Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DonMatteo901 No i masz - w Watykanie "japko". Kto ma kase, ten ma.
0
@damianex10 tez kojarze.
0
@MichalZZZ Uhura
https://wwreview.piwigo.com/_datas/3/v/p/3vpqqekc90/i/uploads/3/v/p/3vpqqekc90//2018/05/13/20180513211412-e89f9a05-me.jpg
0
Zagraj w Bingo, polityczny kompas.
https://pbs.twimg.com/media/EebEGliXoAI6ZcN?format=jpg&name=medium
2
@Hiacynk no wlasnie, kazdy tak potrafi.
1
@Slazmi ja glownie tenis i pilka nozna, do tego fitness, kosz, rolki, plywanie. W sumie bez sportu ciezko u mnie, ale wszystko zabawa i rekreacja.
8
Czesto jest tak, ze zagrania GOATOW w roznych dyscyplinach sportu wygladaja, na naturalnie, ale przede wszystkim banalnie proste.
I to jest to ogromne optyczne zludzenie w tv.
1
@Hiacynk Czy nie wstawial ktos tu reakcji tego faceta na wiadomosc o tym, ze bedzie sie musial zmierzyc z O'Sullivanem?
3
@Slazmi ok, myslame, ze Ronnie to GOAT.
3
@Slazmi ja ogolnie snookera rzadko ogldam. 2 razy roku "gram" w bilarda.
Jesli zalozymy, ze Ronnie to Messi, to kim jest snookerowy Ronaldo?
2
@Hiacynk to na ile ruchow do przodu moze on sobie ukladac gre?
2
@Hiacynk Ten Ronnie to pewnie mentalnie tez niezly gigant jest?
2
@Triv44 @Hiacynk @emeu @Slazmi Ciekawe jaka sekcja po tej pilkarskiej jest najmocniejsza na LR. Skoki, NBA, moze zuzel, boks, tenis, snooker, siata?
1
@Hiacynk a na czym leci?
2
Panie i panowie od snookera. Gracie tez czy tylko ogladacie?
0
A co z Pedro ?
1
6 najlepszych oburecznych backhadnow w historii.
0
@kamilop mysle, ze przypuszczam.
0
@YoNoEntiendoNada Grasz w tenisa?
Masz ulubiony rakiety, naciagi. Cos szczegolnie sie wyroznia, jakas firma pozytywnie i negatywnie. Ile jest w tych "nowych" technologiach marketingu?
2
@MichalZZZ Eee i tak by do finalu nie doszla.
0
@MichalZZZ
T'Pol.
https://i.pinimg.com/originals/84/bb/ef/84bbef0b2ad7c36a716fcb9496ffc356.jpg
2
@SHIBA Nie wiem. Zalezy wszystko oczywiscie od tempa rozwoju, jesli bedzie utrzymane, to mozemy miec spelniona wizje z kilku filmow science fiction, ale jesli noga nam sie powinie i sami siebie "dojedziemy" lub stanie sie to w wyniku innej katastrofy, to skonczymy jak w Mad Maxie 1 - 3.
Troche ciezko spekulowac. Ciekawe jak rewolucja cyfrowa wplynie na nasze DNA.
0
@YoNoEntiendoNada Bardzo ciekawe. I fajnie sie pracowalo, czy stres?
1
@Misanthrope Momentami myslalem, ze czytam na temat Bielsy.
A co do Leo - cos w tym jest, ma prawdopodobnie skrywane duze ego, ktore, tak jak zauwzyles im starszy (baba i rodzina nad glowa) tym bardziej wychodzi.
On nie ma po prostu cech przywodczych, takich powiedzmy oczywistych, ale ich nie ma 95 procen spoleczenstwa, co latwo mozna zaobserowac.
Spuszczanie glowy? Tutaj bym sie nie zawsze zgodzil, bo to nie musi oznaczac poddania sie (chociaz czasem moze), tak samo jak posepna mina i twarz Lobanowskiego.
Dlugi temat.
5
Agassi, Nalbandian, Krajicek, Nadal, Clement, Kuerten, Kafelnikov, Safin i inni. Strona zdradzajaca co nieco o dokladnych modelach rakiet, ktorych uzywali.
https://www.hdtennis.com/grs/pro_racquet_specs/grab_bag
@JimMorrisonFCB @mekston i inni tenisomaniacy
1
Guardiola, Simeone, Nadal.
https://pbs.twimg.com/media/EeQ6iFZXoAY3O_S?format=jpg&name=small
Godzilla?
12
Co vidim ja.
https://pbs.twimg.com/media/EeVr2czX0AYKrTU?format=jpg&name=small
1
@Gall @Arkon Moge (ale nie musze) ocenic tylko obraz Zlatana jaki mam podany poprzez rozne filty. Biore oczywiacie poparawke na to, ze moze on byc zupelnie kims innym, a to to tylko projekcja.
Czego nie lubie u niego, to kilka naprawde brutalnych faulow, ktore mu sie zdarzyly.
0
@Misanthrope @Arkon a tego wczesniejszego "Zlatana" lubiliscie?
Swoja droga - chyba Photoshop, bo cos mocno suchy lub glowa za duza.
https://pbs.twimg.com/media/EeQ6EOPX0AIw1KG?format=jpg&name=small
1
@Arkon tylko zobacz, Pep na pilce niezbyt sie zna ;)