0

@kamilo0066 dokladnie.

4

Artur Bandzior do rzadzacych: "Czy leci w wami pilot?"

1

@Persyfl dobra muza co?

4

@Yosemite dobry duet. Salas i Zamorano tez.

1

@BlaseR9 mega ich lubię.
Podobno Iga Świątek ma obsesję na ich punkcie.

0

Advantage Connors. Podcast tenisowy - Iga, Rafa, Andy Roddick.
https://anchor.fm/brett425/episodes/Andy-Roddick-Conversation--Roland-Garros-Recap-elb7o5

0

@RosjaninBut tzn na stadionie?

8

Jesli ktos lubi Pink Floyd z okresu the Division Bell oraz Camel i Marillion, to na pewno polubi tego goscia (ktory wlasnie z Marillion wystepowal).



7

0

@HK23 gdyby nie przekupni bawarscy sedziowie, to by Atletico wygralo

4

Ale to musi byc uczucie dla Suareza znowu takie wpierdy dostawac od Bayernu.

0

ale mu zeszla .

0

Carasco do Chin wracaj luju.

1

@wroclawianin89 juz zostaw tych rolnikow i tak ich przesladuja.

0

@Triv44 prosze nie

5

SZkoda, ze byl spalony.

1

@BorzyKrzys Za Dziekana to juz bym wolal @Janiama w tym studio. Pisze calkiem serio.

1

4

W przerwie wybierz Koemana, nie Hajto (e?).


2

@pauletaa ogolnie on jest szybki, ale na tle galktycznego Bayernu wyglada na wolengo ;)

0

@Encore setka mial?

2

Konduktor Zizou.

0

@Encore Moje tez nie, ale piekno jest ponadczasowe ;)

ale zabrzmialo

0

@Encore no nie przesadazaj, nie przesadzaj. Dorota Kaminska bardzo ladna babka.

2

0

Bramka Paulinho.


0

Ale presja teraz na naszych,

5

0

@BarcaInfo a myslalem wczoraj, ze mi sie zdawalo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?