0

@ranger3120 Moznaby tez pomyslec nad susznym miesem, ogolnie suszonymi / fermetnowanymi/ wedzonymi rzeczami.W Rosji jest sklep, w ktorym mozna kupic jedzenie kosmonautow.

0

@Pyziol Ja tam najchetniej bym zrezygnowal z Whatsappo itd, ale tak jak pisal @antoniabc - niewielu moich znajomych chce zmieniac komunikatory.

4

@ranger3120 Veganskie salami, latte z koziego mleka, chleb bezglutenowy, krafta bezalkoholowego i czekolade fair trade z ksylitolem.


;) A tak na serio, to bym zabral puszki, konserwy jak nasz Jerzy Kukuczka w Himalaje.

0

@Pyziol tego nie znam .

0

@erykkanciano1233 Z tej dwojki Whatsapp, ale to i tak chyba jedna firma.Telegram fajny, Threema - szwajcarska, Signal, Line i RAkuten Viber.

2

Dziennik Telewizyjny 30.05.1989. Tragedia na Przełęczy Lho La.

/video/1
Włodzimierz Szaranowicz. Dobre komórki wtedy były (nagranie ) 

1

Brasil 1994. Króciutki filmik, ale kilka naprawde świetnych  ujęć gry. 


A tutaj skróty meczów plus reklama Corsy w języku portugalskim plus klasyczny, śmieszne elementy dźwiękowe .

0

Podróż śladami Roberta Mooga. Dokument jego córki Michelle Moog-Koussa,Electronic Voyager: Retracing Bob Moog’s Sonic Journey - Zwiastun.

0

@lukaszbarca15 Tez padl ten argument w podkascie, ale sa firmy, ktore na takich rzeczach kase trzepia. Termin nie wzial sie znikad.

0

@Danny Gaucho Moj kumpel (serio!!!) ma zawsze zakladke w ktorej jest kategoria : glasses ;D

0

@Danny Gaucho ja mam takiego 


0

@Nigaki Brawo, znalazlas w naszym jezyku, czy anglickim? Tak, chodzi o zaufana osobe, ktora wykasuje takie rzeczy z kompa, czy spali gazetki.Taki podcast sluchalem dzis i padl ten termin, to sie zainteresowalem. Tematem byl, co z nasza cyber spuscizna po smierci.

0

@Tom0VeB Porn buddies = wtf . Nie. 

3

@Nigaki Nieee, to za oczywiste. 

0

@TheNekro94 @Socjopata No moze tez zalezec od stopnia schapania - niestety mi sie skojarzylo od razu :=)

0

@FutbolowyJanusz Zara, zaraz.

0

@MatiVEB25 Hehe, no ciezko bo wiadomo co wyskoczy, ale mozna znalezc.

0

@KapiFCB Nie, to by bylo za latwe.   

0

@Cave Hehe, moze ktos bedzie wiedzial. W sumie to jest dosc ciekawe.

48

@rado_Barca Pytanie, czy mamy jeszcze kolano, w ktore mozemy strzelic.

0

Slyszeliscie o tzw. porn buddy?

0

@TheNekro94 Hehe. Polowa znajomych odgadla, druga nie :)

4

Fajne dla dziewczyny? ;)
http://tiny.cc/fu1j7y

0

@Witekk10 Wiele mnie wciagnelo i rzadko, naprawde rzadko rezygnuje. Przy El Chapo zrezygnowalem. 

1

@Mathew86 Za to komentarz pierwsza klasa. Daj mi sie pobawic, ok?

0

Ankieta.
Komu kibicujesz w Copa America?
http://www.strawpoll.me/18081152

1

@Skaramuczi Ten Boateng wcale taki drewniany nie byl, solidny napastnki. U nas sie cos z nim porobilo. 

94

Dziennikarz pyta Deschampa o lewonoznych obroncow. 
Dziennikarz "Jest Diallo, Zagadou, Lenglet, Kimpembe, Umtiti..."
 Deschamps: "Zapomina pan o Laporte?"
 Dziennikarz: "Nie, to pan o nim zapomina".

0

http://www.inorock.pl/
24.08.2019 festiwal  w Inowroclawiu. Wystapi min. Anatehema. Bilety 159 zl. Patronem jest rockserwis.pl - Piotr Kosinski (znany kiedys z Nocy Muzycznych Pejzazy w Trojce)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?