7

Ludzie, Roger to czarodziej, ale to nie znaczy, ze Nole to rzemieslnik.

1

@Mario96w 32... taki mlody dziadek

0

@BartqRKO dla jaj tylko obywatelstwa maja , a tak pochodzą z planety Messirgo

4

Federer to Barca Pepa , Djoko to Barca Lucho

0

Z 40-0 .

4

Niesamowita akcja

0

Mega kondycja obu dziadków

0

@JimMorrisonFCB oglądasz?

0

Ktos pisał niedawno odnośnie Messiego i ARG, ze liczą sie tylko wygrani .
Dzis tez ktos przegra, ale różnica jest „o włos „

0

Defensywnie Djoko kozak

2

@jacobFCB nie , tak łatwo nie ma w tenisie, nawet unforced errors sa czasem naZnaczone obecnością dobrego przeciwnika

4

@geass no i bardzo dobrze , ciałko musi być

1

Najlepszy finał Szlema w tym roku

0

Mógł przeprosić , szkoda Novak

3

Ale będzie wzajemnych komplementów podczas koronacji.

0

@Kvothe07 dropdzoty Federera dają sie we znaki

0

@michal26 cepelia ..........

0

Wilson, Head, Babolat kompletnie zdominowały Grand Slamy. Od 1990 roku inne firmy , które wygrywały to:
AO: Adidas, Estusa, Boris Becker, Völkl, Fisher, Dunlop
RG: Yonex, Kneissl, Fisher, Prince
W: Fisher, Donnay, Yonex
USO: Prince, Yonex
Tutaj cały artykuł, która sięga jeszce wcześniej niż rok 1990
https://www.google.de/amp/s/www.perfect-tennis.com/which-tennis-rackets-win-the-most-grand-slams/amp/

0

Najlepszy tenisista wsrod piłkarzy? Maldini ?

1

@Kamilos84 nic , po prostu na tym poziomie , przy tej intesywnosci decydują najmniejsze detale . Kazdy wynik możliwy

5

To co, Hurkacz przegrał z późniejszym triumfatorem Wimbledonu?

1

@Kapitan hawk over .

0

Kto z Czelsi tam siedział ?

0

Dobra taktyka z tymi dropszotami , Djokovica ciezko zmęczyć , ale kazdy sprint to strata energii

0

Chyba odpuścił drugiego

3

Vettel juz 4-0 .

0

Brakuje Murraya i del Potro

0

@TheNekro94 pare dziwnych błędów , ale łatwo mowić .
Brawo Djoko

0

@Barcelismo trochę muzyczka niezbyt dobrana , ale tak spoko

0

@BykFCB w życiu , Andres nie ma arogancji Szwajcara . Elegancja ich łączy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?