Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Wam z czym te nowe Pumy sie kojarza? :)
https://amp.sportscheck.com/i/sportscheck/D1000010011426719?w=500&h=500&qlt=70&unsharp=(0,1,1,7)&fmt=webp
1
@badej60 weather bug, ventusky (ewentualnie windy), ICM Meteo, yr,
0
Hypnotized by Fleetwood Mac. Fajna okladka goryla.
1
@Coutinho007 byloby bardzo milo
1
@lucas/catalan niezla
1
@Danny Gaucho kiedys to byly reklamy
#denilson
0
Maxwell czy Filipe Luis?
@Hiacynk
1
Tak sie jedzie z Bawarczykami.
1
Peter Green zmarl kila dni temu.
Jego utwor Black Magic Woman, ktory rozpowrzechnil Carlos Santana.
a tu on i Fleetwood Mac
Muzycy sceny metalowej zlozyli hold temu bluesowemu muzykowi.
3
@macio_944 lezka sie kreci
16
Pozdrawiam la Ramble.
https://images2.minutemediacdn.com/image/upload/c_fill,w_912,h_516,f_auto,q_auto,g_auto/shape/cover/sport/5a5b39222a580f61ac000003.jpg
1
@NeroTFP To boje sie pomyslec ile tysiecy bramek nastukalby Romario, gdyby byl profesjonalista...
0
Zmarla Denise Johnson. Wspolpracowala min. z Primal Scream i New Order.
https://pbs.twimg.com/media/EeAnU7YWsAE2FYD?format=jpg&name=900x900
1
@JimMorrisonFCB on byl w Lost / Zagubionych?
#dharma
2
@AV0CAD0 hehe lub Pontiac Aztek
@TheNekro94
0
@Hosh Cejrowski tez o tym micie kiedys wspominal.
1
@Bobo25 29 to juz jest prawie emeryt.
1
Bez korkow, bez innych samochodow, tylko ta droga. Wybierz samochod.
https://pbs.twimg.com/media/Ed61DaKXkAAAsGo?format=jpg&name=small
7
Zapraszam na herbatke.
https://x.com/i/status/1288053153460609025
2
@arkasath #konwencja stambulska
1
@Kris84 dzieki , wlasnei ktos mi tez na priv o tym pisze. Zaüskacie mnie.
5
Duda z bulkami czy Dexter z doughnutami?
https://pbs.twimg.com/media/EeAcgs9X0AA_V54?format=jpg&name=medium
https://i.pinimg.com/originals/d2/5f/3e/d25f3eb10e3b94681c783730c8792b4f.png
https://i.etsystatic.com/10904337/r/il/177a22/820319364/il_570xN.820319364_4258.jpg
@MichalZZZ
0
Inny ekspert (kto to byl, chyba Wloch) pisal niedawno wlasnie cos odwrotnego.
1
@Hiacynk Sklad wlasciwie ten "umlaut" w jego nazwisku. Nie chce mi sie szukac, wiesz moze? Niemieckie korzenie?
0
Nr 19 na swiecie - Grigor Dimitrov (29 lat) - opowiada o wirusie i o tym, ze to byl ciezki miesiac dla niego - problemy z oddychaniem, utrata wechu i smaku oraz dlugi okres w samotnosci.
Czuje sie lepiej, ale nie doszedl w 100 proc. do pelni sil.
10
Rzuty karne
https://x.com/i/status/1287819404345049089
1
@18wojtek99 to nowy telefon od Appla ;)
Ps silny magnes masz ?
0
@18wojtek99 magnes
1
@kerouac Finidi :)
1
A ja mu wtedy mowie - always fight, nigdy sie nie poddawaj.
Zobaczcie miny Djokovica i Verdasco.