22

Ale lobik. Miodzio.


0

@Walker kurde Krzyzacy :)

4

@MichalZZZ Ogolnie kobiety dzielimy na
-piekne,
-seksowne,
-piekne i seksowne,
-niepiekne, ale seksowne
-oraz pozostale :)

1

@JimMorrisonFCB ja dzis na korcie zapomialem, ze mialem kiedys takie forehand, ale piwo bylo


0

1

@MichalZZZ ladna, ale nie porywajaca. Przypomina mi swietnie grajaca (ex) malzonke Earla z serialu My Name is Earl.
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2018/02/02/04/48CF0B3500000578-0-image-a-21_1517546285349.jpg

2

@klopx Funny Games, Tanczac w Ciemnosciach i Breaking the Waves .. .faktycznie, dobrze przypomniales.

0

@AntoineGriezmann o bohater. pozdrawiam

1

@Chakalaka Ptasiek, The Commitments.

0

Juan Pablo Sorín czy Giovanni van Bronckhorst?

1

@Shapiro film dokumentalny "Szczurolap" oraz "Bruce Lee - podziemny król Bukaresztu"
to tak na szybko, bo znajdzei sie wiecej - np. cala seria Louisa Theroux.

1

@don'T.R.I.P.e a to racja!

0

@MesQueUnClub_87 pamiętacie

3

"Najgorsza z niewoli to jest ta, której już nikt nie dostrzega".
Stefan Kisielewski

0

@Colon @Nano22 tez moze CI zasmakowac

6

8d 20h 8m .

0

@don'T.R.I.P.e windy , ventusky i windfinder mają podobną szatę w przeglądarce .

0

@CalcioFan zapraszam

2

Czasem pada pytanie o aplikacje pogodowe (ostatnio chyba @badej60 ). Ciekawa i polecana propozycja jest bedaca dlugo juz na rynku apka Windfinder. Co prawda jest ona idealna dla zeglarzy oraz milosnikow sportow wodnych, ale zwykly uzytkownik tez bedzie zadowolony.
Istnieja dwie wersje - platna i free.

https://www.windfinder.com/#9/49.6556/21.1604

1

Swego czasu najlepszy forehand, ale dosc szybko sie skonczyl i nie spelnil pokladanych w nim nadziei.
super slow motion


0

Dirk Kuyt czy Pedro?

2

@SkN musimy chyba polegac na opowisciach (ewentualnym ubarwianiu "kiedys to bylo") naocznych swiadkow.
A to znacie, HSV vs Santos? @Encore


6

@Encore Pewnie gdyby go przeniesc 1:1 do naszych czasow i dac mu z marszu zagrac kilka spotkan, to bylby moze mieszanka Vinicjusza i Robinho.
Ale gdyby mial dzisiejsze mozliwosci treningu i rozwoju, to na bank bylby ciagle piekielnie mocny.
Ciezko porownac tamte czasy, pilka byla po prostu inna, ale miala swoich bohaterow jako i my dzis ich mamy.

1

@KSSniper Tak jak @MesQueUnClub_87 pisze- ksywa Fenomen nie wziela sie z niczego.
Co pewien okres pojawiaja sie taki gigant, ktory przechodzi na zawsze do historii.
R9 - 3 finaly MS z rzedu i z tego 2 wygrane. Mozna sie doczepic, ze w 94 nie gral, ale jednak w skladzie byl, byl czescia druzyny.

8

Zal mi...tych obroncow.


5

Zolta kartka dla sedziego.


0

0

Jack Nicholson prezesem Napoli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?