5

Jedna z najstarszych fotografii K2 (8611) z roku 1902.
Wykonal ja Szwajcar Jules Jacot-Guillarmod - lekarz i fotograf.
https://pbs.twimg.com/media/EeKL6BoVoAAy7Iu?format=jpg&name=small

0

@Joey czasu nie starczy.

0

@Joey Dextera tez bardzo lubie. Przez Sherlocka nie moglem przebrnac. HoC, Gomorre bede dopiero ogladala. SoA tez kiedys sie zabiore, bo tylko poczatek widzialem.

0

@TheNekro94 mozliwe, ze skora go poszerza. Takie duze to chyba tylko Stanley produkuje, ewenutalnie Termolar z BRA, ale raczej max poltoralitrowe.

0

3

7

@Hiacynk szybko chodzil

3

0

@Joey dla mnie wybitne - Przystanek Alaska, The Wire, Breaking Bad, Battle Star Galactica, Star Trek Deep Space Nine itd.

0

@Joey Nie ogladalem. Co do Peaky to mam mieszane uczcuia. Bardzo mi sezon w Samen Nealem podobal, inne momentami troche sie dluzyly. Jesli chodzi o klimat i scenografie, to swiednie oddali Anglie.
Serial dla mnie dobry, nawet bardzo dobry, ale nie wybitny.

1

@Slazmi fajnie wyglada.
A co do wariata, to jesli nie nawiedzales @tomono to nie jestes.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8750495#comment-8750495

1

@Hosh no i te dudy szkockie w tle. Soundtracki maja moc w sobie. Ja na przyklad zawsze wymiekam przy scenie - "retiring Zhora" z BR.



@Slazmi Co Ty masz w ogole jako avatar?
@Encore orkiestra?

0

@MesQueUnClub_87 zapomnialem o tym filmie, a pamietam, ze niezly byl.

1

Na czy bardziej plakaliscie (o ile w ogole twardziele)?
SPOJLERY Braveheart i Gladiator.

"Go to them"


czy
"Freeedom"

0

Ja mam premium i jestem bardzo zadowolony. Pisanie w czasie bana jest super.
https://www.forcabarca.sk/premium-forum/

0

@Joey tyle lat a emocja wracaja

1

@Joey ale potezne uderzenie

5

Iniesta! .

0

@Kacper1432 taka konstrukcja, tak sie przyjelo - podbnie zreszta jak mitem jest myslenie, ze repka Canarinhos grala tylko radosny futbol.

0

@Joey faul tam byl. Duzo szczescia mieli Hiszpanie.

0

@Joey przypomnial mi sie wlasnie Capdevila

1

@Joey ale wuwuzela daje po uszach

0

@mikiiki ale tam Casillas wyciagnal. A teraz Villa setka.

4

@DonAndresFCB oby taki byl Leo w jego wieku, ale nie dla Milanu.

0

Robben... .

1

@JimMorrisonFCB byl w Mad Maxie, zawsze myslalem, ze to kundel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?