0

@SinMistico chciałbym usłyszeć , jak poucza Suareza, ze ten źle parzy Yerbe

0

0

Kto to był , w koszulce ARG?

0

Np w końcu ktos z Barcy na trybunach

0

Ale akcja !!!!!!

0

Kujon na trybunach

1

@Kamilos84 Stopa dobry

1

@KSSniper I wzajemnie.
Federer to dla mnie Zidane. Podobnie do nich podchodze - bardzo podziwiam, za styl, czystosc techniczna, elegancje, ale nigdy ich nie lubilem. Zreszta Szwajcarzy czesto rodza sie z arogancja i poczuciem wyzszosci.
Nadal to swojski chopak, mimo flirtu z Realem, ale za to jego wujo gral u nas jako stoper.
(Zidane nie Jest oczywiście Szwajcarem )

0

Ale RPM-ow !!! Rafa

0

@KSSniper Nadal

9

Jak czasami wyglada depresja.
https://i.redd.it/ye069jkmobt11.jpg

1

@Mathew86 po prostu w starym znaczeniu - patrz czasy Gullit / van Basten/ Rijkard w Milanie

7

Ciekawe czy duzo przesunelyby sie sily na mapie pilkarskiej Europy, gdyby znowu grano zasada - max 3 obcokrajowcow w klubie.

0

@eosz Polsat sport

0

Pani babcia vs pani babcia z Warszawy. Wkurza ja strefa relaksu oraz piosenka "Czarne Oczy". "Pani na wsi mieszka".
Babcie w tv, to jest to.


0

@Phatro inny słowy - czy odpali ?

5

Nie przegapcie tego „el Clasico” na Wimbledonie, moze grają tam ostatni raz w tej konstelacji .

1

Hiszpan pewbie przegra , ale bardzo dobrze walczy , brawa

0

Spojler Carne Tremula. Almodovar
Nienawidzą sie, połączyli siły na Barce vs Atletico


2

@IronSanHybrid z truskawkami lubic

0

Włączyć na Polsat sport - fajny meczyk sie zrobił

0

@FutbolowyJanusz alw wiesz , ze jak za gorąca (chyba powyżej 50) to miód traci swoje właściwości ?

0

@IronSanHybrid co to jest faceljowe ?

0

@DonAndresFCB pewbie z bliska wyglądają całkiem ok, ale ogólnie bardzo słaby wybór .
Mam nadziejr , ze damy szachmata z tej szachownicy w LM

1

Trzeci set dla Serba

3

@IronSanHybrid uwielbiam miód i zawsze kupuje prosto z pasieki - pszczoły najważniejsze owady
A jaki macie ? Ja lubię ciemne

0

@levz0r technologie rakiet tez sie zmieniły i naciagów

1

Wymiany jak na ziemnym (45)

1

@IronSanHybrid smutne , jesli to prawda

2

Griezmann , Griezmannem, a tu 1-1 w setach .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?