Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico chciałbym usłyszeć , jak poucza Suareza, ze ten źle parzy Yerbe
0
@MaTt_BarcaFan me too
0
Kto to był , w koszulce ARG?
0
Np w końcu ktos z Barcy na trybunach
0
Ale akcja !!!!!!
0
Kujon na trybunach
1
@Kamilos84 Stopa dobry
1
@KSSniper I wzajemnie.
Federer to dla mnie Zidane. Podobnie do nich podchodze - bardzo podziwiam, za styl, czystosc techniczna, elegancje, ale nigdy ich nie lubilem. Zreszta Szwajcarzy czesto rodza sie z arogancja i poczuciem wyzszosci.
Nadal to swojski chopak, mimo flirtu z Realem, ale za to jego wujo gral u nas jako stoper.
(Zidane nie Jest oczywiście Szwajcarem )
0
Ale RPM-ow !!! Rafa
0
@KSSniper Nadal
9
Jak czasami wyglada depresja.
https://i.redd.it/ye069jkmobt11.jpg
1
@Mathew86 po prostu w starym znaczeniu - patrz czasy Gullit / van Basten/ Rijkard w Milanie
7
Ciekawe czy duzo przesunelyby sie sily na mapie pilkarskiej Europy, gdyby znowu grano zasada - max 3 obcokrajowcow w klubie.
0
@eosz Polsat sport
0
Pani babcia vs pani babcia z Warszawy. Wkurza ja strefa relaksu oraz piosenka "Czarne Oczy". "Pani na wsi mieszka".
Babcie w tv, to jest to.
0
@Phatro inny słowy - czy odpali ?
5
Nie przegapcie tego „el Clasico” na Wimbledonie, moze grają tam ostatni raz w tej konstelacji .
1
Hiszpan pewbie przegra , ale bardzo dobrze walczy , brawa
0
Spojler Carne Tremula. Almodovar
Nienawidzą sie, połączyli siły na Barce vs Atletico
2
@IronSanHybrid z truskawkami lubic
0
Włączyć na Polsat sport - fajny meczyk sie zrobił
0
@FutbolowyJanusz alw wiesz , ze jak za gorąca (chyba powyżej 50) to miód traci swoje właściwości ?
0
@IronSanHybrid co to jest faceljowe ?
0
@DonAndresFCB pewbie z bliska wyglądają całkiem ok, ale ogólnie bardzo słaby wybór .
Mam nadziejr , ze damy szachmata z tej szachownicy w LM
1
Trzeci set dla Serba
3
@IronSanHybrid uwielbiam miód i zawsze kupuje prosto z pasieki - pszczoły najważniejsze owady
A jaki macie ? Ja lubię ciemne
0
@levz0r technologie rakiet tez sie zmieniły i naciagów
1
Wymiany jak na ziemnym (45)
1
@IronSanHybrid smutne , jesli to prawda
2
Griezmann , Griezmannem, a tu 1-1 w setach .