0

@marcin000019 U mnie jest tak, ze jesli jest zbyt ostre to od razu ma gorzko w ustach i nie czuje juz smaku potrawy.
Lubie mieszac np majonez kielecki z sambal oelek - ale dla Ciebie to nawet troche ostre nie bedzie.

0

@prokofiew Nie pamietasz nazwy, chociaz poczatku? Mama Africa bites you czy cos?

1

@Ermitano Lodeczka, piwko - widze jeden scenariusz - jutro bedziesz jutro bedziesz z backupu wgrywal na nowa komorke. Oby nie.
@Ermitano zdrowie!

0

@marcin000019 O kurcze...
@IronSanHybrid Jesli gdzies dorwe...

0

@Lamora Niedlugo wychodzi kolejny/ostatni sezon.
Wiesz, ze wasik to "Polaczek " z The Wire - @Odesseiron wie.
Skonczyles juz Prawo Ulicy?
@Odesseiron pisalem kiedys o Earth 2 czyli pierwowzorze Lost, ale czuje , ze nie przetrwasz, bo oporcz swientych momentow , ma bardzo dziwne, Klimat rewelacja.

0

@IronSanHybrid To juz chyba na mnie zbyt wiele.

1

@kerouac Pantera - Suicide Note, Part 1


W sumie jest mega duzo takich kawalkow, ale nie wymieniam bo naprawde zbyt wile tego bedzie. Pierwszy lepszy wzialem.

1

@Kapitan hawk "Z parowka....w dup i e"?

1

@Brusu To juz nie moja kategoria wagowe, w masce bym mogl to ogladac.
1,569,300 Scoville!!!

1

@kerouac Fajne dobrales, czlowiek az z tym utafonem wspolczucie mial.

0

@Kapitan hawk Pro-kto? :)

2

@Kapitan hawk Marek Kondrat lubi to.

1

Lubie ostre zarcie, ale wiadomo, ostrosc to dosc wzgledna sprawa. Tak na poziomie habanero (100,000–350,000 Scoville) - zaczyna mi to nie sprawiac przyjemnosci, tylko bol.
Jak jest z Wami, moze sie wycwiczyc, czy raczej to kwestia genow - odpornosc na ostre, jak to widzicie?
@Odesseiron Ty se lubisz podjesc.

5

@format1977 A gdyby moim ulubionym filmem byl Pancernik Potiomkin, to ile mialbym lat? ;)

0

3

@nieprzysiadalnosc U mnie BB zaczyna zrownywac sie z Better Call Saul.

1

@kazbychu Juz mam muzyczke w uchu...

3

@insp1re Przystanek Alaska - nigdy sie nie znudzi. Columbo tez dosc wysoko - za niesamowicie ciekawa formula - gdzie karty sa zawsze odkryte no i Peter Falk.
W Polsce? Moze Alternatywy.. chociaz nie wiem, czy wytrzyma napor czasu.

0

@Alan985 Znasz dokument z YT w szesciu czesciach - Maradona Zloty Chlopak?
Podobne sa?

0

@jacobFCB Il Mostro - Potwor - niezla komedia (troche romantyczna) z Roberto Benignim.

0

@guru43 To czesto uzywane jest.

0

El- Muzyka w Programie Trzecim Radia
ZacZęlo sie mega klasykiem - Rubycon w wykonaniu Tangerine Dream.

5

Strona przypomina momentami pierwsze oficjalne wersje systemow operacyjnych Apple. Mega funkcja, latwosc obslugi, estetyka ale tez czesto lagi i bledy.

0

@Cariones Hahah jestem mulutitasking. To padanie denerwujace.

2

Jaki wniosek? Ogladac mecz a nie pisac - strona nie bedzie padac.

0

Moze jednak ten Willian zamiast Neya ;)

2

Barca traci bramke, strona pada po raz pierwszy.

0

Busi przeczytany.

4

Griezmann OUT

(Ogolnie Udany Transfer)

2

Z daleka tej szachownicy az tak mocno nie widac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?