0

@Grzesior667 Hehehe

0

@Koors jeden z łatwiejszych . W ustach latynoskiej niewiasty brzmi wspaniałe

1

@PeteR10 jednego „S” brakuje

0

@Copernicus hmmmmm

0

Korzystacie jeszcze z RSS?

1

@Copernicus Ja tez jeczenia nie lubie, kiedys za to karali nawet upomnieniami. Jedni to robia, bo maja to w naturze, wyzwala to wiecjej energii, ale niestety duzo mlodego pokolenia odpatruje jeczenie od seniorow i robi to na sile.
Gdy kogos nie lubimy, to od razu szybciej widzimy jego slabosci. Nie wiem, czy to dobry argument z tym, ze kto by nie dobiegl do serwisu - to jednak amatorzy , nie musza nigdzie dobiegac, ale czasami mocniejsza pilke jest latwiej zareturnowac niz slabsza, zalezy tylko jak daleko od Ciebie leci, o utrzmanie rakiety bym sie nie bal :).

1

@Kvothe07 Trzeba oddac Nadalowi, ze swietnie bronil tych pilek meczowych, ale raz mial tez szczescie, np przy kiksie Rogera

1

@Kapitan hawk Ja zawsze za Rogerem, mozesz sprawdzic moje komentarze :)

12

Ah ten sport... Nie znasz gosci, nawet nie sa z twojego kraju, a jednak kibicujesz i sa mega emocje.

6

Wygrał lepszy .

0

@blaugrana1980 masakara

0

Rotacja uratowała Rogera

1

Rafa dzis za krotki , za nerwowy - ale to dlatego , ze po drugiej stronie Szwajcar

0

Fedex daje mu fory

0

Pierwsza akcja przy siatce i zje

0

Ale Rafa dzis złe wybory

0

Idiotyczne wybór Nadała

1

@KSSniper Fenomenalny dzis.

1

Rafał musisz :)

0

@BieVo hehe - juz dawno :)

1

@Commando jacy wszyscy ? Nigdy go nie lubiłem, ale technicznie jeden z piękniejszych tenisow w historii

0

Pod ścianą .

0

Jak puma rzucająca sie na zwierzynę - co za technika Federera

0

@Kamilos84 tak, mam kumpla , ktory ma potężny forehand - na ziemnym roni wrażenie , ale gdy przeniesiemy sie do hali to jest dopiero miazga , na trawie nie grałem , ake przypuszczam , ze byłoby - ziemia - powietrze

1

Ma ktos na sprzedaż biureczko z cocobolo ?

0

@mekston Tak, kilka mini tajbrekow zrobilo swoje. Zobaczymy jak bedzie. Caly czas wszystko mozliwe, ale jednak Federer na ten moment jest faworytem.

0

@Ibra9PSP Ogolnie rozumiem, co chciales zaznaczyc.

0

Na trawie trzeba grać szybko , to robi Roger , dlatego Sampras wygrywał tu tyle razy , a nigdy nie zdobył Paryża .
Nadal zbyt czesto gra za krotkie pilki.

3

@Ibra9PSP Wiesz, a co mialem wstawic mojego kuzyna, ktory mial depresje? Niestety w swiecie, gdzie na pierszym planie sa ludzie z internetu, kina, sportu i to, ze mowimy o nich nie musi oznaczac, ze zapominamy o tych mniej znanych.

0

Skróta Nadalowi - szacun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?