Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Juz za pol godziny rozpocznie sie msza swieta z Cupertino.
1
@NeroTFP teren po prostu zaznaczyl.
4
Nauka hiszpanskiego z Pablo Escobarem - lekcja nr 3 Coma mierda.
1
Recenzja namiotu ZPacks Duplex (2,5 tysiaca plus 900 clo).
0
LOTR? Gone?
2
@Yosemite jak w maselko
1
@justfootball ja sie ucze. Dzis pierwsza lekcja.
i od razu druga
6
@Yosemite potwierdzasz?
1
Pewnie kazdy zna, ale jesli nie to klasyk 1 z 10.
3
Danny Boyle ironicznie, acz wnikliwie o współczesnej młodzieży szkockiej - bez perspektyw, ale ze skrywanymi wielkimi możliwościami. Plus Ewan McGregor na granicy brawury. Klasyka nowego kina brytyjskiego. Pozycja obowiązkowa: Trainspotting (1996) - WT 22:45 Paramount Channel
11
@deyna2018 nie ogladalem, ale nauczylem sie od indoktrynatow z LR, ze Ester.
3
Kilka legendarnych skladow Arsenalu.
https://www.fourfourtwo.com/features/ranked-the-10-best-arsenal-sides-ever
2
Gambit Krolowej.
Association - Along Comes Mary
1
@NaFazieHitman Gremlin Gizmo?
2
@Tomo1989 Ze Zverevem odpadl.
0
@NaFazieHitman no wlasnie nie idzie.
9
Fauna Australii powieksza sie. Odnalezione dwa nowe ssaki.
https://www.smh.com.au/politics/federal/australia-s-biodiversity-just-got-a-lot-richer-two-new-mammals-discovered-20201106-p56c77.html
1
@patry295 a tak, pamietam jak zdjecie wstawiales.
https://lumiere-a.akamaihd.net/v1/images/freesolo-mobile-940x1080-v2_83915fa4.jpeg?region=0,0,940,1080
A tak na sero to gdze to?
0
@patry295 niestety nie, ale troche mnie ciagnie. A Ty?
2
@Yosemite slynna Trojca
8
4
Startrekowe kociaki.
https://pbs.twimg.com/media/EmZia3dWMAA0x-v?format=jpg&name=large
1
@NeroTFP dokładnie
3
@BarcaInfo Pep motorycznie i taktycznie jak zwykle przygotowany bez zarzutu .
2
Starozytni kosmici wjechali na La Ramble.
2
Ogladalem wczorej pierwszy odcinkek Gambitu Krolowej
Jest solidnie.
2
@BlaseR9 No wlasnie Kashmir robi robote na PG, a na Houses - No Quarter, Song Remains the Same i Rain Song.
4
@Chakalaka Albumy Led Zeppelin 1-4, a nawet plytna nr 5 to muza po prostu genialna. Legendarne albumy.
Z czworki ulubione utwory to
"When the Levee Breaks"
"The Battle of Evermore"
"Going to California"
"Misty Mountain Hop"
"Four Sticks"
2
@Yosemite zdecydowanie
7
@sebasek99 Najman, Footroll, Gonciarz oraz Scheuring Wielgus maja, Mentzen chyba tez.