche więcej kontroli ...

0

@sebasek99 oboje wiemy , ze tak to nie działa i nie ma tu przełożenia 1:1.
Nie wysatczy być sprytnym i inteligentnym, bo wolny rynek nie jest przecież wolnym. Zreszta ti jakis mit , ze jazdy wolnościowiec, to dobry przedsiębiorca .
Ojkofobia to raczej lewicowa domena .
Czego lewica sie tak obawia ?
Ja tam nie lubię przesadzyzmu i tyle .
Zobaczymy czy internetu będzie coraz bardzirj centralizowaniu . Nadzieja w Blockchain.

2

Ale graficzka :)

0

@JimMorrisonFCB dokladnie.

0

@sebasek99 To po co podjazd z tym "nie oszukuj" Oj Seba, schodzisz na psy ;)

ps. tak, rozne strony przescigaja sie w tym, kto jest ofiara.
ps. Tylko po co tworzyc cos nowego, jesli cos jest juz fajne. niech sie tam rozne poglady scieraja i tyle.
NIech se ktos fejsbuka nowego nasza klase zrobi.

0

Kto gral najbrzydszy tenis w historii? Ja stawiam na Johna McEnroe.

0

@pax To moze zbyt wybiorczo patrzysz.

0

@NGTRX Chcialem wylaczc komentarze niezgodne z moimi przekonaniami, ale sie niestety nie udalo ;)

1

Ale to Hurkacz wybronil.

0

@dv7wisnia Czipsy piwo, potem znowu czipsy i znowu piwo.

0

@JimMorrisonFCB Czas vs Chuck Norris?

0

@zodiak_10 A na drugim i trzecim?

2

@Tomek_TF Ma zabijamy czas, a on nas.

0

@Tomek_TF Jamie, to Ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?