1

@kenneth99 Nie sledzilem zbytnio Lpool z Coutinho, ale moj znajomi z Anglii tak i ogolnie twierdza, ze oczywiscie byl tam lepszy, ale nie plakali gdy odchodzil. Solidny zawodnik, z momentami wielkimi, ale taka sama liczba himerycznych wystepow.

1

@Kapitan hawk Wlasnie kumpela mi tez napisala w tym samy czasie, ona jest obcykana w tych instach itd. Karaiby
Czasem tez Ibiza.

4

@FutbolowyJanusz Glupie, co w nim glupiego (???) ciekawi mnie gdzie to jest.

8

@Kapitan hawk Dostac odpowiedz na LR - misja imposybilna ;)
Wypchajta sie, ide do gugla.

0

@jaras121 Ok. Dzieki.

0

Gdzie Messi spedza wakacje?

13

@msmsms „Kocham zapach napalmu o poranku„

0

@MESSIah16 Mourinho by sie nadal.

1

Dybala powiedzial, ze Sampaoli nie rozmawial z nim podczas mundialu w Rosji, przypuszcza, ze jednym z powodow mogla byc wypowiedz Pawla, ktory stwierdzil, ze nie bedzie latwo grac w jedej linii z Leo.

0

@Wawrzyszewski Wole gory, ale bym tak z tydzien chetnie tam posiedzial.

0

@malyras Mirabelki, agrest, porzeczki.

0

@Ibra9PSP I tak mega niepokojace jest to, ze u wielu obywateli panuje przekonanie, ze i tak nie mozna niczego zmienic, co pewnie po czesci jest nawet stwierdzeniem prawdziwym.

0

Sierpowy od Sereny?

1

Pewnie mała szansa , ze Halep to przeczyta - gratulacje !

0

@Polski_Nick Kazdy polityk jest populista, musi w sumie byc. System powinien byc tak skonsturowany, by populizm mial tylko minimalny wplyw, zeby polityk po prostu nie mial z czego obiecac.
Panstwo powinno spelniac minimalna funkcje - obronna, prawo itd. powinno pozwolic obywatelom sie bogacic, a nie zajmowac sie redystrybucja pieniadza, nie zabierac im wolnosci gnebiac podatkami. - to tak w skorcie bez szczegolow. Takie koncepcja , patrzac na swiat bedzie jednak bardzo trudna do wprowadzenia, bo socjalizm w wielu krajach zaszedl po prostu zbyt daleko - swoja droga socjalizm jest w pewnymy sensie w naturze - im jestes bogadszy, tym mniej musisz ryzykowac i skupiasz sie na bezpiesznstwie . Dlugi temat.

0

@Polski_Nick W Polsce rzadzi mniejszosc, bo wiekszosc ludzi jednak na wybory nie chodzi. Absolutnie nie popieram glosowania na miejsze zlo czy tego typu wynalazki, kazdy powinien oddac glos zgodnie z sumieniem i przekonaniem (lub nie glosowac), bo to ze na kogos sie nie oplaca glosowac (jest zbyt maly), rozchodzi sie po ludziach jak wirus i rzeczywiscie takie partie odpadaja w przedbiegach.
Tak czy tak zmiany personalne - niezbyt wiele daja, karty sa rozdane od wielu lat.

1

@Forza_Juve Tam zagrac - marzenie.

1

Ta sedzina, no nie powiem.
Serena to w sumie przeciwienstwo Rogera. Ona to czolg na korcie, a on jakby mial skrzydla.

1

@BigShaq szkoda , ze ta bramka wpadła - tak blisko tak daleko - gdyby ARG wygrała , Messi byłby mistrzem świata i skończyłyby sie polemiki na temat jego przydatności w reprezentacji .
Wczoraj fajnie to ujął Wanio - gdy Roger nawet przegrał ten mecz (mówił to chyba w 3 secie ) to i tak nie zmieni fakty , ze grał fenomenalnie , obaj grali bardzo dobrze .

0

@gryzio
Wszyscy mają się dobrze (1990)
Stanno tutti bene
Z Marcello Mastroiannim

0

Waszym zdaniem, najbardziej ofensywny zespół w historii (odnoszący sukcesy)? Chodzi mi głownie o ofensywna charakterystykę zawodników, ustawienie .

1

@Wawrzyszewski Max Kolonko podobno założył partie
(Nie znam szczegółów )

2

@codemat interstellar

3

Gdy kogos juz nie ma, to co zostawil po sobie wydaje sie czasem cenniejsze, a moze zmienia sie nasza perspektywa?
Tak bylo z utworem Chrisa Cornella "Seasons" - jego pierwszym solowym nagraniem z 1992 roku, wykorzystanym w filmie "Singles".



Eddie Vedder z Perl Jam przpomnial sobie o tej piosence kilka dni temu, podczas koncertu i wykonal ja, holdujac koledze, ktorego nie ma juz wsrod nas ponad 2 lata. Szkoda, ze takie krotkie to nagranie, ale moze ktos z was dysponuje pelna wersja.
https://www.instagram.com/p/Bza55pZDC8O/

edit: pokazalo mi jeszcze jedna wersje ze stycznia - Adam Levine (Maroon 5) i Stone Gossard (Pearl Jam)

0

Pearl Jam vs Better Call Saul - Family Guy



5

@Kapitan hawk No to jest naprawde dobre!

1

@JimMorrisonFCB Funkadelic wymiata.

1

@JimMorrisonFCB Nie wiem szczerze mowiac, musze sprawdzic, ja znam tylko wersje LZ.
sprawdzone - zbieżność tytulow.

2

Najfajniejsze intra na gitare akustyczna: dolozycie cos do listy (moze Shakti i natural elements)? Tutaj link - gostek wykonuje kazde z nich



Led Zeppelin - Stairway to Heaven
Eagles - Hotel California
The Rolling Stones - Angie
The Beatles - Norwegian Wood
Boston - More than a Feeling
Led Zeppelin - Over the Hills and Far Away
Rush - Closer to the Heart
Pink Floyd - Wish You Were Here
Led Zeppelin - Baby I'm gonna leave you (Neymar version)
Simon and Garfunkel - Scarborough Fair/Canticle
Yes - Roundabout
The Beatles - Here Comes the Sun
James Taylor - Fire and Rain
Heart - Crazy on You
The Who - Pinball Wizard
Alice in Chains - I Stay Away
Jim Croce - Time in a Bottle
Peter Gabriel - Solsbury Hill
Harry Chapin - Cat's in the Cradle (Ugly Kid Joe?)
Tom Petty - Free Fallin
Chris Cornell - Seasons
Boston - Hitch a Ride
Dave Matthews - Crash Into Me

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?