Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka to nie jest kraj dla starych Trumpow.
1
@Yosemite ciekawie jakby w Barcelonie wypadl.
1
Prawie Forrest.
0
@Kamilos84 @zmiter912576
Chociaż zeszly sezon ;)
1
@kerouac Bo on gra w ogorkowej na mizerie niemieckiej. W LM juz Bayern nie jest taki mocny.
U mnie Bayern to Real jesli chodzi o antypatia, wiec troche zaluje, ze akurat dla tego klubu strzela jak na zawolanie.
4
Mitt Romney
Ann and I extend our congratulations to President-elect Joe Biden and Vice President-elect Kamala Harris. We know both of them as people of good will and admirable character. We pray that God may bless them in the days and years ahead.
1
Hummels samara gorsza niz u Suareza.
2
Alan Parker o młodzieży ze slumsów Dublina, która odnajduje nadzieje dzięki muzyce soulowej. Ku pokrzepieniu nie tylko dublińczyków. Scenariusz został oparty na powieści Roddy'a Doyle'a. Plus rewelacyjna ścieżka dźwiękowa: The Commitments (1991) - SB 21:00 Nowa TV
0
@Bernard777 tu .
0
Rzuty karne - loteria czy jednak umiejetnosci i psychika?
0
Messi i Bravo miły gest
1
Szkoda - Mogla być druga bramka Dembele
0
Suarez za sedzia
0
A Leeds co? .
5
Jakoś mi żal Pazury w tej reklamie Vectry.
1
Obronca wiedzial, że go Dwmb na zamach weźmie , ale i tak nie mógł nic zrobić :)
0
@Yosemite zajeisty Napascior
2
@Chakalaka no i bardzo dobrze.
3
@Yosemite klasyka, ale malo z nia filmow widzialem.
0
@kamilo0066 przekladalem ten film od lat i w koncu go nie obejrzalem ;(
@magic10
2
@kewin Lukas Lacko zamiescil to dzis odnosnie AO @Encore @mekston
https://pbs.twimg.com/media/EmJkEfuW0AYt-yL?format=jpg&name=large
2
@cracker Nie wiem. Marc gra kosmos, ale babolki tez mu sie przytrafialy. Taka praca.
0
@mekston Gdy Pete zdobywal swoj 14 GD, to wszyscy mowili, ze ten rekord juz nie zostanie pobity...
2
@Slazmi no i Laskowski taki odminiony, juz nie zartuje w co drugim zdaniu.
0
@FC1899Barca Szukam od dluzszego czasu takich impresji. Facet mial kanal - lowca burz czy cos takiego w Stanach i czesto w podkladzie lecial fajny ambient.
1
@FafitFCB jest ogien. Borat
0
@Esteban_ no tak, teraz mi sie przypomnialo, ze zna.
0
@msmsms Dorocinski mowi tam angielskim z rosyjskim akcentem?
4
@BarcaInfo no i nawet "buena" od Marca dostal
2
@Slazmi @Chakalaka ale pogral teraz Robertson.