0

@BieVo Jak to mowia zwolennicy aborcji? Moj brzuch, moja decyzja?

4

@BieVo Kazdy chyba sie domysla, jaki filmik pojdzie na te okazje.


0

@masq Moja osobista najwazniejsza kategoria, to nr 7. Detektyw byl wspanialy, ale nie predko do niego wroce. Z Fargo puszczam sobie za to czasem cos z YT.

0

@liberos35 U mnie chyba tylko w kategorii nr 3 wygrywa True.

1

Pojedynek seriali #2: Fargo vs True Detective

Wpisujcie kolo cyferek, na kogo w danej kategorii stawiacie / mozecie tez dorzucic wlasne kategorie.
1.Fabula
2. Gra aktorska
3. Realizm
4. Poziom sezonow
5. Sciezka dwiekowa
6. Humor
7. Do ktorego serialu czesciaj wracam
8. Zdjecia / praca kamery
9. Montaz

0

@Forza_Juve kiedys czytałem o tym filtrze Britta , to w sumie tylko zmiękcza wodę , a do tego drogi

0

@Forza_Juve tylko co ona wyfiltruje?

0

@Barcelismo praktycznie Lepsze od teoretycznie

0

@YouShouldListenToMe tak, w Coli jest dużo. bakterii. :)
No to pech , faktycznie , ale w butelkowanej tez znajdowano syf.
Jesli butelkowana ti tylko Muszyna gazowana - u mnie

0

Jesli ktos nie lubi nosić butelek i chce oszczędzić, to niech pije kranówkę, wcześniej sie o niej troche dowiadując .
Tutaj obszerny artykuł o mitach
https://www.totylkoteoria.pl/2019/07/czy-mozna-pic-wode-z-kranu-kranowka.html?m=1

Ps, był tu chyba cykl o oszędzaniu, kto go prowadził ?

0

@ranger3120 to jest chvba standard app od nich , ale na pewno sa inne

1

@ranger3120 w programie books czy ibooks powinno sie otwierać

0

@Grzesior667 moze jedbo i drugie ?

0

0

@Wawrzyszewski to prawie tak jak tu: Danny i Seeley tez strajk .

1

@Nano22 tak. .

5

@Kajtek77 nie podpado Ci, ze nie ma Stathama i inspektora Poirot?

0

@Commando no nie wiem , którego , bo dwóch to aktorzy

4

Ciekawi mnie ilu ludzi bierze udział w cichym proteście LR. Znam dwóch, znane mordy.

1

@Odesseiron Mnie w polowie pierwszego sezonu cos zlapalo i nie puscilo, to taki moj radar na dobry serial (dla mnie), jak naturalny wyrywacz klamstw Tuco Salamanki.

0

@Mathew86 @sebasek99 @Odesseiron
Ja coraz czesciej lapie sie na tym, ze sobie lubie wrocic to Better Call Saul, genialna gra aktorow i specyficzyn klimat.

0

Pojedynek seriali: BB vs The Wire
Wpisujcie kolo cyferek, na kogo w danej kategorii stawiacie / mozecie tez dorzucic wlasne kategorie.
1.Fabula
2. Gra aktorska
3. Realizm
4. Poziom sezonow
5. Sciezka dwiekowa
6. Humor
7. Do ktorego serialu czesciaj wracam
8. Zdjecia / praca kamery
9. Montaz @sebasek99

Tutaj, co znalazlem w necie:
https://external-preview.redd.it/ZWMGIFFqztexkP5vy4BWOp4-C6cFw89jbMXuHxsWmXg.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=e801f902e19183608beeb3fc9fc258ba4c6a0b9a

1

@Chwytliwy ja jadlem, w lodziarni :)

2

@Chwytliwy cytryna kwaśna

1

@fcbarcafan19 tak, tylko muszę sobie przypomnieć z którymi Polakami ma cos wspólnego - wyleciało z głowy , a to było w radiu

2

@Wawrzyszewski serial rewelacja , fakt .

28

@Odesseiron filmy Vegi z marszu powinny być blokowane ;)

0

@AdrianGajewski2005 ostatni bastion retro - internetu pada , szkoda

0

@fcbarcafan19 nie widziałem innych fotek , ten w Peru głębszy i związany z Polska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?