1

@badej60 weather bug, ventusky (ewentualnie windy), ICM Meteo, yr,

0

Hypnotized by Fleetwood Mac. Fajna okladka goryla.


1

@Coutinho007 byloby bardzo milo

1

1

@Danny Gaucho kiedys to byly reklamy
#denilson

0

Maxwell czy Filipe Luis?
@Hiacynk

1

Tak sie jedzie z Bawarczykami.


1

Peter Green zmarl kila dni temu.
Jego utwor Black Magic Woman, ktory rozpowrzechnil Carlos Santana.


a tu on i Fleetwood Mac


Muzycy sceny metalowej zlozyli hold temu bluesowemu muzykowi.

3

@macio_944 lezka sie kreci

1

@NeroTFP To boje sie pomyslec ile tysiecy bramek nastukalby Romario, gdyby byl profesjonalista...

0

Zmarla Denise Johnson. Wspolpracowala min. z Primal Scream i New Order.




https://pbs.twimg.com/media/EeAnU7YWsAE2FYD?format=jpg&name=900x900

1

@JimMorrisonFCB on byl w Lost / Zagubionych?

#dharma

2

@AV0CAD0 hehe lub Pontiac Aztek


@TheNekro94

0

@Hosh Cejrowski tez o tym micie kiedys wspominal.

1

@Bobo25 29 to juz jest prawie emeryt.

1

Bez korkow, bez innych samochodow, tylko ta droga. Wybierz samochod.
https://pbs.twimg.com/media/Ed61DaKXkAAAsGo?format=jpg&name=small

7

2

@arkasath #konwencja stambulska

1

@Kris84 dzieki , wlasnei ktos mi tez na priv o tym pisze. Zaüskacie mnie.

0

Inny ekspert (kto to byl, chyba Wloch) pisal niedawno wlasnie cos odwrotnego.

1

@Hiacynk Sklad wlasciwie ten "umlaut" w jego nazwisku. Nie chce mi sie szukac, wiesz moze? Niemieckie korzenie?

0

Nr 19 na swiecie - Grigor Dimitrov (29 lat) - opowiada o wirusie i o tym, ze to byl ciezki miesiac dla niego - problemy z oddychaniem, utrata wechu i smaku oraz dlugi okres w samotnosci.
Czuje sie lepiej, ale nie doszedl w 100 proc. do pelni sil.

10

1

@18wojtek99 to nowy telefon od Appla ;)
Ps silny magnes masz ?

0

@18wojtek99 magnes

1

@kerouac Finidi :)

1

A ja mu wtedy mowie - always fight, nigdy sie nie poddawaj.

Zobaczcie miny Djokovica i Verdasco.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?