Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac cos w tym jest . A inne skojarzenia z popularnymi markami samochodów ?
Panietasz czyn jeździł Gus Fring?
7
Kiedys widziałem statystyki, (moze ktos przytoczy) na temat kultury jazdy samochodem - tzn marka samochodu a chamstwo prowadzenia pojazdu.
W niechlubnej czołówce były BMW i Audi, natomiast Volvo i Hondy znalezły się po przeciwnym biegunie stawki.
0
@Rewolucja123 na razie nie planuje , ale kiedys pewnie kupię
0
@Misanthrope kurde faktycznie ...
1
@Rewolucja123 Na Jawie :)
http://www.zabytkowe-motocykle.eu/storage/photo_gallery/jawa-356/1/ssa41475_l.JPG
1
Które intro wolicie (chodzi o platformy seriali)?
1.
2.
Bonus
4
„Kto płonie do gór, dla niego płoną góry” - prawie 1500 osób stworzyło łańcuch pochodni na Hochtennspitze, ulubionej górze Davida Lamy, czcząc tym samym jego pamięć... Fot. Simon Schöpf
https://pbs.twimg.com/media/EARgtnkXUAU6I1Q?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/EARgtnkXUAY9xzz?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/EARgtnjXYAEQoV4?format=jpg&name=small
0
Replikant Nexus 6 - Roy Batty.
Stary zwiastun vs nowy (4k)
5
Dopiero sie dowiedzialem, ze zmarl niesamowity holenderski aktor Rutger Hauer (75).
Przeszedl do historii kina, wiele wspanialych rol - Uciekczka z Sobiboru, Autostopowicz, ale przed wszystkim Blade Runner (Lowca Androidow) i jego spontaniczny monolog, prosty, ale jakze wymowny. Dla wielu - jedna z piekniejszych scen w historii kinematografii.
SPOJLER
"Quite an experience to live in fear, isn’t it? That’s what it is to be a slave.”
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."
5
@Criss18Barca To nie zmienia faktu, ze ta instytucja to zart. Pomnik biurokracji.
7
@Criss18Barca Jak jak slysze Parlament UE, to juz mnie strzela ;)
0
Academica vs Leira, Reko - bardzo ladny gol.
https://streamable.com/7o4lq
0
@msmsms K-Pax? A nie on nie przenosil sie w czasie.
1
Simmons to Valderama.
2
@Misanthrope Nocni Kowboje.
0
@krzychu1526 ja wiem? Jakoś nigdy nie kojarzyłem Easy Lover jako kwintesencji ...
Tears for Fears mocno mi 80te przypomina albo Pet Shop Boys - West End Girls czy Cocteau Twins lub Joy Division. David Sylvian / Japan
Nie chcę Co skojarzenia oczywiście zabierać.
0
@krzychu1526 the Who rewelka . Collins swietny muzyk, ale ten utwór- nie przepadam za nim.
1
Jordan/ Pippen czy Stockton/Malone ?
1
@Jackazz Stringer Bell :)
0
@antoniabc SM ;) ?
0
@matirix20 a sezony od najlepszego ?
0
@matirix20 A ktore intro najlepsze?
0
@Ramos9248 Ambitna to zawsze pojecie wzgledne. O utracie przyjaciela stanowi np utwor Hunger Strike - Temple of the Dog.
ps. nie znam Bring me the Horizon.
0
@Lamora No do Cibie bylo pytanie o koniec Prawa Ulicy.
0
@Ramos9248 Teksty sa swietne. Jesli dobrze znasz angielski to polecam muzyke Zappy - np utwor the Adventures od Gregarry Peccary. - konteksty polityczne, korpo i te sprawy. Albo "Stick Together" This is a song about the union, friends
How they fucked you over and the way they bends
The rules to suit a special few
And you gets pooched every time the do
Zawsze tez probowalem rozkminic utowor Three of a Perfect Pair - King Crimson.
Masz jakies ulubione?
0
Chyba wiekszosc tu uwielba serial The Wire (Prawo Ulicy). Kazdy z sezonow mial inne intro muzyczne, tzn inne wykonanie tego samego utworu - "Way Down In The Hole. Tutaj sa wszyskie w jednym miejscu zebrane. Wasze ulubione? U mnie zdecydowanie wersja Toma Waitsa z sezonu z "Polaczkami" dokersami.
a tu drugie miesjce.
0
@antoniabc @marcin000019 A sposoby, gdy zbyt mocno piecze i czego nie wolno robic? Chleb, kakao?
0
@Ramos9248 Ciezko jakos odpowiedziec, na to pytanie. Glos to dla mnie element muzyki, fajnie gdy jest i fajnie gdy go nie ma. Jest taki zespol .Dream Theater - swietnie graja, miesiste granie, ale wokal totalnie mi nie odpowiada, chetnie bym slucha bez i dlatego wybieram np. Liquid Tension Experiment czy cos cos w tym rodzaju.
Rozne rzeczy wymyslam przy muzyce, zczasem mozg pracuje, czasem nie - czesciej chyba nie . .hehe.
Cytat z Zappy "Informacja nie jest wiedzą, wiedza nie jest mądrością, mądrość nie jest prawdą, prawda nie jest pięknem, piękno nie jest miłością, miłość nie jest muzyką. Muzyka jest najlepsza."
Muzyka jest wszedzie - zobacz dokument Touch the Sound.
0
@marcin000019 Tak myslalem, nawet dla mnie nie jest ostry, ale lubie go za kwasny posmak - moj ulubiony smak.
2
Jesli lubicie muzyke Dub, downtempo, ambient, elektornike to nie przejdziecie obok wspolpracy tych dwoch gigantow obojetnie - Jah Wobble i Marconi Union "Anomic"