Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartekvisca Przeciez bycie bunczucznym, to element kibicowania - w tym sensie , ze kazda druzyna takich kibicow posiada. Przciez nie mozna kibicowac caly czas w tens sposob: "oj prze kazdym trzeba miec szacunek, oni moga z nami wygac, kurde ale silna druzyna. troche pokory." Kibicowanie to emocje, a emocje to skraje uczucia. Nawet najlepsze el Clasico bez kibicow byloby najwyzej srednie.Zreszta Twoj wpis tez bazuje na emocjach i fajnie.
0
@kazbychu Szkoda, ze nie bedzie chociaz jednego normalnego goscia, jednego uniostceptyka.
2
Ania Tybor 4k.
1
@kubix05 Mega ujecie. Spoko gostek.
4
@Nano22 Najlepsze porownanie to chyba pozycjonowanie stron w google. Pierwsza, druga ok, ale nastepnych juz sie nie chce przegladac. Psychologia. Takie szczegoly sa wazne w polityce. A gdy kampania ma cos z przecen z Lidla, to kazda, chociazby najmniejsza rzecz moze miec wplyw.
4
Ilosc glosow na poszczegolnych kandydatow Konfederacji. Ciekawe, ze tak malo zebral Sosnierz - ale startowal z miejsca nr 10, o co mial pretensje.
https://pbs.twimg.com/media/D76aZLNXoAAG1sJ?format=jpg&name=small
11
@Kubix93 Mi tez taki kumpel by nie pasowal.
5
Legenda Barcelony Johan Neeskens - przeniosl sie do Blaugrany z Ajaxu w 1974 roku, majac 22 lata. 45 lat pozniej Frenkie de Jong, bedac rowniez w wieku 22 lat, wykonuje podobny ruch. Zobaczymy jak bedzie.
4
Dojada nas...
SM Caen U13 vs JS Kabylie U13
https://external-preview.redd.it/GQUQlyyhxKjxyJBj30FtH7hnP-i8nTm6cCwvKDtXOkI.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=89468baba6381b88e9b37b17958840f50ef3741f
0
@kkbarca "Valdek powtarzal - nie sa w mocni w ataku, za to my w obronie. Nie sa mocni w ataku za to my w obronie"
1
@sidzej Valverde przypadkiem nie jest w Grecji?
2
@sidzej Wyrasta sie z Korwina. Wyrosnie sie z PiSu?
1
@damianex10 Tam dorwali Escobara?
0
@SuperPatsonFCB A jak tam ruszanie na wzniesieniu, umiesz juz? Gratulacje
1
Do tych, ktorzy lubie jedzic palcem po mapie, to znaczy kursorem po mapach gugla czy innych. Polecicie jakies ciekawe miejsca, ktore dobrze widac ? Ja ostatno ogladalem troche Rio - Favela Rocinha oraz Medellin.
20
To wyciąganie wniosków powtarza się coraz cześciej.
0
@Lamora tak :)Footroll czytał w ten sposób niektóre komentarze
1
@koksik2700 Ciezka sprawa z tym Neymaren. Ja nie wiem, czy on dojrzal w PSG, ma sie wraznie, ze mentalnie nie, ale moge sie mylic. Zobaczymy co zaprezentuje na CA.
0
@Lamora Dobre, ale chyba policzek dla nas :) jako klientow.
0
@koksik2700 Pamietam tez ile bylo narzekania na _Ney, ze holuje, ze sztuka dla sztuki, itd.
3
Rio, Maracana. Fajna fota stadionu.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/Aerea2_maracana.jpg/2880px-Aerea2_maracana.jpg
3
Koszulki kapitanow, ktorzy prowadzili swoje druzyny do zwyciestwa w LM, od czasu zmiany nazwy z Pucharu Europy Mistrzow Krajowych.
https://preview.redd.it/md33vz5n7j131.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=e9ecdb98232d6f3c7cd460e732aaef6e7d227712
ps. dwoch brakuje, ale chodzi o Tasotti i Blinda
1
@antoniabc@Pyziol @erykkanciano1233 Kolega @elmayakos polecal tez Eyetime. Moim zdaniem rozniec sa momentami odczuwalne. Ja na przyklad nie lubie telfonowac prze Telegram, ale przez Eyetime, Line czy Viber juz tak.
2
@Boberson @sidzej @Nano22 Wiem, ze po jej twicie powstalo kilka kontr-memow ktore wypominaja jej zebranie o dotacje.
https://pbs.twimg.com/media/D7qYNb_XoAETIM9?format=jpg&name=4096x4096
1
Shot of the Day. Monfils.
0
@michal26 A co sadzisz o malym tescie z WoS i lub/symbolicznej oplacie za mozliwosc glosowania?
1
@Kamiloza91 Gdy sie zobaczymy - czyt. nigdy ;)
0
@Kamiloza91 Ok, przekaze mu.
19
Grzegorz Braun poinformował dziś na FB: doniósł na samego siebie do prokuratury, by ta zbadała czy jest tzw. ruskim agentem! Doniósł też na kilka innych osób, które twierdziły, że nim jest. Osoby te nie zgłosiły tego do prokuratury, co jest w jego mniemaniu przestępstwem.
0
@TheNekro94 W sumie szkoda, ze nie powiedzial czegos o mniej oczywistych wyborach.