6

"Państwo jest jak niemowlę – z jednej strony ma ciągły apetyt, z drugiej nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje czyny." - (podobno) Ronald Reagan.

1

@Nano22 Mnie sie matero - szczegolnie to duze na alumionwychm stelazu czesto przewraca podczas transportu np samochodem lub w domu. Mialem kiedys Torbe od Pajerito ale bylo srednio stabilna. Sa torby ze skory, ktore maja twarde dno i przegrode z drewan w srodku - stoi naprawde pewnie lub tak jak na tym zdjeciu polaczenie torby i koszyka i wtedy masz pewnosc, ze yerba termosi itd sie nie przewroci i syfu nie narobi.

Tutaj na stole u Cavaniego


1

Czy ktos z mateistow posiada to cudo?
Slownik przetlumaczyl - doniczka ze skory surowej - materas en cuero crudo
http://www.artesanosunidos.com.uy/imagenes/productos/foto_778_1.jpg

@Nano22 @ViscaBarca123 @Kidd @YoNoEntiendoNada

4

@Shapiro do tej akcji jest ogolnie mem z George Weah.
"Thanks Iza" :)

2

@NeroTFP a jak kanapka, to i yerba


5

Lesny Bar.
Komu się marzy zimne piwo na szlaku, a w zimie grzane wino aby się trochę rozgrzać? Pewnie każdemu. Te i inne atrakcje oferuje samoobsługowy, leśny bar w Horni Lipova w czeskich Górach Rychlebskich. Dlaczego samoobsługowy? Bo sam decydujesz co bierzesz, a opłatę za wszystko uiszczasz do skrzyneczki. Zero obsługi, zero ochrony. Ktoś by pomyślał Eldorado… I po co za to płacić, skoro nikt nie pilnuje? Ano po to aby być uczciwym i tacy są tutaj ludzie, gdyż właściciel baru zapewnia, ze świetnie na nim zarabia…
http://manawpodrozy.pl/lesny-bar-w-horni-lipova-gory-rychlebskie/

1

2

@Slazmi caly czas ogladasz?

7

0

@Lares ta
. -

1

0

@Moriarty zaplacilem 12 zl, ale po znajomosci.

2

@kerouac a ja wlasnie nie wybrzydzam. No kurde, to lepiej dla Ciebie gdy opusci Donaldsa.

6

@kuz Ty, a jak to byla sol? J prdl

5

Yerba Mate Puntero.
Malo pylu, bardzo dymna i wyraznie kwaskowa. https://salemmaonline.com.py/products/7840862000038.png?v=2

3

@kerouac brzydka nie jest, chociaz jak na Slowianke, to srednia.
Juz lepsza jest Jarek Jakimowicz.

3

Zycie mnie zabija. Anestehesia.


0

@Ratamahatta kiedys to ludzie brali udzial w dyskusjach, a dzis tylko zakladaja nowe watki ;)

3

@Chakalaka uwielbiam ten album. Frogs wymiata.

0

@NeroTFP ladny strzal

9

1

@itmustbejoke krwiożerczy kapitalizm

0

Trump bedzie walczyl niczym Czarny Rycerz.


2

@Yosemite szczegolnei w meczu z Rosario bylem rozdarty.

1

Barca
"we won this match, by a lot!"

0

Panie i Panowie - Prezydent Stanow Zjednoczonych
F.Z. Plastic People



Take a day and walk around
Watch the nazis run your town
Then go home and check yourself
You think we're singing 'bout someone els

3

@NeroTFP typowy Cavani - nie pieroli sie w tancu.

1

@Cadafaz waruny ma - jeden z szybszych forehandow i serwow na tourze.

1

@Cadafaz o serio, tak po pozamiatal? Musze skorty zobaczyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?