Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
"Państwo jest jak niemowlę – z jednej strony ma ciągły apetyt, z drugiej nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje czyny." - (podobno) Ronald Reagan.
1
@Nigaki a dla Ciebie mamy to na dobry poczatek dnia
https://www.0711talents.de/wp-content/uploads/2020/09/0711-Talents-Palina-Power-aka-Palina-Rojinski.jpg
https://www.jolie.de/sites/default/files/styles/image_gallery360w/public/2019-04/palina-rojinski-busen-600x800-1964494.jpg.jpeg?itok=XlXoRoX_
1
@Nano22 Mnie sie matero - szczegolnie to duze na alumionwychm stelazu czesto przewraca podczas transportu np samochodem lub w domu. Mialem kiedys Torbe od Pajerito ale bylo srednio stabilna. Sa torby ze skory, ktore maja twarde dno i przegrode z drewan w srodku - stoi naprawde pewnie lub tak jak na tym zdjeciu polaczenie torby i koszyka i wtedy masz pewnosc, ze yerba termosi itd sie nie przewroci i syfu nie narobi.
Tutaj na stole u Cavaniego
1
Czy ktos z mateistow posiada to cudo?
Slownik przetlumaczyl - doniczka ze skory surowej - materas en cuero crudo
http://www.artesanosunidos.com.uy/imagenes/productos/foto_778_1.jpg
@Nano22 @ViscaBarca123 @Kidd @YoNoEntiendoNada
4
@Shapiro do tej akcji jest ogolnie mem z George Weah.
"Thanks Iza" :)
2
@NeroTFP a jak kanapka, to i yerba
5
Lesny Bar.
Komu się marzy zimne piwo na szlaku, a w zimie grzane wino aby się trochę rozgrzać? Pewnie każdemu. Te i inne atrakcje oferuje samoobsługowy, leśny bar w Horni Lipova w czeskich Górach Rychlebskich. Dlaczego samoobsługowy? Bo sam decydujesz co bierzesz, a opłatę za wszystko uiszczasz do skrzyneczki. Zero obsługi, zero ochrony. Ktoś by pomyślał Eldorado… I po co za to płacić, skoro nikt nie pilnuje? Ano po to aby być uczciwym i tacy są tutaj ludzie, gdyż właściciel baru zapewnia, ze świetnie na nim zarabia…
http://manawpodrozy.pl/lesny-bar-w-horni-lipova-gory-rychlebskie/
1
Pomnik Milesa Davisa w Montreux.
https://pbs.twimg.com/media/EmUJ3IbW4AEldGY?format=jpg&name=large
2
@Slazmi caly czas ogladasz?
7
My zabijamy czas, a on nas.
https://pbs.twimg.com/media/EmUdGGbXMAEEDc9?format=jpg&name=small
0
@Lares ta
. -
1
Bramka Jesusa.
https://streamja.com/5rXvl
0
@Moriarty zaplacilem 12 zl, ale po znajomosci.
2
@kerouac a ja wlasnie nie wybrzydzam. No kurde, to lepiej dla Ciebie gdy opusci Donaldsa.
6
@kuz Ty, a jak to byla sol? J prdl
5
Yerba Mate Puntero.
Malo pylu, bardzo dymna i wyraznie kwaskowa. https://salemmaonline.com.py/products/7840862000038.png?v=2
3
@kerouac brzydka nie jest, chociaz jak na Slowianke, to srednia.
Juz lepsza jest Jarek Jakimowicz.
3
Zycie mnie zabija. Anestehesia.
0
@Ratamahatta kiedys to ludzie brali udzial w dyskusjach, a dzis tylko zakladaja nowe watki ;)
3
@Chakalaka uwielbiam ten album. Frogs wymiata.
0
@NeroTFP ladny strzal
9
luzy na zaworach
https://pbs.twimg.com/media/EmS4OJqW4AIhJAe?format=jpg&name=small
1
@itmustbejoke krwiożerczy kapitalizm
0
Trump bedzie walczyl niczym Czarny Rycerz.
2
@Yosemite szczegolnei w meczu z Rosario bylem rozdarty.
1
Barca
"we won this match, by a lot!"
0
Panie i Panowie - Prezydent Stanow Zjednoczonych
F.Z. Plastic People
Take a day and walk around
Watch the nazis run your town
Then go home and check yourself
You think we're singing 'bout someone els
3
@NeroTFP typowy Cavani - nie pieroli sie w tancu.
1
@Cadafaz waruny ma - jeden z szybszych forehandow i serwow na tourze.
1
@Cadafaz o serio, tak po pozamiatal? Musze skorty zobaczyc.