Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grzesior667 Hehehe
0
@Koors jeden z łatwiejszych . W ustach latynoskiej niewiasty brzmi wspaniałe
1
@PeteR10 jednego „S” brakuje
0
@Copernicus hmmmmm
0
Korzystacie jeszcze z RSS?
1
@Copernicus Ja tez jeczenia nie lubie, kiedys za to karali nawet upomnieniami. Jedni to robia, bo maja to w naturze, wyzwala to wiecjej energii, ale niestety duzo mlodego pokolenia odpatruje jeczenie od seniorow i robi to na sile.
Gdy kogos nie lubimy, to od razu szybciej widzimy jego slabosci. Nie wiem, czy to dobry argument z tym, ze kto by nie dobiegl do serwisu - to jednak amatorzy , nie musza nigdzie dobiegac, ale czasami mocniejsza pilke jest latwiej zareturnowac niz slabsza, zalezy tylko jak daleko od Ciebie leci, o utrzmanie rakiety bym sie nie bal :).
1
@Kvothe07 Trzeba oddac Nadalowi, ze swietnie bronil tych pilek meczowych, ale raz mial tez szczescie, np przy kiksie Rogera
1
@Kapitan hawk Ja zawsze za Rogerem, mozesz sprawdzic moje komentarze :)
12
Ah ten sport... Nie znasz gosci, nawet nie sa z twojego kraju, a jednak kibicujesz i sa mega emocje.
6
Wygrał lepszy .
0
@blaugrana1980 masakara
0
Rotacja uratowała Rogera
1
Rafa dzis za krotki , za nerwowy - ale to dlatego , ze po drugiej stronie Szwajcar
0
Fedex daje mu fory
0
Pierwsza akcja przy siatce i zje
0
Ale Rafa dzis złe wybory
0
Idiotyczne wybór Nadała
1
@KSSniper Fenomenalny dzis.
1
Rafał musisz :)
0
@BieVo hehe - juz dawno :)
1
@Commando jacy wszyscy ? Nigdy go nie lubiłem, ale technicznie jeden z piękniejszych tenisow w historii
0
Pod ścianą .
0
Jak puma rzucająca sie na zwierzynę - co za technika Federera
0
@Kamilos84 tak, mam kumpla , ktory ma potężny forehand - na ziemnym roni wrażenie , ale gdy przeniesiemy sie do hali to jest dopiero miazga , na trawie nie grałem , ake przypuszczam , ze byłoby - ziemia - powietrze
1
Ma ktos na sprzedaż biureczko z cocobolo ?
0
@mekston Tak, kilka mini tajbrekow zrobilo swoje. Zobaczymy jak bedzie. Caly czas wszystko mozliwe, ale jednak Federer na ten moment jest faworytem.
0
@Ibra9PSP Ogolnie rozumiem, co chciales zaznaczyc.
0
Na trawie trzeba grać szybko , to robi Roger , dlatego Sampras wygrywał tu tyle razy , a nigdy nie zdobył Paryża .
Nadal zbyt czesto gra za krotkie pilki.
3
@Ibra9PSP Wiesz, a co mialem wstawic mojego kuzyna, ktory mial depresje? Niestety w swiecie, gdzie na pierszym planie sa ludzie z internetu, kina, sportu i to, ze mowimy o nich nie musi oznaczac, ze zapominamy o tych mniej znanych.
0
Skróta Nadalowi - szacun