0

@AV0CAD0 Fala Zbrodni też świetna (jeśli wybaczy się parę niedociągnię) oraz oczywiście Wataha

1

@AV0CAD0 jeśli lubisz dziwny świat Twin Peaks to oczywiście Fargo

2

@AV0CAD0 U mnie nawet bardzo podobny gust
The Wire - Prawo Ulicy

2

@AV0CAD0 kefir z bulka.

0

@AV0CAD0 pytasz o Lapsang Souchong czy yerbe?

0

@MichalZZZ Babilon 5. @Lamora mi polecil i se ogladam.

0

@Lamora w serialu ma bardzo duzo ladnych ujec, ktorych google w ogole nie wyszuka.

1

@Lamora mam dojscia :)
U mnie nieznacznie jednak Ruska.

1

@PatrychoO kefir z bulka

5

@kuz widzialem pare odcinkow. Tak zly, ze nawet bardzo dobry.

1

@Kidd tak, mi bardzo smakowala.
@ViscaBarca123 bardzo fajne yerby ostatnio polecal. @Lamora tez cos tam popija (jak tam Twoje?)
@Nano22 duze palo santo (ciezko dostac), to jedne z lepszych naczyn. Z ceramiki rzadko pija, praktycznie nigdy. Najlepsze wlasnie duze palo albo porongo takie nawet 500 ml.

ps. @Kidd Cruz de Malta znam i lubie - jedna z pierwszych, ktore pilem. (zapomnialem wczoraj odpowiedziec)

2

@Kidd Specjalista nie jestem, ale dziekuje za wyroznienie (po prostu bardzo lubie yerbe). Lubie mocne yerby, ktore wykrecaja twarz.
Pilem natomiast kiedys wedzona herbate Lapsang Souchong - i to byla jedna z najgorszych rzeczy.

0

Greetings Soundcurrent friends,
This past week I returned to my 2017 Long Thoughts to help slow things down at bit, Today felt like the right time to share this with you in case you missed it. It's now offered at Name Your Price and the Digipak CD is on sale. Hope enjoy this soul-renewing immersion into the deeper end of the reflection pool.
All my best!
Steve
https://steveroach.bandcamp.com/album/long-thoughts

#ambient
#steveRoach

1

@MichalZZZ Scarlett moze byc. Match Point!

0

@Barney bardzo mocna ekipa

2

@Hiacynk PSG wlasnie wlaczylem. Wloska mnie dosc szybko meczy, ale moze spojrze.

1

@Hiacynk jeszcze widac zapas mial.

0

@Encore thx ,

0

@Encore na czym meczyk leci?

2

2

1986-2014 czyli AC Milan w erze Berlusconiego.
https://pbs.twimg.com/media/EdnpfeDXYAEsb1v?format=jpg&name=small

1

@Danny Gaucho chodzi o łapówki ?

0

Trzyma od nocy po filmie dokumentalnym.
Halftime z tekstem oraz swietnymi zdjeciami Amy Winehouse. Miekna kolana przy tym glosie.


1

Bramka Artura w meczu Sao Paulo vs Red Bull Bragentino
https://streamable.com/j2cax3

0

Jordan Henderson wybrany graczem roku przez FWA. Za nim min. KdB, Virgil i Mane.

0

@AV0CAD0 też ciekawy przyklad

0

@shinthps fajne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?