Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Chwytliwy Tylko tym zdaniem automatycznie zarzucamy Leo brak ambicji/minimalne ambicje.
0
Amsterdam 2020. Just football, czy moze kontynuacja How was Spain?
0
@ściah, Wiadomo, ze praktyce nie zawsze wychodzi, ale maksyma Cruyffa (?) : "Jesli sie waha, to juz nie jest nam potrzebny" jest w duzej mierze wlasciwa. Jesli ma byc to wiecej niz klub, to musi byc automatycznie czyms elitarnym. Suarez zawsze marzyl o grze dla Blaugrany, zreszta nie tylko on. Wydaje mi sie, ze branie zawodnikow z tego klucza, a nie z lapanki czy z koniecznosci, to najlepszy strategia na utrzymanie marki, a marka to dzis wszystko. @Cochise , @kerouac
1
@Mr8lack Kto wie, czy nie ma w tym ziarna prawdy. Patrzac na mowe ciala Messiego to ostatnimi czasy bylwal zirytowany gra swoich kolegow - na zasiadzie - "turwa, nie mam z kim grac."Kolega nizej pisze o konferecji prasowej. Wiadomo, ze zawsze trzeb brac poprawke na takie rzeczy: cos sie pisze, mowie, a co sie robi. Do przemyslenia. Mnie zawsze tez zastanawialo, czy z tym samym skaldem i w tych samych warunkach (slaby Coutinho, kontuzjowany Dembele) inny trener ugralby wiecej. Pytanie bez odpowiedzi.
0
Colon vs Atlético River Plate 3-1 Copa Sudamericana
0
Google zmienia sposób indeksowania stron. Mobilne są najważniejsze. https://www.dobreprogramy.pl/google-mobile-first-indeksowanie-stron,News,102141.html
1
@Q55 Arrigo Sacchi, Ottmar Hitzfeld, Carlos Alberto Parreira, Roy Hodgson
1
Nie wiem kto budowal Patowi te gitare, ale dzwiek jest zacny. Strojenie to inna sprawa.
0
@Misanthrope Masz ulubiona?
0
@Misanthrope Jedna z lepszych kapel tej planety. Nie nagrali zbyt wiele, ale kazda plyta to degustacja. Solo znam tylko Eye of the Hunter Brendanna i rozne kolaboracje Lisy np. z Klausem Schulze.
1
Childern of the Sun - Dead Can Dance. Lise znacie pewnie ze sciezki dwiekowej do Gladiatora. Ktos wie, na jakim, chyba sredniowiecznym instrumencie ona tu gra?
21
@Cochise Zapomniales o: "Poza tym uważam, że La Ramble należy zniszczyć"
0
@Misanthrope @Kamiloza91 Czy to jest jakis paradokument, czy serial fabularny? Jakies inne seriale, ktore przypominaja jego klimat?
3
Stare, ale jare. Korwin przeglada internet. La Ramble?
0
@Delolen Ja jakoś nie miałem edukacji seksualnej, a lewica ma jakąś obsesję na temat seksu natomiast socjalista myli się zawsze.Wziete z generatora Korwina. http://jimmyweb.pl/jkmgen/
4
@BarcaInfo Niedawno ktos pisal o tym, ze sie zmienil, na trenigach piewszy itd.
0
Czekamy na najzabawniejszy komentarz pod tym zdjeciem Valverde. Glownie chodzi mi o mysli Valdka, ale moze byc cos innego. https://pbs.twimg.com/media/D7ryMVbWkAASwOV.jpg
0
Mike Tyson lubi la Ramble. https://gph.is/1jkh65a
0
Kilka osob proponuje jakis podklad muzyczny do tej karuzeli (Benny Hill, Florence and the Machine).A ja to: meskie granie Thela Hun Ginjeet anagram Heat in the Jungle King Crimson.
1
@BlaseR9 Chyba cos jest na rzeczy. Podobno mial do niego powiedziec w srogim tonie: "plata o plomo!"
0
Liverpool zalozyl oficjalne konto na TikToku.
2
Za kilka chwil w radiowej Trojce kolejna el-audycja. Nie mam jeszcze info, ktory z elektronicznych muzykow bedzie tym razem gosciem, ale zapraszam do sluchania. Ostatnio byly swietne.Prowadzacym jak zwykle jest legenda - Jerzy Kordowicz.
1
Podobno Neymar opuscil trening z bolem kolana. Podobno.
0
@Kompletny Nie pamietam w sumie, kiedy on sie w Barcelonie na dobre pojawil. Z Robsonem? @Janiama moze Ty?
0
Diana Baset, metalowy taniec brzucha.
0
@Kompletny Faktycznie podobny, ale raczej nie.
0
@Janiama Dobrze. Nie Popescu. 1992.
0
Coutinho i cwiczenia na nogi. Zaraz Ronaldo zajdzie go od tylu i ...
0
@LeoMessi1994 Nie.
1
Szybki kwiz. Tych dwoch, kto to i kiedy? https://pbs.twimg.com/media/D7rYI_UXsAANsSB?format=jpg&name=900x900