Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Ale lobik. Miodzio.
0
@Walker kurde Krzyzacy :)
4
@MichalZZZ Ogolnie kobiety dzielimy na
-piekne,
-seksowne,
-piekne i seksowne,
-niepiekne, ale seksowne
-oraz pozostale :)
1
@JimMorrisonFCB ja dzis na korcie zapomialem, ze mialem kiedys takie forehand, ale piwo bylo
0
@Walker ja kojarze cos z FArgo
https://i.ytimg.com/vi/6s_lMnhkGnA/maxresdefault.jpg
1
@MichalZZZ ladna, ale nie porywajaca. Przypomina mi swietnie grajaca (ex) malzonke Earla z serialu My Name is Earl.
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2018/02/02/04/48CF0B3500000578-0-image-a-21_1517546285349.jpg
2
@klopx Funny Games, Tanczac w Ciemnosciach i Breaking the Waves .. .faktycznie, dobrze przypomniales.
0
@AntoineGriezmann o bohater. pozdrawiam
1
@Chakalaka Ptasiek, The Commitments.
0
Juan Pablo Sorín czy Giovanni van Bronckhorst?
1
@Shapiro film dokumentalny "Szczurolap" oraz "Bruce Lee - podziemny król Bukaresztu"
to tak na szybko, bo znajdzei sie wiecej - np. cala seria Louisa Theroux.
1
@don'T.R.I.P.e a to racja!
0
@MesQueUnClub_87 pamiętacie
3
"Najgorsza z niewoli to jest ta, której już nikt nie dostrzega".
Stefan Kisielewski
0
@Colon @Nano22 tez moze CI zasmakowac
6
8d 20h 8m .
0
@don'T.R.I.P.e windy , ventusky i windfinder mają podobną szatę w przeglądarce .
0
@CalcioFan zapraszam
2
Czasem pada pytanie o aplikacje pogodowe (ostatnio chyba @badej60 ). Ciekawa i polecana propozycja jest bedaca dlugo juz na rynku apka Windfinder. Co prawda jest ona idealna dla zeglarzy oraz milosnikow sportow wodnych, ale zwykly uzytkownik tez bedzie zadowolony.
Istnieja dwie wersje - platna i free.
https://www.windfinder.com/#9/49.6556/21.1604
1
Swego czasu najlepszy forehand, ale dosc szybko sie skonczyl i nie spelnil pokladanych w nim nadziei.
super slow motion
0
@AntoineGriezmann pewnie ze podobny.
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNGY3ZjJiNWEtMGJiYS00ZDJkLWI5YjktNDAxYTkzNTEzOTkxXkEyXkFqcGdeQXVyNjUwNzk3NDc@._V1_.jpg
0
Dirk Kuyt czy Pedro?
2
@SkN musimy chyba polegac na opowisciach (ewentualnym ubarwianiu "kiedys to bylo") naocznych swiadkow.
A to znacie, HSV vs Santos? @Encore
6
@Encore Pewnie gdyby go przeniesc 1:1 do naszych czasow i dac mu z marszu zagrac kilka spotkan, to bylby moze mieszanka Vinicjusza i Robinho.
Ale gdyby mial dzisiejsze mozliwosci treningu i rozwoju, to na bank bylby ciagle piekielnie mocny.
Ciezko porownac tamte czasy, pilka byla po prostu inna, ale miala swoich bohaterow jako i my dzis ich mamy.
1
@KSSniper Tak jak @MesQueUnClub_87 pisze- ksywa Fenomen nie wziela sie z niczego.
Co pewien okres pojawiaja sie taki gigant, ktory przechodzi na zawsze do historii.
R9 - 3 finaly MS z rzedu i z tego 2 wygrane. Mozna sie doczepic, ze w 94 nie gral, ale jednak w skladzie byl, byl czescia druzyny.
8
Zal mi...tych obroncow.
1
@kerouac ten mi sie kojarzy z Not. Forrest.
https://media.gettyimages.com/photos/aug-1996-captain-stuart-pearce-of-forest-during-chelsea-v-nottingham-picture-id1527237
5
Zolta kartka dla sedziego.
0
Kermit, Jim Henson i John Cleese.
https://pbs.twimg.com/media/EeMMpkvUEAEG2ar?format=jpg&name=900x900
0
Jack Nicholson prezesem Napoli?