Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jedna z najstarszych fotografii K2 (8611) z roku 1902.
Wykonal ja Szwajcar Jules Jacot-Guillarmod - lekarz i fotograf.
https://pbs.twimg.com/media/EeKL6BoVoAAy7Iu?format=jpg&name=small
0
@Joey czasu nie starczy.
8
Izera. Pytania?
https://pbs.twimg.com/media/EeFV9EWXoAEKZiX?format=png&name=medium
0
@Joey Dextera tez bardzo lubie. Przez Sherlocka nie moglem przebrnac. HoC, Gomorre bede dopiero ogladala. SoA tez kiedys sie zabiore, bo tylko poczatek widzialem.
0
@TheNekro94 mozliwe, ze skora go poszerza. Takie duze to chyba tylko Stanley produkuje, ewenutalnie Termolar z BRA, ale raczej max poltoralitrowe.
0
@PuszkinFan nie.
3
Zacny termos. Wyglada na 2-litrowy.
https://i.pinimg.com/originals/8f/b1/1b/8fb11ba6c81420d0bb8d2faa3ffeabe2.jpg
#Agüero
7
@Hiacynk szybko chodzil
3
Przyszla i smakuje bardzo dobrze, klasycznie. Yerba Primera Cita z polnocnej Argentyny - Leandro N. Alem w prowincji Missiones.
Stamtad pochodzi tez klub pilkarski Club Leandro N.Alem (grajacy w Primiera C).
https://seeklogo.com/images/C/club-deportivo-y-mutual-leandro-niceforo-alem-logo-8536B84720-seeklogo.com.png
https://preview.redd.it/uqix3ouhyy051.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=8bbbccb8e0e6c3688e8829a789368460e40b69b9
https://basigma.com/producto/yerba-mate-primera-cita-bulto-10-x-500-gr/
@Kidd @Lamora @ViscaBarca123
0
@Joey dla mnie wybitne - Przystanek Alaska, The Wire, Breaking Bad, Battle Star Galactica, Star Trek Deep Space Nine itd.
4
@MichalZZZ Palina.
https://pbs.twimg.com/media/EUIkb9ZXgAYKkHK.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CMrrjywVAAAcs6m.jpg
https://i.pinimg.com/originals/e7/ba/02/e7ba022a593d5c195790cd51452fc990.jpg
0
@Joey Nie ogladalem. Co do Peaky to mam mieszane uczcuia. Bardzo mi sezon w Samen Nealem podobal, inne momentami troche sie dluzyly. Jesli chodzi o klimat i scenografie, to swiednie oddali Anglie.
Serial dla mnie dobry, nawet bardzo dobry, ale nie wybitny.
1
@Slazmi fajnie wyglada.
A co do wariata, to jesli nie nawiedzales @tomono to nie jestes.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8750495#comment-8750495
1
@Hosh no i te dudy szkockie w tle. Soundtracki maja moc w sobie. Ja na przyklad zawsze wymiekam przy scenie - "retiring Zhora" z BR.
@Slazmi Co Ty masz w ogole jako avatar?
@Encore orkiestra?
0
@MesQueUnClub_87 zapomnialem o tym filmie, a pamietam, ze niezly byl.
1
Na czy bardziej plakaliscie (o ile w ogole twardziele)?
SPOJLERY Braveheart i Gladiator.
"Go to them"
czy
"Freeedom"
0
Ja mam premium i jestem bardzo zadowolony. Pisanie w czasie bana jest super.
https://www.forcabarca.sk/premium-forum/
3
@Joey https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2020/07/MhspkdcMGaV5ftP7.jpg
3
Van der Vaart i Iniesta.
https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article3847687.ece/ALTERNATES/s1227b/Andres-Iniesta.jpg
0
@Joey tyle lat a emocja wracaja
1
@Joey ale potezne uderzenie
5
Iniesta! .
0
@Kacper1432 taka konstrukcja, tak sie przyjelo - podbnie zreszta jak mitem jest myslenie, ze repka Canarinhos grala tylko radosny futbol.
0
@Joey faul tam byl. Duzo szczescia mieli Hiszpanie.
0
@Joey przypomnial mi sie wlasnie Capdevila
1
@Joey ale wuwuzela daje po uszach
0
@mikiiki ale tam Casillas wyciagnal. A teraz Villa setka.
4
@DonAndresFCB oby taki byl Leo w jego wieku, ale nie dla Milanu.
0
Robben... .
1
@JimMorrisonFCB byl w Mad Maxie, zawsze myslalem, ze to kundel.