0

@Robertinho A co ze tajemniczymi linkami? Dwa razy o nie pytalem

1

@Criss18Barca to działa tylko na jednej stronie - chociaż poczekaj - LR ma tylko jedna stronę - niewygodne w tym przypadku .

0

@Persyfl ja Cię nis wrzucam - sam to robisz . Nie widzisz argumentów, bo temat bardzo Cię dotknął .
Sam tłumaczysz wiele rzeczy jednym WHO.
Sam nie wiesz chyba juz o Co Ci chodzi i po co do mnie piszesz?
Ego ? Bo znaniona walki o prawa lgbt te posty od kilku odpiwydsu nie mają.

0

Devils Haircut.
Swietny utwór Beck-a, teledysk tez.


0

@Persyfl jaki fakt ? Nie docierając do Ciebie argumenty , bo chcesz uzasadnić swoją wizje biało - czarnego świata , świata prostych rozwiązań i szybkich ocen.
Po prostu nie lubię fanatyzmu , niezależnie od tego, po której stronie sie ukrywa.
Przypominam , ze reżimy tez miały SWOJĄ naukę I SWOICH naukowców.
Ja szukam wspólnych punktów , Ty różnic i tyle .
Kazdy człowiek , które zwie się cywilizowanym potępia akty przemocy .

0

@Vhaeraun tak . Tzn w routerach , które miałem można bylo.

1

Fajna stacja radio w necie - Soma FM - Groove Salad. Chill Ambient , downtempo groove .
https://somafm.com/groovesalad/

0

@Persyfl Ladnie sobie wszystko wytlumaczyles. :) Zyj dalej w iluzjii, ale przez takie sztuczne podzialy, w PL sie malo co zmieni, a raczej pogorszy.

0

@Persyfl A jednak piszesz jak rasowy polityk - wiec nie ma sensu dyskutowac, bo u Ciebie juz "pociag odjechal" - mysl w takim razie co chcesz, latwiej wtedy o "wroga" i obraz czarno - bialego swiata. ;)

0

@Persyfl czego ten post o „szambie nienawiści” ma dowieść , czego już nie wiemy?
Chyba kazdy , kto ma troche empatii i zdrowego rozsądku potępia takie zajścia , niezależnie os sympatii politycznych.
Ps skąd wiadomo , ze to było „naziole „?
Tchórze na pewno , ale naziole ? Krzyczeli hasła, byli specyficznie ubrani ?

0

@Persyfl śmieszne słowo - nieheteronormatywnne, nie uważasz ?
Co man wskazać , chyba sie zagalopowałeś w ocenie?
Wiem , o wszystkim , o co „pytales” :)
Za to Ty niczego nie zarzucasz .
Zbyt uprościłes mój tok myślenia , ale rozumiem , ze tak wygodniej by samemu stanąć w blasku nauki .

0

@marcin000019 zawsze myślałem , ze jako avatar masz Dorocińskiego , teraz widzę , ze jednak nie.

0

@Chwytliwy to trzeba wyjechać i tyle , ale pewnie za rodzina bys tęsknił .
Mogłeś napisać - dzicz pobiła ludzi w Białym - skanda , potępiam i tyle .

7

@Chwytliwy Polska to dzicz? No proszę Cię . Gdybys prawdziwa dzicz zobaczył , to bys swój kraj docenił .
Nie mowie, ze jest idealnie - ale robie z Polski antycywilizacji to jest gruba histeria i oderwanie od rzeczywistość
Bardzo potępiam bicie słabszych

9

@Chwytliwy @Chwytliwy Jesteśmy dobrze wykształconym , kulturalnym , gościnnym i przedsiębiorczym narodem, ktory mimo trudności i imperialnych sąsiadów przetrwał. Mamy wady, jak kazdy , ale nie dajny sie zwariować . W prawie każdym kraju znajdziemy takie przypadki .
Dzicz to margines .
Gorzej wyglàda nasz stosunek do polityki / gospodarki , ale to osobny temat .

0

Chisora chyba nie wybaczył Arturowi wypowiedzi o LGBT i krokodyla .


0

@clyde zawsze wchodzi , jak pica

0

0

@Janiama recepta?

8

@IronSanHybrid sprytnie ! Brawo

0

@NGTRX zapomiałem jeszcze o jednym , napisze do Ciebie , bo do samego siebie troche schiza .
Polska często jest pokazywana na międzynarodowej arenie jako kraj fuj i co jakis czas ktos chce nas po prostu pouczać .
Z drugiej strony w Niemczech mamy legalne, kilkutysięczne marsze nazioli - widziałem taki piknik w Flensburgu i jakoś mało o tym sie mowi, czy dużo?

2

@NGTRX robią to przy wyłączonych kamerach TVN :) żartuje
Tak napisałem , na pewno wiesz , co chciałem przekazać , możesz wziąć inne grupy - np gang staruszek obrabia z kasy motocyklistę .

0

@ngif tak , o tym pisałem . Rzadko zdarzają sie rzetelne relacje .

8

Groteskowo wyglada kilku „bohaterów”, postawnych chłopów, którzy zza pleców atakują cherlaka homoseksualistę - odwaga ;)
Znowu pójdzie w świat skrzywiony obraz Polski, jako tej zaściankowej części Europy.
Oczywiście, ze to pato- ludzie, jak inni pato - politycy, pato - jutibetzy, celebryci i inne wybryki , a nie reprezentatywna czesc , ale jednak to ich będą pokazywali i oni tez istnieją.
Pewnie gdyby kilku skrajnych lewicowców pobiło jakiegoś karka , to ludzie domagali by sie całości nagrania i wietRzyliby prowokacje (nie ,nie bronię nikogo , to tylko tak na marginesie , bo bycie obiektywnym to mit)

0

@Xwowrak Zawsze byly takie rozterki. Wstaw zamiast rap - Elvisa, czy punk, a zamiast Insta - jakies gazetki i juz masz. Kolej rzeczy, chociaz calkiem uzasadniona i normalna.

0

Czy w Polsce rosnie liczba przypadkow hematofobii?

0

@VamosGirl temat?

0

@krzychu1526 Cos kojarze.
I co wiesz, ktory to Hanzee?

0

@krzychu1526 Spojler.
A wiesz, ze Indianin - Hanzee Dent wystapil w pierszym sezonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?