Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss A masz link?
0
@Cochise Ja chetnie zobacze. PS. Jest tam w koncu wyjasnione, czy Hitler wiedzial czy nie wiedzial? :)
0
@SeeleyBooth Hehe.
0
@michal26 Ostatni kastrat. Wymiata. Dobrze, ze przypomiales, musze sobie znowu 12 Malp obejrzec.
0
@SeeleyBooth Nie zmieniaj tematu. Mucha to fajna babka.
1
@SeeleyBooth Nie znam zbyt wielu. Bobby McFerrin jest spoko, ale nie zawsze wystepuje acapella.
0
@SeeleyBooth Tobie tylko jedno w glowie. PO = prawa obrona, bo ona przeciez kiedys w pilke grala, zobacz jej nogi.
1
Macie jakis ulubionych wykonawcow acapella?
0
@SeeleyBooth Mowisz? To ta, ktora w Mlodych Wilkach grala? Wtedy niezla, teraz tylko PO. :)
0
@SeeleyBooth Mucha calkiem ladna babka - ta z PO.
0
Jest juz nowa muzyka elektroakustyczna (nr 40). Nie wiem, czy dobra, bo jeszcze nie przesluchalem.
https://www.mixcloud.com/el-stacja/muzyka-elektroakustyczna-nr-40-1159-20190531/ Prowadzenie: Marek Kwiatkowski
1
@kerouac Szkoda, ze nikt tematu nie pociagnal. MI sie nie chcialo, bo zbyt obszerny. Pewnie Korwin by powiedzal, ze cywilizajca bialego czlowieka rzadzila swiatem, bo miala swoje zasady : prawo rzymskie itd.
0
@kerouac Jawohl, wlasnie edytowalem.
1
@JimMorrisonFCB To po meczyku polecasz herbatke owocow z Herbapolu. Ja na przeziebienie zawsze malinke z Herby wypijam, ale syrop.
1
@kerouac Slabo dzis kojarze. DAwna niemiecka?
Aaaa chodzi Ci o walute.
0
@JimMorrisonFCB To byla ta pomaranczowa czy taka niebieskawa, czy to byla ta Agassiego (oversize)? Pewnie zostane przy Yonex, naciag w sumie tez ogromnie wazny.
0
@kerouac RIP? rim mi sie z czym innym kojarzy :D
1
@kerouac Pamietam jaka to kiedys byla marka: Blackberry, a teraz?
1
@JimMorrisonFCB Tak. Najpierw Major/Technifibre, potem Wilson, potem Babolat i Prince, ale najbardziej jednak chyba Yonex.
Wiem, ze Ty grasz, ale kontuzja. Head masz? Ja nigdy tym nie gralem.
0
@snoopdegie Jakos maja zahaczyc o temat.
2
@kerouac PiS, Jabuszko i Colon (yerba) A tak na serio? Mizuno, Brooks, Yonex, Barao, Technics, Meindl, Haglöfs- to tak na szybko, ale moz sie cos przypomni. -Baltona
0
Piotr Fronczewski jako Pershing w Symetrii 2?
3
Zgodzilismy sie, ze druzyna nie jest mocna metnalnie i widac, ze Valdek nie odrobil zadania domowego, a przeciez takie materialy sa juz dostepne w necie od 2013 roku.
0
@jacobFCB Cos tam mowi. Kowin tez duzo nie ugral. Zobaczymy jak wszystko sie dalej potoczy.
1
@Gosciuu ostatnio to
„Porwały mnie plemiona zdziczałych tubylców, zbrojnych w maczugi światła, strzały laserowe, ponaddźwiękowe dzidy, kobaltowe proce, paraboliczne bębny, flety bioplazmy, wtórujące podskokom sztucznych serc lub krwawych, wydartych z piersi trupów jeszcze nie ostygłych. O, drogi Panie Hrabio, jakże mi daleko do dworu ukrytego w sadach, do komnaty ksiąg pełnej, gdzie rozmowy wiedliśmy przy kawie, wonnej kawie słodzonej z cukiernicy srebrnej!”
i to:
Z szeregu dawnych moich dni niektóre Odchodzą, rosną i stają na czele Armii pobitej dni mojego życia…
http://keraunos-takiesobieprzemylenia.blogspot.com/2015/01/mcxix-antoni-sonimski-odszczepieniec.html
2
@bartekvisca Przeciez bycie bunczucznym, to element kibicowania - w tym sensie , ze kazda druzyna takich kibicow posiada. Przciez nie mozna kibicowac caly czas w tens sposob: "oj prze kazdym trzeba miec szacunek, oni moga z nami wygac, kurde ale silna druzyna. troche pokory." Kibicowanie to emocje, a emocje to skraje uczucia. Nawet najlepsze el Clasico bez kibicow byloby najwyzej srednie.Zreszta Twoj wpis tez bazuje na emocjach i fajnie.
0
@kazbychu Szkoda, ze nie bedzie chociaz jednego normalnego goscia, jednego uniostceptyka.
2
Ania Tybor 4k.
1
@kubix05 Mega ujecie. Spoko gostek.
4
@Nano22 Najlepsze porownanie to chyba pozycjonowanie stron w google. Pierwsza, druga ok, ale nastepnych juz sie nie chce przegladac. Psychologia. Takie szczegoly sa wazne w polityce. A gdy kampania ma cos z przecen z Lidla, to kazda, chociazby najmniejsza rzecz moze miec wplyw.