Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Mleczko pszczele.
Ogolnie dobre pomysly mieli na roznego rodzaju konkurencje.
4
David Gilmour i jego gitary.
kiedys pisal o tym uzytkownik- wylecialo mi - w koszulce Canarinhos.
1
@Konradomoreno Staram sie.
0
PoYerbane narody dzis graja, kto wygra?
Tak a propos, to w Urugwaju pije sie najwiecje yerby na glowe - kolo 10 kg rocznie, potem chyba Paragwaj i Arhentina.
0
@Buksza Aaa, nie wiedzialem.
0
Wiadomo, ze Wikipedia Wikipedii nie jest rowna. Znalezliscie tam bledy lub brak opisu do hasel?
1
@sebasek99 Tak. Jest tolerancja, akceptacja itd. Pewnie, ze moga zaregowac.
Coraz czesciej wyprowadza sie proste wnioski (chociaz takie hasla to nie zadna nowosc). Dlaczego? Bo wbrew pozorom tylko na skrajnej lewicy albo skrajnej prawicy jest jeszcze cos do ugrania.
Mi samemu przeszkadzaja te nowe plakaty Konfederacji z kolorowymi, uproszczymi haslami. W kampanii jakos nie pomogly - Korwin co by nie zrobil, czy czego by nie robil to i tak ma od 600 do 800 tysiecy glowsow w tym kraju.
0
moze i przegladarki, musze potestowac.
2
@sebasek99 Wiadomo - biznes to biznes. Tam, gdzie to oplacalne to sie cos robi. Nie ma zbyt wielu homoseksulanych reklam pilkarskich, wiec pewnie jeszcze badaja rynek, tutaj pewnie im sie moze nie oplacic wprowadzenie reklamy "piffka" i calujacych sie dwoch facetow w barze i ogladajacych mecz.
Problem z LGBT jest gdzies indziej - czesto to ludzie tolerancyjni w jedna strone, ktorzy najchetniej regulacjami zamkneliby usta komus, kto ma inne zdanie - oczywiscie generalizuje i oczywiscie w innych srodowiskach jest ten sam problem - na mniejsza czy wieksza skale.
Ja znam mase ludzi - oczywiscie nie sa to setki tysiecy, ale naprawde nikt nie ma nic do osob homoseksualnych - mysle, ze to mimo wszystko rzadkosc.
3
@Mati90fcb Mentalnie artykul wywolales. Patrz wyzej.
3
O nie znowu to zdanie. "zagra o wszystko"
3
@_catalan Jak to bylo? Gdyby socjalizm byl na pustyni, to i piasku by tam zabraklo.
0
@_catalan Tam sa chyba jedna z najwiekszych zloz na globie.
0
@Danny Gaucho A te ryby niebieskie, ktore musi jesc Suarez, to znaczy morskie, czy inne?
5
Wiedzialem, ze tak bedzie. "De Ligt daje nam dynie."
2
@_catalan Boje sie tego ogladac, boje sie, ze znajde zbyt duzo zbieznych punktow z Polska.
3
@FafitFCB Dobrze znam ten jezyk wiec na chybko tlumacze
19 czerwca
- Barça bez jednego podpisu.
- Powrót Judasza 2.0 coraz bliżej.
-Griezmann to „iluzja”.
-De Ligt daje nam dynie.
-Valverde kontynuuje.
-Walencja oszuka nas z Cillessenem.
-Messi będzie miała 32 lata za kilka dni.
Życie źle nas traktuje.
0
@Buksza Tzn, w kontekscie?
0
@Robertinho powiedzmy, ze chcialcbym odpowiedziec w tej dyskusji takez @Nano22 - o i teraz jego nick jest jednoczesnie linkiem, ale czasem po prostu z niewidomych wzgledow to nie dziala. Troche losow, bo nie moge tutaj znalezc zaleznosci - probowalem odswiazania strony, ale tez nic.
1
@Robertinho adresowanie odpowiedzi do kilku uzytkownikow czasem dziala, czasem nie. Od czego to zalezy?
(Tak, mam premium)
0
@Avada Kedavra On pukal w tym filmie jakas mamuske? Cos mi swita.
0
@Avada Kedavra wow.
0
@Avada Kedavra Bankowo? JEsli tak to "szapoba"
2
Ci ktorzy sie interesuja historia, to juz dawno wiedza, ale inni moze nie - w necie mozna za darmo pobrac Raport Witolda w formie pedeef lub posluchac audiobooka np. na YT.
0
@sebasek99 Zgadza sie, no i popiera Konfederacje. :)
0
@Odesseiron A koszulka?
0
@Avada Kedavra Ty, mozliwe.
0
Co to za aktor, to troche latwe pytanie, bo on sie nie zmienia, ale filmu oraz kogo ma na koszulce, nie moga sobie przypomniec.
https://68.media.tumblr.com/8314e16735531e536c1de902b5dcdce8/tumblr_oi8uvrjlLn1vakv0po1_500.jpg
0
@Coutinho007 Chcialbym ARG zobaczy, ale godzina troche odstrasza.
0
@l0Messini Hehe, tego szukalem.