0

Trzyma od nocy po filmie dokumentalnym.
Halftime z tekstem oraz swietnymi zdjeciami Amy Winehouse. Miekna kolana przy tym glosie.


1

Bramka Artura w meczu Sao Paulo vs Red Bull Bragentino
https://streamable.com/j2cax3

0

Jordan Henderson wybrany graczem roku przez FWA. Za nim min. KdB, Virgil i Mane.

0

@AV0CAD0 też ciekawy przyklad

0

@shinthps fajne

5

/video/1‬

Co to ta muza?

1

@DaPi mialem czytac "Ostatnie pytanie", a mnie w ten dokument ponownie wkreciles.

3

@kamiVeB no wlasnie, brakowalo lambrowej ekipy NBA.

0

@MesQueUnClub_87 niektore filmy faktnycznie nie przetrwaja proby czasu, inne wrecz przeciwnie.

0

@MesQueUnClub_87 ale co? Dobry ten horror, taki malo straszny?

1

@DaPi Monica Bellucci to nie byla. Specyficzna dobrze to oddaje.

1

@Pressinho tez tak uwazam, ale uwazam rowniez ze sa cywilazcje nizej i bardziej rowzniciete. w sumie Skala Kardaszowa.

0

@DaPi uwazam, ze to ladna babka byla.

2

@DaPi dobry dok. Kurde, co za glos.

1

@Misanthrope @Kidd tu maniak @Nano22



przypomialy mi sie tez jakies badania, ktore mowily, by yerba miala te zdrowotne dzialanie (w skrovcie) to musi sie parzyc min 16 minut. Tfu. Kto to wypije.

0

0

@Misanthrope lubie te duze paczki, bo sam chetniej pije z wiekszych naczyn - w sumie im wieksze tym lepiej.
Ostatnio Pajerito dwukilowe zamawialem, ale Pajerito to taka przecietna marka.

1

@NeroTFP Jesli chodzi o ten eksperyment, to nie zawarlbym tej transakcji z nikim, bo nie wiem jaka maska sa te avatary.
NIe uwazam, tez by Luis mial tylko oponie negatywna, na pewno kreci tutaj dobre wyniki jesli chodzi o konwersacje pod postami, a swoje umiejetnosci musialby po prostu sprawdzic w takiej agencji.

Korwin - przykald wlasnie takiego mowienia, by w ogole sie o nim mowilo, a jednak byl w PE, a teraz jest w sejmie. Oczywiscie bedzie sie mowilo, ze bez niego byloby wiecej glosow, ale nie podzielam tego zdania.
Tak czy siak bedzie odchodzil na boczyn tor, ale dla ruchu wolnosciowego zrobil duzo, mimo kontrowersjynch wypowiedzi.
Sam kiedys powiedzia, ze sa ludzie o takch samcych pogladach, ale nie mowia niczego kontrowersyjnego i nikt ich po prostu nie zna.

Ale zgodze sie co do tego, ze wymazywanie negatywnej opinii trwa bardzo dlugo, o ile w ogole jest mozliwe - i tu znowu diabel tkwi w szczegolach.

W kazdej branzy zanjomosci sa wazne, poniewaz nie jestemy robotami. Czasem sa one bardzo pomocne, czasem nie, ale sa elemetem tej gry.

0

@Misanthrope naprawde fajna kompozycja, dla mnei to bylo mega odkrycie, a stosunkow pozno ja znalazlem.
No pluje sobie w brode, ze Ci jeje nie polecilem, na bank bardzie wejdzie Tobie niz Kurupi.

1

@Chaoss Ciekawy czy sie predzej sami dojedziemy, czy wyruszemy kiedykolwiek na podboj kosmosu.
No nie ma bata, ze jestesmy sami w wszechswiecie. Straszne marnotrastwo przestrzeni by to bylo.

#pierwszaDyrektywa

0

@Hiacynk
mylisz sie ;)
Klose > R9 ;)

@MESSIah16

0

@Hiacynk o to od razu nasuwa sie pytanie o dwoch panow, ktorych bardzod nie lubilem
Inzaghi czy Klose?

0

@msmsms o kurde az tak. A podobnoe Szesc Stop Pod Ziemia ma wymiatac jesli chodzi o zakonczenia.

0

@LuisSalvano
Sluchasz hip hopu, wiec pewnie stare soundtracki z lat 80tych Cie nie kreca, ale dla mnie klasyk




0

@PrinceDamon Nie wiem, nie znam jego zdolnosci, moze by sie sprawdzil ale uwage przykuwa, tego tutaj chyba nie mozna kwestionowac.
Rzadko jego posty pozostaja bez echa.

2

@LuisSalvano Ogolnie to w sumie w marketingu powinienes robic, bo jedno na pewno tutaj osiagnales. a mianowicie skojarzenie pewnych tematow z Twoja osoba. Play, bilety, Ney itd. - jesli te slowa pojawia sie na LR, to od razu przychodzisz na mysl Ty.
Ktos powie, ze moga to byc skojarznie negatywne, ale tak przeciez dziala polityka. @NeroTFP chyba siedzi w brandingu, moze sie wypowie.

1

@LuisSalvano jak czesto wracasz do filmow ze S.Seagalem, jesli tak do ktorych? Czy podobala sie Tobie sciezka dzwiekowa w Nico?
Czy stary avatar z Ronnie Barronem wroci?

1

@Kidd nie mam jednaj, ale uwielbaim rzeczywisie chimarrao, ktora na poczatku troche nerwow mnie kosztowala i wyrzuconych gramow suszu.
Kurupi, Colon, Selecta, la Rubia, el Moncayo (pyszna ziolowa z Urugwaju),
Gaucha da Serra , Barao.
O El Moncayo zapomnialem wspomiec @Misanthrope owi



a Twoje?

1

@Kidd ciekawe. dla mnie tez to rytual, ale w termometry juz sie nie bawie, robie tak , by mi smakowalo.
@Misanthrope @Nano22

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?