0

@Chaoss A masz link?         

0

@Cochise Ja chetnie zobacze. PS. Jest tam w koncu wyjasnione, czy Hitler wiedzial czy nie wiedzial?  :)

0

@SeeleyBooth Hehe. 

0

@michal26 Ostatni kastrat. Wymiata. Dobrze, ze przypomiales, musze sobie znowu 12 Malp obejrzec.

0

@SeeleyBooth Nie zmieniaj tematu. Mucha to fajna babka. 

1

@SeeleyBooth Nie znam zbyt wielu. Bobby McFerrin jest spoko, ale nie zawsze wystepuje acapella.

0

@SeeleyBooth Tobie tylko jedno w glowie. PO = prawa obrona, bo ona przeciez kiedys w pilke grala, zobacz jej nogi.

1

Macie jakis ulubionych wykonawcow acapella?    

0

@SeeleyBooth Mowisz? To ta, ktora w Mlodych Wilkach grala? Wtedy niezla, teraz tylko PO. :)

0

@SeeleyBooth Mucha calkiem ladna babka - ta z PO.

0

Jest juz nowa muzyka elektroakustyczna (nr 40).  Nie wiem, czy dobra, bo jeszcze nie przesluchalem.
https://www.mixcloud.com/el-stacja/muzyka-elektroakustyczna-nr-40-1159-20190531/ Prowadzenie: Marek Kwiatkowski 

1

@kerouac Szkoda, ze nikt tematu nie pociagnal. MI sie nie chcialo, bo zbyt obszerny. Pewnie Korwin by powiedzal, ze cywilizajca bialego czlowieka rzadzila swiatem, bo miala swoje zasady : prawo rzymskie itd.

0

@kerouac Jawohl, wlasnie edytowalem. 

1

@JimMorrisonFCB To po meczyku polecasz herbatke owocow z Herbapolu. Ja na przeziebienie zawsze malinke z Herby wypijam, ale syrop.

1

@kerouac Slabo dzis kojarze. DAwna niemiecka? 
Aaaa chodzi Ci o walute.   

0

@JimMorrisonFCB To byla ta pomaranczowa czy taka niebieskawa, czy to byla ta Agassiego (oversize)? Pewnie zostane przy Yonex, naciag w sumie tez ogromnie wazny.

0

@kerouac RIP? rim mi sie z czym innym kojarzy :D

1

@kerouac Pamietam jaka to kiedys byla marka: Blackberry, a teraz?

1

@JimMorrisonFCB Tak. Najpierw Major/Technifibre, potem Wilson, potem Babolat i Prince, ale najbardziej jednak chyba Yonex.
Wiem, ze Ty grasz, ale kontuzja. Head masz? Ja nigdy tym nie gralem.

0

@snoopdegie Jakos maja zahaczyc o temat.

2

@kerouac PiS, Jabuszko i Colon (yerba) A tak na serio? Mizuno, Brooks, Yonex,  Barao, Technics, Meindl, Haglöfs- to tak na szybko, ale moz sie cos przypomni. -Baltona 

0

Piotr Fronczewski jako Pershing w Symetrii 2?

3

Zgodzilismy sie, ze druzyna nie jest mocna metnalnie i widac, ze Valdek nie odrobil zadania domowego, a przeciez takie materialy sa juz dostepne w necie od 2013 roku.

0

@jacobFCB Cos tam mowi. Kowin tez duzo nie ugral. Zobaczymy jak wszystko sie dalej potoczy. 

1

@Gosciuu ostatnio to 
„Porwały mnie plemiona zdziczałych tubylców, zbrojnych w maczugi światła, strzały laserowe, ponaddźwiękowe dzidy, kobaltowe proce, paraboliczne bębny, flety bioplazmy, wtórujące podskokom sztucznych serc lub krwawych, wydartych z piersi trupów jeszcze nie ostygłych. O, drogi Panie Hrabio, jakże mi daleko do dworu ukrytego w sadach, do komnaty ksiąg pełnej, gdzie rozmowy wiedliśmy przy kawie, wonnej kawie słodzonej z cukiernicy srebrnej!”

i to:
Z szeregu dawnych moich dni niektóre Odchodzą, rosną i stają na czele Armii pobitej dni mojego życia…
http://keraunos-takiesobieprzemylenia.blogspot.com/2015/01/mcxix-antoni-sonimski-odszczepieniec.html

2

@bartekvisca  Przeciez bycie bunczucznym, to element kibicowania - w tym sensie , ze kazda druzyna takich kibicow posiada.  Przciez nie mozna kibicowac caly czas w tens sposob: "oj prze kazdym trzeba miec szacunek, oni moga z nami wygac, kurde ale silna druzyna. troche pokory." Kibicowanie to emocje, a emocje to skraje uczucia. Nawet najlepsze el Clasico bez kibicow byloby najwyzej srednie.Zreszta Twoj wpis tez bazuje na emocjach i fajnie.

0

@kazbychu Szkoda, ze nie bedzie chociaz jednego normalnego goscia, jednego uniostceptyka. 

2

Ania Tybor 4k.

Tybor jest 4-krotną Mistrzynią Polski w ski alpinizmie (narciarstwo wysokogórskie), instruktorką narciarstwa alpejskiego a na codzień pracuje jako architekt. Jej największą pasją są góry. Każda wolną chwilę spędza spędza w nich, biegając po ich szczytach, wspinając się czy zjeżdżając na nartach ekstremalnymi zjazdami. Ma już na swoim koncie kilka wyższych szczytów takich jak Mont Blanc, Kazbek, Elbrus czy Pik Lenina. Teraz chce iść wyżej. Jej marzeniem jest zjazd na nartach z 8-tysiecznika...

1

@kubix05 Mega ujecie. Spoko gostek.

4

@Nano22 Najlepsze porownanie to chyba pozycjonowanie stron w google. Pierwsza, druga ok, ale nastepnych juz sie nie chce przegladac. Psychologia. Takie szczegoly sa wazne w polityce. A gdy kampania ma cos z przecen z Lidla, to kazda, chociazby najmniejsza rzecz moze miec wplyw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?