Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 U mnie jest tak, ze jesli jest zbyt ostre to od razu ma gorzko w ustach i nie czuje juz smaku potrawy.
Lubie mieszac np majonez kielecki z sambal oelek - ale dla Ciebie to nawet troche ostre nie bedzie.
0
@prokofiew Nie pamietasz nazwy, chociaz poczatku? Mama Africa bites you czy cos?
1
@Ermitano Lodeczka, piwko - widze jeden scenariusz - jutro bedziesz jutro bedziesz z backupu wgrywal na nowa komorke. Oby nie.
@Ermitano zdrowie!
0
@marcin000019 O kurcze...
@IronSanHybrid Jesli gdzies dorwe...
0
@Lamora Niedlugo wychodzi kolejny/ostatni sezon.
Wiesz, ze wasik to "Polaczek " z The Wire - @Odesseiron wie.
Skonczyles juz Prawo Ulicy?
@Odesseiron pisalem kiedys o Earth 2 czyli pierwowzorze Lost, ale czuje , ze nie przetrwasz, bo oporcz swientych momentow , ma bardzo dziwne, Klimat rewelacja.
0
@IronSanHybrid To juz chyba na mnie zbyt wiele.
1
@kerouac Pantera - Suicide Note, Part 1
W sumie jest mega duzo takich kawalkow, ale nie wymieniam bo naprawde zbyt wile tego bedzie. Pierwszy lepszy wzialem.
1
@Kapitan hawk "Z parowka....w dup i e"?
1
@Brusu To juz nie moja kategoria wagowe, w masce bym mogl to ogladac.
1,569,300 Scoville!!!
1
@kerouac Fajne dobrales, czlowiek az z tym utafonem wspolczucie mial.
0
@Kapitan hawk Pro-kto? :)
2
@Kapitan hawk Marek Kondrat lubi to.
1
Lubie ostre zarcie, ale wiadomo, ostrosc to dosc wzgledna sprawa. Tak na poziomie habanero (100,000–350,000 Scoville) - zaczyna mi to nie sprawiac przyjemnosci, tylko bol.
Jak jest z Wami, moze sie wycwiczyc, czy raczej to kwestia genow - odpornosc na ostre, jak to widzicie?
@Odesseiron Ty se lubisz podjesc.
5
@format1977 A gdyby moim ulubionym filmem byl Pancernik Potiomkin, to ile mialbym lat? ;)
0
@Alan985
3
@nieprzysiadalnosc U mnie BB zaczyna zrownywac sie z Better Call Saul.
1
@kazbychu Juz mam muzyczke w uchu...
3
@insp1re Przystanek Alaska - nigdy sie nie znudzi. Columbo tez dosc wysoko - za niesamowicie ciekawa formula - gdzie karty sa zawsze odkryte no i Peter Falk.
W Polsce? Moze Alternatywy.. chociaz nie wiem, czy wytrzyma napor czasu.
0
@Alan985 Znasz dokument z YT w szesciu czesciach - Maradona Zloty Chlopak?
Podobne sa?
0
@jacobFCB Il Mostro - Potwor - niezla komedia (troche romantyczna) z Roberto Benignim.
0
@guru43 To czesto uzywane jest.
0
El- Muzyka w Programie Trzecim Radia
ZacZęlo sie mega klasykiem - Rubycon w wykonaniu Tangerine Dream.
5
Strona przypomina momentami pierwsze oficjalne wersje systemow operacyjnych Apple. Mega funkcja, latwosc obslugi, estetyka ale tez czesto lagi i bledy.
0
@Cariones Hahah jestem mulutitasking. To padanie denerwujace.
2
Jaki wniosek? Ogladac mecz a nie pisac - strona nie bedzie padac.
0
Moze jednak ten Willian zamiast Neya ;)
2
Barca traci bramke, strona pada po raz pierwszy.
0
Busi przeczytany.
4
Griezmann OUT
(Ogolnie Udany Transfer)
2
Z daleka tej szachownicy az tak mocno nie widac.